Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ти си болен - иди да се прегледаш...сериозно! :cry

заради форОмната снимка ли хахаха. Бях ония ден при доХтора и он вика, че съм имал няква треска, гъзарията ме била тресяла :D :D

 

Над кота 30 000 сме няколко човека. А няколко с по над 20 000 им бяха изтрити към 10-тина хиляди поста :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

заради форОмната снимка ли хахаха.

 

Не, заради бройката - то чат да беше, пак нямаше да ги докараш до толкова. Те и другите са за специализиран доктор, ама ти с тия ~40K си първи на опашката. :woot

Link to comment
Share on other sites

Не, заради бройката - то чат да беше, пак нямаше да ги докараш до толкова. Те и другите са за специализиран доктор, ама ти с тия ~40K си първи на опашката. :woot

всеки си има болест, моята се казва Ф1... :D

 

В интерес на истината сега почти не пиша... :)

Link to comment
Share on other sites

Колко чистене и търкане беше през изминалите 2 седмици, не е истина (tired) (exhausted)... Но си заслужаваше. Ефектът е поразителен...

Скапани сме. Благодарим на всички, които се включиха и помогнаха :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Льольо е някакъв (дали е педал не мога да преценя) ама ми е все едно. И Фреди Меркюри беше педал и пееше хубаво. Ти да не би да не харесваш Queen?

 

http://www.youtube.com/watch?v=-tJYN-eG1zk

 

Култова песен!

Link to comment
Share on other sites

Добро утро. Тука вече пеераската болест ли е плъзнала? Глеам, Аню е заразил Ваню..

Link to comment
Share on other sites

Добро утро. Тука вече пеераската болест ли е плъзнала? Глеам, Аню е заразил Ваню..

Ама той Ваню от край време си е такъв... Ти от кой мислиш, че прихвана Аню? Вечери на свещи, а, у... Питай Весо, ку ми не вярваш.

Link to comment
Share on other sites

БандаТВ...Новото им име. Бах тая Каменица как думна. Ма пак ще я изпия.

Link to comment
Share on other sites

Честито и от мен. Жив и здрав още толкоав.

 

...и да не си взимаш за домашен любимец костенурка, че много бързо гинат :P

Link to comment
Share on other sites

Аз му разправях на Мидекс, че ще затворя форума, ако не е по-мил с мен. Добре че се извини на ЛС и ми преведе няколко милиона в швейцарската сметка. :rolleyes:

Между другото не знам на какво се дължи това, но за последните два месеца форумчето се бъгваше и спираше повече пъти отколкото за последните две години. Не е на добре това - усещате ли края на света? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...