Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Настръхна ми козината и пуснах сълза от радост. За всички израстнали през 90'те :) Слушайте го на някви читави колони. Качеството е убийствено, за вокално изпълнение няма да говоря...

 

 

Много оригинално...смях се с глас! :D

Най ме изкефи дедето с брадата долу в средата...:punk

Ако го имах на канали, бих пипнал малко някои от гласовете, понеже си е чист live...ама и така пак мога да се пробвам като ми остане време, нищо че вече е смесено полифонично. :music

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Много оригинално! Най ме изкефи дедето с брадата долу в средата...:punk

Ако го имах на канали, бих пипнал малко някои от гласовете, понеже си е чист live...ама и така пак мога да се пробвам като ми остане време, нищо че вече е смесено полифонично. :music

Той Дядо Коледа май го играе бийтбоксер в по-голямата част от медлито :)

Link to comment
Share on other sites

А ти успя ли да отвориш [_http://localvocal.com/bandcamp.com"], понеже исках да им дам съпорта от $1, ама получих само 404. :unsure:

 

Ами няма как да стане така :beer:

Link to comment
Share on other sites

Мня...лоча раки я цял ден, ма са справям..само да не ме шибне тока като го пусна в електроилта...ма той слаб....стискайте палци да стране.

 

543248_4079649988246_1192422260_3210496_1225236691_n.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Под прозореца ми едно хипопотамче на кокили, омотано в хотелска завеса и целата му пъстроцветна рода, броят, реват подскачат в ритъма на 'бяла роза'. Умилително :)

 

post-12-1234436715.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Състоянието на определени участъци от магистралата е под всякаква критика. Такива големи дупки има - все едно някой нарочно е копал с кирка. Не срам, не позор, ами направо лайнарщина, другари и другарки, лайнарщина!

Link to comment
Share on other sites

Настръхна ми козината и пуснах сълза от радост. За всички израстнали през 90'те :) Слушайте го на някви читави колони. Качеството е убийствено, за вокално изпълнение няма да говоря...

 

http://www.youtube.com/watch?v=CMNDdnYOjWw&feature=related

В-Е-Л-И-К-О....Благодаря Румене...точно от това имах нужда, след като цяла вечер ме заливаха с чалгаро-византийска помия...Напълни ми душата...

Link to comment
Share on other sites

Космическият апарат Dragon на компанията SpaceX днес извърши успешно скачване с Международната космическа станция, което вече е повратен момент в комерсиализацията на космоса. Рекордно ниските цени на килограм полезен товар за изнасяне в орбита, предлагани от компанията (и вероятно от други бъдещи конкуренти) ще промени изцяло бъдещето на космическите технологии. :bowdown:

 

funny-science-news-experiments-memes-one-month-till-the-dragon-docks-with-the-iss.jpg

 

 

651589main_berthed_425.jpg

Link to comment
Share on other sites

Яко...и ще се започне едно замърсяване на космическото пространство около планетата...

 

Добро утро.

Link to comment
Share on other sites

В духа на вчерашните вълнения :rolleyes:

 

 

ЕВОЛЮЦИЯ НА ОБРАТНО

 

Според чича ви Дарвин

от маймуна човек

произлязъл е, ала

в тоя нашия век

става точно обратно

виж по балове как

от момиче приятно

произлиза макак ...

 

Източник: ПИЯНИЯТ БАРД

Link to comment
Share on other sites

Абе по вашите балове да не би да са били с фереджета или със зимни дрехи? Вие какво очаквате? Дънки и яке ли? Или да се облекат като монахини...ебаси зора и обсъждането и всичкото.

 

Грозни били, такива били, онакива били. Както винаги - има си уникални, има си красиви, има си ставащи, има и гаднички

Link to comment
Share on other sites

Господин донът е мноу прав - и тази година имаше всякакви. Имам преки наблюдения от три училища в града и мога да кажа, че момичетата от спортното бяха много добре барнати, нямаше извращения. От Лиляната - и нормални и курви, но за там си е ОК, от ПГБТ маса коч и тук-таме по някое курве.

 

2K posts :punk

tmb_2677_480.jpg

Link to comment
Share on other sites

Господин донът е мноу прав - и тази година имаше всякакви. Имам преки наблюдения от три училища в града и мога да кажа, че момичетата от спортното бяха много добре барнати, нямаше извращения. От Лиляната - и нормални и курви, но за там си е ОК, от ПГБТ маса коч и тук-таме по някое курве.

 

Любопитно ми е какво е било положението в МГ-то и Английската... че там ужким се водят по-интелигентни...

 

2K posts :punk

 

Слаба ракия.

Link to comment
Share on other sites

Предположих но не бях особено сигурен :)

 

ПС: Не знам що тази песен ме кефи толкова, другите на същия мушмурок не ме кефят толкова, но тази ми харесва страшно:

 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...