Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз нямам време да се захвана, а знаеш ли колко материал съм насъбрал? Не си е истина, още повече, че тъста даде малко акъл..Ама няма място за шмиргел на терасата, а с дремела си не е работа...Пък за медальоните да не говорим, ще дам само един пример...

 

1332987-extreme_sport_046.gif

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абе каква е тази истерия с бездомните кучета, не мога да разбера? Като че ли става въпрос за нападение на извънземни или нещо от този сорт. Не знам някъде другаде в цивилизования свят да съществува подобен проблем. Вече седем години живея в тримилионен мегаполис и досега не съм срещнал и едно бездомно куче или котка (независимо от факта, че рядко може да се срещне семейство без домашен любимец). Иначе диви зверове се срещат редовно, но не бих казал, че са на глутници ли пък, че популацията им е безконтролно надвишаваща естествения баланс. В нашето село най-често може да се видят катерици, ракуни (миещи се мечки), скънкове и понякога дори големи черни мечоци. Много рядко се случва да се появи и някой самотен койот или кугър. Има две големи гризлита в близката гора ама те май били полуопитомени. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

........... Има две големи гризлита в близката гора ама те май били полуопитомени. :laughing1:

 

Смееш се ти, ама я да ти пратим 2-3 глудници от нашите, пък да видиш как за няколко дена от гризлитата ви ще останат само части от кожата и кокалите. :lol:

Лошото е, че тука няма отговорност - и от тези, които си взимат куче, а после го захвърлят, и от тези, които безконтролно събират и хранят животните, които пък междувременно безконтролно се множат, и от тези, които получават пари за оправянето на всичките тези бакии, а после парите странно изчезват, а пък проблемът дори се задълбочава. :zzz Всъщност в по-голямата си част уличните псета изобщо не са опасни, дори и когато са гладни. Лошото е, когато започнат да се образуват глудници, защото тогава се променя характера и самочувствието на всяко куче в нея, а лидерството в групата обикновено е от най-агресивното животно.

Като казах "отговорност" - за каква отговорност и самосъзнание изобщо говорим, след като например от години масово по селата се палят стърнищата, предизвикват пожари, изгарят къщи и загиват хора...хиляда пъти по медии и къде ли не се предупреждава да не се пали по какъвто и да е повод, но всяка година положението си остава същото...вече не знам дали за всичко, което ни се случва, просто не си патим заради балканското ни мислене и поведение. :ghost

Link to comment
Share on other sites

Трета поредна сутрин, като видя темата, прочитам "Размисли и пасти"...Май пастичка ми се е прияла....laughing.gif

 

Добро утро.

Link to comment
Share on other sites

Трета поредна сутрин, като видя темата, прочитам "Размисли и пасти"...Май пастичка ми се е прияла....laughing.gif

 

Добро утро.

 

Ми добро да е и от мен с MILKINIS... Ако някой като го види прочете BIKINIS, да се оправя самостоятелно... laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

пък гримьора не ми дава да му коментирам блога и не моа да отговоря на трититу що си чува двигателя през радиото.

 

2 машинописни страници не моат се поберат в един коментар ли? тоа фором е егати!

 

мрън.

 

 

 

 

антарес, нарочно съм ти неопределим, та да ти гледам сеира как са мъчиш.

Link to comment
Share on other sites

пък гримьора не ми дава да му коментирам блога

 

Ми коментирай тука. Аз коментари в блога не съм забранявал.

 

Ред. Което ме подсеща да пусна статия за газовото оръжие.

Link to comment
Share on other sites

пък гримьора не ми дава да му коментирам блога и не моа да отговоря на трититу що си чува двигателя през радиото.

Бахти два часа се чудя кой е гримьора и въобще не направих асоциация с Grimjaur. :bowdown: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ми коментирай тука. Аз коментари в блога не съм забранявал.

 

Ред. Което ме подсеща да пусна статия за газовото оръжие.

 

немай грижи. мина ми :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Гледайки това клипче, се чувствам като Правец 8, който се опитва да подкара FarCry 2.

:rofl:

П.П.Която е изключително слаба, в сравнение с първата част...

Link to comment
Share on other sites

Случайно открих нещо гениално!

 

Ако маркираш някакъв текст от получен мейл и цъкнеш Reply, само маркираният текст се появява като цитат в новото писмо!

 

Waza! :D

Link to comment
Share on other sites

немай грижи. мина ми :)

Ама все пак пусни статията за газовите оръжия, че тука имам един, ама нищо не хвърчи от него само пушек излиза :))

Link to comment
Share on other sites

Ама все пак пусни статията за газовите оръжия, че тука имам един, ама нищо не хвърчи от него само пушек излиза :))

 

Смени патроните и го почисти хубаво ;) За статията нямай грижи, но нали знаеш - всичко е на твоя отговорност. Включително и обвинението в предумишлено убийство.ninja.gif

 

Ред. Пешо!!!

 

422626_3181265649199_1192422260_2997739_1510505856_n.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Ам, тъп опит за шега. Как не съм се хванал да го преправям та да ми гръмне в лицето. А и аз и без това го ползвам само по нова година и то не всяка. Изтърка му се оксидирането заради влага на някои места и има петна, ако имаш идея за някакъв евтин начин да го замаскирам кажи.

Link to comment
Share on other sites

Ам, тъп опит за шега. Как не съм се хванал да го преправям та да ми гръмне в лицето. А и аз и без това го ползвам само по нова година и то не всяка. Изтърка му се оксидирането заради влага на някои места и има петна, ако имаш идея за някакъв евтин начин да го замаскирам кажи.

 

С тези шеги майтап не бива.

 

С какъв цвят е? Отиваш в най-близкия оръжеен магазин и питаш за паста "Наталия".

 

Ред. Добро утро, вашата шутка рухлеста.

Link to comment
Share on other sites

Ами черен си е, с бели петна, където е паднало покритието. Ще свърши ли работа тая паста?

 

Ами щом се ползва от оръжейниците за оксидация....

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...