Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз пък ще си правя лула-дракон. За да си докажа, че мога. Колко ще пуша, е отделен въпрос.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Пушил съм и по 4 не ми е проблем.Да все тая е по колко пуша.

Между другото няма да намалят пушенето,пак ще се пуши навсякъде.

 

тука се надявам силно да НЕ си прав ;) Единствения ми проблем с тия забрани на реклами и пушене е, че не мога да виждам готиния надпис на Marlboro по Фераритата :D :D

Link to comment
Share on other sites

И аз силно се надявам, да се спазва забраната..Само не знам, как 600 здравни инспектори, ще обходят цялата страна....Просто е смешно.

Link to comment
Share on other sites

И аз силно се надявам, да се спазва забраната..Само не знам, как 600 здравни инспектори, ще обходят цялата страна....Просто е смешно.

 

За Пловдив на първата вечер ти трябват само в нощните заведения и отворените по до късно кръчми. Ако там има глобени и тръгне мълвата, собствениците, охраната и сервитьорките сами ще си пазят заведенията.

Link to comment
Share on other sites

И аз силно се надявам, да се спазва забраната..Само не знам, как 600 здравни инспектори, ще обходят цялата страна....Просто е смешно.

 

Мен футболът много не влече, особено пък в частта "български футбол" и по тази причина по мачове не ходя, но сега ще взема да се емна да отида на един мач от чисто любопитство, само за да да видя как ще озаптят агитките на Ботев или ЦСКА например да не пушат на стадиона и как ще глобяват всеки запалил с по 300 лева - пълен абсурд според мен...

Link to comment
Share on other sites

Те цели тонове експлозиви внасят на стадиона и не ги хващат, пък какво ли остава, да ги глобят за пушене.

В крайна сметка всичко е до самосъзнание и култура.

Аз съм пушач както знаете, но приветствам с отворени обятия забраната...Трябваше даже по-рано да навлезе.

Link to comment
Share on other sites

Ваньо, няма как да докажа авторското си право върху въпросния виц. Или поне ще е ужасно трудно, иначе отдавна се дразня на мързеливата паплач, седяща зад Слави, дето четат сайтовете за вицове и копи-пействат без капчица срам от там. Любо, собственика на vicove.com отдавна ги подкача в самите вицове.

 

Току що Слави завърши първата част от предаването си с твоя виц! :woot

Link to comment
Share on other sites

Всеки сам си решава дали и с какво да се трови. Хубавото е, че от утре непушачите няма да бъдем натравяни от пушачите.

 

 

Hell's Yeah!

 

Вие двамата чели ли сте хубаво закона? Щото аз като го прочетох пак имаше една камара вратички...

 

И изобщо как ще глобят някой след като не могат да му изискат лични данни? Ей тъй на честна дума може би и ако искаш да излезеш баровец пред някое гадже та хем да пушиш хем да плащаш глоби. Това последното сигурно ще е по-престижно от купуването на салфетки

Link to comment
Share on other sites

Вие двамата чели ли сте хубаво закона? Щото аз като го прочетох пак имаше една камара вратички...

 

И изобщо как ще глобят някой след като не могат да му изискат лични данни? Ей тъй на честна дума може би и ако искаш да излезеш баровец пред някое гадже та хем да пушиш хем да плащаш глоби. Това последното сигурно ще е по-престижно от купуването на салфетки

 

Глобата е за заведението.

Link to comment
Share on other sites

Като се случи да се размърдам в командировка до Берлин, където законът за непушене важи с пълна сила, все се намира местенце, на което човек може да си изпие питието и да си изпуши цигарата на закрито. Надявам се и тук така да стане в един момент. Правилно е да не се дими на главите на непушачи, ама и хич да няма и островче за низвергнатите... Дори и "чужденците" са решили, че не бива. :)

Link to comment
Share on other sites

Наско отсъства, така че ДОБРО УТРО!

 

 

Ще ви спестя квалификациЙтИЙ тая сабахлян laughing1.gif

 

 

======================

 

ЕДИТ: КОЙ ПО ДЯВОЛИТЕ ЗАПЪРЖВА МАНДЖА В 5.58 САБАЛЯ?!??!?! Какъв човек е това? Човек ли е изобщо? tounge.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Някой, който става в 5 :)

И при нас съседите пенсионери ме парфюмират в мноооого ранна утрин с миризми на лук, зеЙе и други такива..

Брутро, да го еВа, дано има поне малко слънце днес, че шА прогизнем.

Link to comment
Share on other sites

 

 

======================

 

ЕДИТ: КОЙ ПО ДЯВОЛИТЕ ЗАПЪРЖВА МАНДЖА В 5.58 САБАЛЯ?!??!?! Какъв човек е това? Човек ли е изобщо? tounge.gif

 

Като те гледам до какви часове си будувал, не знам как ти се е отразило шумното ранно честване на детския празник в училището до нас. :) И още не са пуснали "Детство мое". :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...