Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Вчера коментирахме с твой колега уникално откачените ти идеи и ето виждам нова си заформил. Какъв плот въху пералня и каква мивка върху него бе, момче? Ти пералня в режим центрофуга виждал ли си как "танцува"? Да сложиш нещо НАД пералня добре (въпреки че пак е глупаво), но ВЪРХУ нея - няма как да стане, поне докато не се изобрети нова, евентуално неподвижна система за пране. Ако си "спънеш" пералнята рискуваш да си гониш барабана из къщата. Не знам дали си виждал/чувал какво става като се скъса тампон. Аз съм жив свидетел как едно АЕГ буквално тръгна да се разхожда из стаята.

 

Отделно както ти казаха, системата на самата мивка като такава ще ти докара уникалното упражнение "миене с вдигнати ръце" и тогава вече ще дойда да те снимам! Разбира се ти може и да отсвириш сифона с една гофрирана мека връзка, но пак ще дойде момента, в който мивката ще "цъфти" на около метър от земята. В тоя ред на мисли изобщо да не подхващам темата за евентуално обслужване на злощастната пералня и самата мивка... Ники, честно, откъде изобщо ти хрумват тия неща - главата ми не го побира.... laughing1.gif

 

Сериозно мисля да те ритам от тук до ИКЕА след като монтирам мивката която взех. Лично ще снимам постановката и ще покажа на целия форум какво съм сътворил и мисля да разкарам и алуминиевата мивка от кухнята. И следващия майстор който ми препоръча мивка 40х40 кат възможно най-голямата такава мисля и него да го ритам от тук до София. Няма по-некадърно изделие от алуминиевите мивки а да ми обясняват, колко скъпи и кофти били тези от лят мрамор и как само за мивката ще дам над 1500лв - просто нямам думи.

 

В Икеа има прекрасни ГОЛЕМИ мивки за под 400лв - колкото май ни взеха за нашето алуминиево недоразумение и аз като тъп гъз щото съм неинформиран стоя и трая. Чудна мивка поне 60х60 видях за кухня отделно че всичките им мивки са измислени отдолу да има чекмеджета а не сифоните да заемат всичкото място под мивката.

 

Уникално некадърни са поне 95% от майсторите на кухни. Подозирам че съществуват и от другите 5%, с които не съм имал честта да общувам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Само ако ми обясниш понятието лят мрамор...unsure.gif

 

Форума пак се ебе...

 

Добро утро.

 

Споделено от Milen Lechevf

Как си, Христо? Събра ли се вече с Венета?

Тук животът е глупав. Ежедневно си крета.

Вече зная и аз за какво се умира.

Свободата ли? Струва, две кебапчета с бира.

Дали гледаш отгоре с небесната чета?

На Околчица – дъжд. И разгонени псета.

На Околчица – срам. Имаш много поклонници.

Генерали и лумпени, политически конници…

Живи трупове жалят за мъртвите, Христо.

Всенародната кал днес се кланя начисто.

Цветове… Гласове… Знамена… Шарения.

Обещания светли и… помия до шия.

Как се люби и мрази? Там пишеш ли нещо

или вече не искаш дори да се сещаш.

Много здраве от мен на небесната чета.

Във дванайсет завийте и вие, момчета.

И станете на крак, и за вас помълчете…

Втори юни си струваше всичко, поете!

 

Яна Кременска

Link to comment
Share on other sites

Сериозно мисля да те ритам от тук до ИКЕА след като монтирам мивката която взех. Лично ще снимам постановката и ще покажа на целия форум какво съм сътворил и мисля да разкарам и алуминиевата мивка от кухнята. И следващия майстор който ми препоръча мивка 40х40 кат възможно най-голямата такава мисля и него да го ритам от тук до София. Няма по-некадърно изделие от алуминиевите мивки а да ми обясняват, колко скъпи и кофти били тези от лят мрамор и как само за мивката ще дам над 1500лв - просто нямам думи......

