Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не бе, дядо, ти си венецЪТ на творението, въплъщението на съвършения човек. Ти си по default изключен от всякаква критика насочена към човечеството :>

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Я прочети отново какво съм написал, а?

 

Обяснявам като за малоумни: Не съм казал че мразя да слушам критики, а че ми се струва ужасно тъпо да слушам някой да критикува всички останали изключвайки себе си.

Link to comment
Share on other sites

Всичко е бошлаф ,тъпият човек си е въобразил че е върхът на гомното,в морето го ухапала акула,дай да ги изтрепем,куче го ухапало ще го избием.

По голям добитък от човека няма ,но скоро сам ще се унищожи.

А човек който убива човек защо не го убиваме???

@Antares адвокат на Triti ли си? Ако има желание може и сама да се защити.

Link to comment
Share on other sites

Много мразя назидателни изкази в този стил. Защото към "вие" следва да се причисли и пишещия и тогава става "ние", но пишещия естествено е някакво свръхсъщество съществуващо извън времето и пространството и ей тъй даващо акъл на по-низшите твари.

 

Та не разбирам ТИ какво предлагаш? Да вземем ритуално да си прережем вените 3/4 от хората населяващи тази планета ли? Или да отидем в гората и да нахраним някое изгладняло животно... горкичкото... :confused

 

djadomraz, ужасно далеч съм от идеята да назидавам каквото и да било. Коментирам скромно само едно просто биологично право на всеки жив организъм. А аз не се причислявам към "вие", защото:

 

1. Обръщение е, което е хубаво да се ползва, ако някой решава да зададе едни прости въпроси на по-широка аудитория.

2. Точният ми цитат е:

 

Ако вие сте се размножили и/или желаете да се размножавате, не виждам защо смятате, че само вие имате тази привилегия?

 

В който аз не се причислявам, защото нито съм се размножавала, нито имам планове да го правя все още. Нямам също и логиката, която защитавате повечето от вас, че кучетата са опасни да наранят някое от децата. Ако някога имам деца, то те ще растат с кучета и всякакви други бозайници, птици, насекоми, земноводни и влечуги, риби и т.н... Ако е останало нещо до тогава от толкова зор да изтребим всичко живо що пречи на нормалния ритъм в мегаполисните ни коптори.

 

А аз иначе скромно предлагам следното:

Забравете за идеите да избивате животни, да им ограничавате правото да се размножават и да живеят както могат. Не е нужно да си прерязваме вените ритуално, но идеята на mIRCata би била чудесна за планетата, стига да не се ползват точно оръжия, които вредят на другите видове. Много сме, djadomraz! Това е факт, който с всяко следващо поколение става все по-значим.

А за последното ти изречение, дори не искам да го коментирам, защото е очеизвадно колко си циничен. Иди поне едно дърво да посадиш ако не друго.

 

И последно за това:

 

Обяснявам като за малоумни: Не съм казал че мразя да слушам критики, а че ми се струва ужасно тъпо да слушам някой да критикува всички останали изключвайки себе си.

Себе си изкючвам, защото толкова диви животни съм спасила, колкото ти косми по главата си нямаш. А до края на месеца заминавам на поредната си мисия, където 4 месеца, по 24 часа в денонощието ще съм на работа. В Етиопия пак, на място, където трябва да изселим всички животински видове, за да може големият Гилгел Гилбе II да заличи нечии непоправими щети на планетата.

Та - да, обяснявам ти като на малоумен сега и аз: Изключвам себе си по ред причини, които се съмнявам, че и в разказания по-горе вид, ще достигнат до обработка от нервната ти система. ;)

 

slay, мерси! :)

 

Midex, прав си! За всичко си прав. Представи си, че съм направила редакция и виждаш "8-я". ;)

Link to comment
Share on other sites

Весо, сега ще пусна да се дърпа квото може, а довечера или утре ще ти ги пратя. Може хич да не са малко laughing1.gif

 

Добро утро.

 

http://www.youtube.com/watch?v=GyuQb2EzOUQ

 

 

Весо, май удариха някъде към 50гб, не съм засичал. Не знам кога ще се свалят, че някои са хич без сийдъри.

Link to comment
Share on other sites

@Antares адвокат на Triti ли си? Ако има желание може и сама да се защити.
Уви - не. Липсата на юридическо образование ми попречи да заема длъжността. За сега работя като връзки с обществеността.

 

 

Дедо, след такова обяснение очаквам да ни обясниш за птичките и пчеличките :>

 

 

Някой може ли да ми обясни, защо се будя след не повече от 6 часа сън, при това - бодър?

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми обясни, защо се будя след не повече от 6 часа сън, при това - бодър?

Защото организмът ти е свикнал на такъв режим.

Link to comment
Share on other sites

т'ва до колко е реално :confused

 

Като сценарии от един филм е тая цялата статистика.Чак се отброява колко хора се заразяват от Спин...

 

Дни до свършването на нефта 	 
15.217
Оставащ природен газ (boe) 	Инфо
1.152.223.321.222
Дни до свършването на газа 	 
60.643
Оставащи въглища (boe) 	 
4.402.595.617.866
Дни до свършването на въглищата
151.814

Доколкото разбрах това е направено по прогнозни данни на ООН, които са възможно най-точните. Въпреки, че са прогнозни смятам, че се доближават до истината и дават повод за размисъл.

