Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Защо винаги лошите неща се случват на добрите хора :(

 

За да се запази баланса.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тролололололо :ninja:

 

Коментирам си кротко тук, letalis, лично е често и спрямо представите ми за дадена личност. Ама все излиза, че целя друг по диагностичния инструментариум. ;)

... то поне да снемаше анамнеза като хората, хипстер такъв. :)

 

А что, Гугл уже запретили? :laughing1:

 

Ето това всичкото е "Тролололололо". c054.gif

Link to comment
Share on other sites

vinyl_master има много хора в car audio, но зависи за какво ти трябва и дали думичката бизнес е важна :)

 

Чета, чета, чета, чета, чета, чета, чета и все повече ми се чете....

 

май е време за малко трепане в Call Of Duty

Link to comment
Share on other sites

Ставаше въпрос за един convertor за кола от към висок към нисък сигнал за усилвател. И исках компетентно мнение какъв да си взема, че в нета виждам 1-2 модела..ама някви зделании по 10-12 лева, които не ми вдъхват доверие.

 

PP трябва ми да е 4 канален, като това:

 

slc4.jpg

Link to comment
Share on other sites

А днес мене ме застреляха с предложение на което не направо не мога да откажа.... Оказа се, че имам изключително рядка възможност, бих казал толкова рядка, че се случва един път на минимум три живота и то само по божия воля. Таа... имам, бих казал, невероятната възможност да ми пристане двадесет и четири годишна, конгоанска невеста със зестра от 3.2 милиона долара. Бедното създание е сираче, което е било принудено да емигрира в бежански лагер в съседен Сенегал, понеже братята и племенниците на наскоро блаженно починалият и пастрок разбрали, че той и е завещал цялото си състояние... И така, тя преследвана от гневни роднини и заирски бунтовници трябвало да напусне бащината стряха. Естествено бихте си рекли - Ми, граби, бе... Граби бе, тъпак... Да, ама се оказва, че това приставане с все всичките тези пари съвсем не е толкова лесно. Бедното създание е получило отказ от банката когато се е опитало да изтегли част от парите, понеже банковата политика не позволявала да се теглят суми от хора с бежански стаус в... хъм... да речем - каптивити дередже. За смитка на това обаче, веднага следва и хинт, че това може все пак да се осъществи, но само при положение, че се яви някой с не бежански статут, като например съпруг или бизнес партньор и в ролята му на банков довереник, на негова сметка да бъдат преведи парите...

Толкова чистосърдечно и истински не съм се смял от много години насам.... Естествено писмото е написано в най-добрите традиции на гугъл транслейт и е доста по-обилно в молбите и обясненията. Също така сумата беше спомената един път с цифри и един път със думи за вслучай, че нещо не съм доразбрал. Онова болднатото беше споменато многократно в него като един истински необорим довод...

 

Тааа..., мисълта ми е следната... Някой с добро чувство за хумор, добри познания по английски и желание да ми окаже помощ при спасяването на това красиво, но стъпкано от гадния живот създание..., има ли?

Или директно да им тегля путките майни....

Link to comment
Share on other sites

Тааа..., мисълта ми е следната... Някой с добро чувство за хумор, добри познания по английски и желание да ми окаже помощ при спасяването на това красиво, но стъпкано от гадния живот създание..., има ли?

Или директно да им тегля путките майни....

 

Твърде уморен съм днес за подобни занимавки... По-добре не отговаряй, няма да има желания ефект...

Link to comment
Share on other sites

Хехе..., Видене, ти да не си мислиш, че получих това предложение ей така от въздуха? То е логичният плод от една кратка, предходна кореспонденция :lol: Още в началото хавата беше ясна, ама много ми се щеше да разбера за колко точно тъп могат да ме имат и до къде ще стигне наглоста им :beer:

Link to comment
Share on other sites

Тааа..., мисълта ми е следната... Някой с добро чувство за хумор, добри познания по английски и желание да ми окаже помощ при спасяването на това красиво, но стъпкано от гадния живот създание..., има ли?

Или директно да им тегля путките майни....

 

Аз ще ти асистирам с Английския. :)

Link to comment
Share on other sites

А днес мене ме застреляха с предложение на което не направо не мога да откажа.... Оказа се, че имам изключително рядка възможност, бих казал толкова рядка, че се случва един път на минимум три живота и то само по божия воля. Таа... имам, бих казал, невероятната възможност да ми пристане двадесет и четири годишна, конгоанска невеста със зестра от 3.2 милиона долара. Бедното създание е сираче, което е било принудено да емигрира в бежански лагер в съседен Сенегал, понеже братята и племенниците на наскоро блаженно починалият и пастрок разбрали, че той и е завещал цялото си състояние... И така, тя преследвана от гневни роднини и заирски бунтовници трябвало да напусне бащината стряха. Естествено бихте си рекли - Ми, граби, бе... Граби бе, тъпак... Да, ама се оказва, че това приставане с все всичките тези пари съвсем не е толкова лесно. Бедното създание е получило отказ от банката когато се е опитало да изтегли част от парите, понеже банковата политика не позволявала да се теглят суми от хора с бежански стаус в... хъм... да речем - каптивити дередже. За смитка на това обаче, веднага следва и хинт, че това може все пак да се осъществи, но само при положение, че се яви някой с не бежански статут, като например съпруг или бизнес партньор и в ролята му на банков довереник, на негова сметка да бъдат преведи парите...