 

Дедо, мани ги тия мивки от полимермрамор - пълна измишльотина са. В нас се спука точно в кухнята, при изпускането на един тиган (от 20-30 сантиметра), на познати по същият начин. Предполагам, че има разлика в качеството на предлаганите, макар, че нашата не беше особено евтина.

Затова - алпака. Чисти се лесно, не се пука, а и на вид си е добре. А пък има и доста по-големи мивки от 40х40 от алпака.

Link to comment
Share on other sites

Мивките от алпака наистина са здрави и издържат на концентрирани киселини и основи, обаче имат един много сериозен недостатък: драскат се лесно (и много дразни като визия) и всяко петно от варовик личи от километри. Ако се намери от матиран или мармиран (макар да не е много подходящо за мивка точно) матр'ял - ок, но от огледален никога не бих си купил. Просто ставаш роб на мивката.

Link to comment
Share on other sites

Да, драскат се, но все пак и другата ще се надраска, просто няма да и личи толкова.

Относно котления камък - веднъж седмично се мие с някакъв препарат - за има няма 10-на минути е като нова.

Под огледален това ли имаш впредвид: http://www.zzshop.bg/index.php?l=product_detail&p=99416

Ако е това, значи нашата е матова.

Link to comment
Share on other sites

Дедо, мани ги тия мивки от полимермрамор - пълна измишльотина са. В нас се спука точно в кухнята, при изпускането на един тиган (от 20-30 сантиметра), на познати по същият начин. Предполагам, че има разлика в качеството на предлаганите, макар, че нашата не беше особено евтина.

Затова - алпака. Чисти се лесно, не се пука, а и на вид си е добре. А пък има и доста по-големи мивки от 40х40 от алпака.

 

Между мивката и стената винаги остава едно празно пространство или поне не съм видял модел при който задния край да е извъртян и повдигнат така, че да се "залепи" за стената. В следствие на това меду мивката и стената имаш 3-4см плот, който е просто един улей и винаги се пълни с вода там, а мен неистово ме дразни това. Отделни мизерията с водобранната лайсна. И за капак мивките са доста по-плитки от това, което искам. Знам, че като тази, която беше правил дядо ми от плочки няма да се намери, но все 40х45 ми се вижда доста малка, а такива са които на времето ми предлагаха, защото размерите били стандартни. 60х60х45 (40 дълбочина) нямало и нямало как защото плота е 60см и нямало как са се монтира.

 

Както и да е ... някой хубав ден като правя нова кухня вече знам какво искам и най-вече трудно ще ме убедят, че стандарта бил нам си какъв, че нямало и т.н. и не можело да стане, което преведено значи "не знам как, нито ми се занимава да си размърдам мозъка че да проверя"

Link to comment
Share on other sites

Да, та веднага да го обвиним, че вече е пеерас 80лвл - с чупка в кръста.laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Еееее, ти пък сега - само такива аналогии правиш, какво ли щеше да си помислиш ако бях писал "Ангеле, направи свещ", сигурно най-малкото левъла щеше да е по-голям. :P

 

 

Едит: Ангеле, майтапим си се ние тука на твой гръб, но мисля, че нито Атанас, нито Гадин говорят сериозно в постовете си...по-скоро поддържат огъня, че да си седиш впрегнат.... :)

Link to comment
Share on other sites

Начи идеята за моста е от Прачетовите тролове - те са ненадминати майстори на мостове....А за педерастията - отделен въпрос

Link to comment
Share on other sites

Ти заеби троловете...кажи нещо за свещичките...:laughing1:

Ти за свещичките питай Ваньо... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ти заеби троловете...кажи нещо за свещичките...:laughing1:

 

Като чуя свещички се сещам за онзи виц за мутрата с хеороиди дето звънял на доктора...

Link to comment
Share on other sites

Ти за свещичките питай Ваньо... :rolleyes:

 

Да, ще го питам, понеже винаги ми е било любопитно като ги слага дали ги пали и ако да - кога...преди или на място....:devil

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...