Link to comment
Share on other sites

Какви птички, какви пчелички, какви 5лв?

 

Аплодисменти за човека със силно развито чувство за хумор.

 

slow.gifslow.gifslow.gif

Link to comment
Share on other sites

Въпросче към защитниците на кучета, котки и подобните - А какво предлагате? :)

Теоретичните приказки са мноо яко нещо, но кфо правим с множащите се бездомни животни ? :)

И да, теорията за това, че виждаш ли нищо не ни дава право да се държим така с другите животински видове е много хубава, но не забравяйте за еволюцията, не забравяйте за естественият подбор. Такъв ни е света, аман от хора с розови очила които развяват разни още по-розови идеи, но в крайна сметка се възползват от всичките блага на модерната цивилизация. Който не го кефи да слага едно листо на оная си работа и да отива да живее в гората и да бъде environmental friendly, не да ми развива теории по форумите.

Link to comment
Share on other sites

Само едно не разбрах - как това, че спасяваш диви животни те прави по човек, от Дядо Мраз, чието хоби е да коли малки кученца и да набучва на шишове малки котенца?

Ако не е ясен въпросът, ще го перефразирам:

 

Кой те сложи да определяш какво е "добро" и какво е "лошо"?

Link to comment
Share on other sites

:beer: не ми се заяжда ... нито има смисъл.
Мило дневниче, няма да повярваш какво съм на път да напиша в теб....

 

:lol: beerchug.gif

 

 

Кой те сложи да определяш какво е "добро" и какво е "лошо"?
Ваньо, обясни към кого отнасяш въпроса, че сигур бая народ (и аз в т'ва число) може да се почувстват адресати на този въпрос и да тръгнат да философстват :]
Link to comment
Share on other sites

Въпросче към защитниците на кучета, котки и подобните - А какво предлагате? :)

Теоретичните приказки са мноо яко нещо, но кфо правим с множащите се бездомни животни ? :)

И да, теорията за това, че виждаш ли нищо не ни дава право да се държим така с другите животински видове е много хубава, но не забравяйте за еволюцията, не забравяйте за естественият подбор. Такъв ни е света, аман от хора с розови очила които развяват разни още по-розови идеи, но в крайна сметка се възползват от всичките блага на модерната цивилизация. Който не го кефи да слага едно листо на оная си работа и да отива да живее в гората и да бъде environmental friendly, не да ми развива теории по форумите.

 

Аз предложението си го дадох още в първия пост. Кастрация. Най-евтино и най-ефективно. По-евтино от хуманното убийство и по-евтино от това да се прибират за по 2-3 седмици в приюти и да се убиват след това ако никой не ги вземе.

 

*FYI, пише се environmentally friendly

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми обясни, защо се будя след не повече от 6 часа сън, при това - бодър?

 

Аз мога..., ама е приказка за маса, не за пред хората :D

 

 

 

Само едно не разбрах - как това, че спасяваш диви животни те прави по човек, от Дядо Мраз, чието хоби е да коли малки кученца и да набучва на шишове малки котенца?

Ако не е ясен въпросът, ще го перефразирам:

 

Кой те сложи да определяш какво е "добро" и какво е "лошо"?

Абе, Ваньо... Ти къде видя някакво изтъкване на по-човещина? Щото аз видях защита на теза с изтъкване на факта, че за triti това не са просто приказки из форОма, а част от професията и. А и друго да тА питам, така и така съм започнал... Ти да не би да нямаш собствени критерии за добро и лошо, та ти е нужен някой, дето да е сложен за тази цел? И изобщо, що не престанеш с това недорасло заяждане, дето хич не ти отива ни на акъл, ни на нищо!?

Link to comment
Share on other sites

Ваньо, заеби...

 

ПС: Даже не разбрах откъде решихте какво ми е мнението по въпроса, след като не съм изказал такова, а само изтъкнах на Трити, че назидателния тон не е особено уместен, защото и тя е човешко същество, но говори за хората с "вие" ама не стана ясно кои са "ние", но едно е очевидно - явно не са хора!

Link to comment
Share on other sites

...

Някой може ли да ми обясни, защо се будя след не повече от 6 часа сън, при това - бодър?

 

Защото си спал ТОЧНО през периода, в който ТВОЯ организъм има най-ниска активност.

Link to comment
Share on other sites

Весо, някой смотаняк ми е спрял компа, половината филми само са се свалили...

Link to comment
Share on other sites

Огромен помияр нахапа 11 - годишно дете

За пореден път

Медиците от Дупница твърдят, че почти не минава ден, в който да не приемат човек, нахапан от кучета.
Link to comment
Share on other sites

Е, ще го кастрират. Така няма да отделя хормони(Т-норадреналин се нарича, Ангеле), които го правят агресивно. Само да вметна, че кастрацията не влияе на агресията, поради простата причина, че т-норадреналина се синтезира във мозъка, а не в половите органи. Ма нали е по-евтино и хуманно ;)

 

Ред. Доживях да чуя по телевизора реклама на мас! laughing1.gif И при това - все едно е супер полезна! bowdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Работен ден от 8.30 сутринта до 22.40 вечерта, прекъснат само от 3 почивки по половин час....баси...какво прави това, че нещо не мога да го сметна....:wacko:

 

Утре се очертава да е същото.... :sick

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...