Толкова чистосърдечно и истински не съм се смял от много години насам.... Естествено писмото е написано в най-добрите традиции на гугъл транслейт и е доста по-обилно в молбите и обясненията. Също така сумата беше спомената един път с цифри и един път със думи за вслучай, че нещо не съм доразбрал. Онова болднатото беше споменато многократно в него като един истински необорим довод...

 

Тааа..., мисълта ми е следната... Някой с добро чувство за хумор, добри познания по английски и желание да ми окаже помощ при спасяването на това красиво, но стъпкано от гадния живот създание..., има ли?

Или директно да им тегля путките майни....

 

ми отивай бе ,може да станеш някой тамошен цар :laughing1: както каза - един път на милион години се случва :)

 

Миналото лято ми се случи подобно трол-ване покрай един US сайт за търсене на квартири,съквартиранти.

 

Ps: постни една снимка на това момиче :)

Link to comment
Share on other sites

ми отивай бе ,може да станеш някой тамошен цар :laughing1: както каза - един път на милион години се случва :)

 

Миналото лято ми се случи подобно трол-ване покрай един US сайт за търсене на квартири,съквартиранти.

 

Ps: постни една снимка на това момиче :)

Да постна... що да не постна... ама се оказва, че тази дама в беда, има поне още шест различни имена и фамилии, та не знам, как да я назова :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Галине, преди 2 години получих идентично писмо на мейла, даже може да го пазя още. Дори беше придружено със снимка на една много пищна и черна конгоанка. :beer:

Link to comment
Share on other sites

Галине, преди 2 години получих идентично писмо на мейла, даже може да го пазя още. Дори беше придружено със снимка на една много пищна и черна конгоанка. :beer:

Асене, тя и тая е доста засукана, ама не е много църна... пък и на баджака и не пишеше дали е конгоанка. Абе горе-долу бива, ама като я гледам..., от 2005 насам, хич не е мръднала по снимките...

Link to comment
Share on other sites

От половин час гледам на тоя пич фокусите...луда тиква! :)

Тук се вижда, какво прави де :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=21g1dp-yDY0&feature=fvwrel

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=hKiUaqBCOJU&feature=related

Link to comment
Share on other sites

Ставаше въпрос за един convertor за кола от към висок към нисък сигнал за усилвател. И исках компетентно мнение какъв да си взема, че в нета виждам 1-2 модела..ама някви зделании по 10-12 лева, които не ми вдъхват доверие.

 

PP трябва ми да е 4 канален, като това:

Човек, ако можеш избегни го.Тези, т.нар. конвертори от високо към ниско ниво, са за непретенциозни уши, които не могат да различат истинския, натурален звук от дрънкане по тенекиена кутия.Да, вършат работа но...Да не говорим и при високи нива на звука какво се получава....Абе темата е дълга, а сега не ми се пише много ,че съм на няколко литра бира..но ако можеш избегни го.

Ако споделиш повече информация, можи бе ще помогна повече.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=316AzLYfAzw

Най-доброто клипче в целия интернет!

ВЕЛИКО.. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Ставаше въпрос за един convertor за кола от към висок към нисък сигнал за усилвател. И исках компетентно мнение какъв да си взема, че в нета виждам 1-2 модела..ама някви зделании по 10-12 лева, които не ми вдъхват доверие.

 

 

 

Човек, ако можеш избегни го.Тези, т.нар. конвертори от високо към ниско ниво, са за непретенциозни уши, които не могат да различат истинския, натурален звук от дрънкане по тенекиена кутия.Да, вършат работа но...Да не говорим и при високи нива на звука какво се получава....Абе темата е дълга, а сега не ми се пише много ,че съм на няколко литра бира..но ако можеш избегни го.

Ако споделиш повече информация, можи бе ще помогна повече.

 

 

 

 

на същото мнение съм. Ако си непретенциозен към звук - слагай, щом става въпрос за кар аудио по-добре си търси направо усилвател с входове и за високо и за ниско ниво, ама пак е гадно. А що се отнася до изработката - голяма разлика няма да усетиш. На мен като ми се наложи да слагам, пробвах едно много подобно на това което си показал, после си купих от онези за 12 лв. - същата боза, повече от година слушах с него, никакъв проблем, но с най-голям кеф му резнах жиците, когато разкарах гадния фабричен плеър от колата. Така че ако имаш варианти - избегни ги тези преходници ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...