Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Голяма грешка беше да отида карам колелото по чукарите в първия ден след спирането на няколкодневните валежи. Е няма такава кал. След няколко спускания приличах на прасе добре овъргаляно в невиждала изобщо чистене кочина. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Свят голям хора всякакви. Изказах мнение, с което не виждам да съм нарушил някое от правилата, така че ако обичаш, г-н милиция, прибери си на избрано от теб място завоалираните заплахи.

 

Голяма грешка беше да отида карам колелото по чукарите в първия ден след спирането на няколкодневните валежи. Е няма такава кал. След няколко спускания приличах на прасе добре овъргаляно в невиждала изобщо чистене кочина. :laughing1:
Аз пък обожавам да карам в дъжд/кал. Ама ако може някой друг да ми чисти колелото и екипировката после...
Link to comment
Share on other sites

Ми така е като ми ходиш "на кафе"! Вероятно с Гала! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

Аз на кафето ходех преди това, ти недей така. :)

Link to comment
Share on other sites

Свят голям хора всякакви. Изказах мнение, с което не виждам да съм нарушил някое от правилата, така че ако обичаш, г-н милиция, прибери си на избрано от теб място завоалираните заплахи.

 

Няма никакви заплахи, Пеше - това дори звучи смешно, не си тук от вчера. Но твоите намеци (защото този не е първият), че тук едва ли не върлува някаква банда идиоти и прогонва де що има свестни хора, ме обиждат. Отделно пък да си тук постоянно и да идваш на всички форумни срещи, а същевременно да наричаш най-редовните и стари потребители тук (т.е. същите тези хора) "скучни" е някак си .... сам си прецени как изглежда. Та така...

 

===============================

 

Момчиле, да не вземеш да се пребиеш някъде на стари години, ей! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Гудо едно време беше написал:"Никой не мое ме върна на село!". Върнете ме на село беееееееееееее! Върнете ме на село!!!

Link to comment
Share on other sites

Гудо едно време беше написал:"Никой не мое ме върна на село!". Върнете ме на село беееееееееееее! Върнете ме на село!!!

 

Аз се връщам всяка седмица за по 3 дена! Ей го тази вечер пак тръгвам. laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Момчиле, да не вземеш да се пребиеш някъде на стари години, ей! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Мани, бая страшно си е, обаче съм се екипирал от главата до петите с предпазни брони и каски. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Мани, бая страшно си е, обаче съм се екипирал от главата до петите с предпазни брони и каски. :laughing1:

 

А възглавничка за врат имаш ли? Че днес Ангел ме гледа как в колата си слагам една такава и се скъса да се хили :)

Link to comment
Share on other sites

А възглавничка за врат имаш ли? Че днес Ангел ме гледа как в колата си слагам една такава и се скъса да се хили :)

Хахаха, то само това остана да сложа. Абе ти не заспиваш ли с тази възглавничка в колата? По принцип ги дават за спане при пътуване в самолет. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Не. Иначе ми се напряга врата и се уморявам по-бързо

Дедо, или главата ти е много тежка, или врата ти е много кекав. :laughing1:

 

Баси кефа е да гледаш всички сезони на SG Atlantis с 1080p на 55'' LED. :punk

Link to comment
Share on other sites

Дедо, или главата ти е много тежка, или врата ти е много кекав. :laughing1:

 

Баси кефа е да гледаш всички сезони на SG Atlantis с 1080p на 55'' LED. :punk

 

Добре си ми е главата, ако знаеш колко по-удобно е с възглавниката...

 

За Атлантис подкрепям с 2 ръце :)

Link to comment
Share on other sites

Еле като трябва и да си въртиш главата.Или ти си караш без да гледаш :D

 

Върти си я главата като робот. :D Не получих позволението му да снимам, иначе щях да поместя. Тамън да пробвам новия телефон как снима, ама.... тц.

Link to comment
Share on other sites

И аз...

Пък аз от край време съм си така...

 

П.п. И да ти кажа... хич ми не дреме! :beer:

Link to comment
Share on other sites

Марио Гомез, минава ми през главата, че не става нито за Байерн, нито за националния отбор.

Тъкмо го наплюх и взе, че вкара гол. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...