Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

djadomraz новият рутер е луда работа :). Не е истина с каква скорост работи. Настройването му обаче не е за всеки.

Link to comment
Share on other sites

Егати уикенда с бири и ракии, затваряне на кръчми и т.н....biggrin1.gif

Аз съм се заклел, ще отида там, и то скоро :D..Виден знае :D...Зет да стана там ми е мечта :DDD

 

Аз съм планирал всичко вече. И естествено - НИКВО ТРЪГВАНЕ! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

(само се купува двупосочен билет за камуфлаж да ни пуснат да влезем)

 

 

Бай х♚й..., какво си сторил?! Дали ще мога да възстановя пораженията през следващите 10 дена!?

 

Споко. Чакам те довечера. Имам две връзки съмнителни, че нямаше кой да ми държи, но нищо непоправимо няма. Най-много да изгубим 5-10 мин. beer.gif

 

Някой знае ли защо цял ден минават самолети и хеликоптери над града?

 

Учения имаше, включително в коритото на река Марица.

Link to comment
Share on other sites

djadomraz новият рутер е луда работа :). Не е истина с каква скорост работи. Настройването му обаче не е за всеки.

 

Потвърждавам. Изхвърлих стария линксис и съм вече и аз с този. Само че се излъгах да ръгна един USB диск преди да съм прочел ръководството та затрих малко филми :)

 

 

-----------------------------

 

Захванах се с такъв небивал ремонт че чак ме е страх. Цял ден се разправям с глупости - вече над 10 часа.

 

Но съм много горд: Измислих как да наглася плотовете, огледалата и мивката над пералнята и сушилнята. Не само че се получи перфектно всичко и е доста по-красиво от преди ами и нивото на мивката ми е дори по-удобно отколкото беше. Само дето всички (начело с Виден) ме разубеждаваха че идеята била щурава и нямало да стане. На 90см от земята е горния край на мивката. Имам си голям и красив плот. Дори по-малка мивка можеше да взема но и тази е много приятна.

 

Сега остава да поръчам огледалото и шкафчета отстрани на огледалото и всичко ще заспи направо.

Link to comment
Share on other sites

От снощи в Бг вече съм с този:

RoterBoard RB751G-2HnD

Ванка, честито за рутерчето! Хубава машинка, но според мен има един сериозен недостатък - wireless-а не е двубандов, т.е. липсва 5 GHz-вата лента. ;)

Link to comment
Share on other sites

Настройването му обаче не е за всеки.

 

Че какво му има толкова? Той с настройките по подразбиране тръгва. Оттам насетне са 5 трика, които да се научат, ако изобщо се налага да се пипа нещо.

 

Между другото и OpenVPN клиент може да бъде само че не съм нагласил моя още.

Link to comment
Share on other sites

Ванка, честито за рутерчето! Хубава машинка, но според мен има един сериозен недостатък - wireless-а не е двубандов, т.е. липсва 5 GHz-вата лента. ;)

Не усещам тази липса. Все пак трябва и от двете страни да се поддържа.

 

Че какво му има толкова? Той с настройките по подразбиране тръгва. Оттам насетне са 5 трика, които да се научат, ако изобщо се налага да се пипа нещо.

 

Между другото и OpenVPN клиент може да бъде само че не съм нагласил моя още.

Ти все пак си програмист човек. Разбираемо е, че не се ровиш в настройките. Даже е препоръчително да не го правиш.

Link to comment
Share on other sites

Днес @__smirnoff__ има рожден ден! Да ни е жив и здрав и както винаги ухилен до уши!

chestitrojdenden_8.jpg

Link to comment
Share on other sites

... Само дето всички (начело с Виден) ме разубеждаваха че идеята била щурава и нямало да стане. На 90см от земята е горния край на мивката. Имам си голям и красив плот. Дори по-малка мивка можеше да взема но и тази е много приятна.

 

Сега остава да поръчам огледалото и шкафчета отстрани на огледалото и всичко ще заспи направо.

Още когато пусна нестандартния въпрос за първи път, опитах да си го представя и не можах. Много ми е любопитно решението, още повече, че аз се сблъсквам със същите проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Днес @__smirnoff__ има рожден ден! Да ни е жив и здрав и както винаги ухилен до уши!

chestitrojdenden_8.jpg

 

Благодаря! Доколкото зависи от мен, усмивката никога не слиза от лицето! И не само от моето! :)

Наздраве! :)

Link to comment
Share on other sites

Още когато пусна нестандартния въпрос за първи път, опитах да си го представя и не можах. Много ми е любопитно решението, още повече, че аз се сблъсквам със същите проблеми.

 

Елементарно е. Леко се вдига мивката, намира се такава която да е по-ниска и сифона се измества назад. Тази, която избрах е от ИКЕА (няма майтап), долната част само в едни 10см пада под нивото на плота, над нивото на плота (стандартен кухненски плот от 4см) от мивката остават има-няма 8-10см. Като го измисля и огледалото и шкафа ще снимам резултата.

 

Нормална мивка е около 80см висока (и ми идва леко ниска).

 

Аз съм го вдигнал това с има-няма 15см нагоре като говоря за горния ръб на мивката. Дефакто като си миеш ръцете те са по-ниско. Единствения ми проблем е, че тъпите кухненски плотове са само 60см широки. Ако имаше 75 примерно щеше да е повече от перфектно защото сега се чудя как да обера луфта ЗАД плота, защото за да стане добре не ми достигат някакви си 10-тина см (пералнята е към 70см с маркучите отзад, плота е 60см... мъка)

 

Та или ще закрепя една плоскост с шина за гипс картон или ще слагам някакви шкафове около мивката, но исках да имам ГОЛЯМО огледало (170х120) та ще го коментираме утре жена ми и с майстора отново кое как да се направи.

 

 

Ти все пак си програмист човек. Разбираемо е, че не се ровиш в настройките. Даже е препоръчително да не го правиш.

 

:lol:

 

Благодаря! Доколкото зависи от мен, усмивката никога не слиза от лицето! И не само от моето! :)

Наздраве! :)

 

Наздраве. Жив и здрав, прав и корав да си, всичко останало не е от голямо значение! :beer:

Link to comment
Share on other sites

Еххх майка му **** ... К'ви са тия нещастници бе .Чак го лепнали на началната страница в abv :angry1 :angry1 :angry1 само смут и паника всяват тия кретени !

 

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4862291

 

 

 

ми have a nice day :angry1

Link to comment
Share on other sites

Що ги четете тези глупости? И защо се връзвате на доукрасените от журналисти истории? Какво е казал човека е едно, как са го представили съвсем друго.

Link to comment
Share on other sites

...Ако се стигне до спиране на тока, ще се чуе зверски рев откъм София.

 

А ако спре само нета, ще чуем ли нещо?

Link to comment
Share on other sites

Дебнах одеве да поспре тоя дъжд. Спря, хукнах към колата и докато си хуквах, пак се изсипа порой и влезнах мокър вътре! МАМКА МУ И ВРЕМЕ! :alien:

Link to comment
Share on other sites

Гледам това във Фейса покрай Карамана и се чудя да се смея ли, да плача ли.... Какви са тия кретени!?!?!?blink.gif

4388510_700b.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...