Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Също така съм напълно съгласен с Психара. В поста си обхваща всички сериозни проблеми днес и дава адекватно решение! :ninja:

Също така разглежда и ядрената програма в Северна Корея, както и глада в Етиопия. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

И дори си е позволил да псува вътре - предлагам да му дадем бан, ако няма други предложения?

 

И съдейки по таблицата - най-щастливи ми изглеждат хората в Дания, а най-уплашени в Америка :D.

 

А японците и швейцарците май ги е хванаха шизофренията...

Link to comment
Share on other sites

Ядрената програма в Северна Корея я разгледахме вчера. :lol: Цялото интернетище коментира гения на младото момче, което BTW няма вина за нищо (според мен).

Глад в Етиопия няма. Т'ва е все едно да кажеш, че има бедни хора в Пловдив. Аз като излезна и виждам само S класи.

Колкото до контактите:

От както се прие закона за унифициране на зарядните на GSM-ите - всички са доволни и щастливи. Скоро ще се приеме и за контактите. Спокс.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, пусни снимката да я видим рускинята :)

 

Тя беше се кордисала в скута ми, но после се появи някакъв неин приятел за снимката и моята приятелка и тя седна. Та се премести.

 

4645872a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Много от далеч е снимана просто и тва е кроп. А на всичкото отгоре я изсветлявах. Та затова. Но се вижда де... :) А за тена - да. На повечето снимки от последните дни се сливам и ми се виждат само кецовете и зъбите.

Link to comment
Share on other sites

Много от далеч е снимана просто и тва е кроп. А на всичкото отгоре я изсветлявах. Та затова. Но се вижда де... :) А за тена - да. На повечето снимки от последните дни се сливам и ми се виждат само кецовете и зъбите.

 

Срамота, а уж си фотошопер....или по-правилно - "фотошопър"...или пък още по-готино - "фото-шопар". :lol:

 

Ето ти снимката след 3 минутна обработка без фотошоп. :))

 

78d6448905ffb77c.jpg

Link to comment
Share on other sites

луксе, а.к.а. вуксе, да ти имам проблемите :)).

 

Джизъс respawn-на!

ЕЛ ОУ ЕЛ :laughing:

 

Иначе в града е голямо мъртвило. Можеш спокойно да си караш със затворени очи и пак няма в кой да се блъснеш :).

Link to comment
Share on other sites

Да не си пусна козя брада и да си я върза с ластичка?

Любовта ти към мен придобива нови граници. :) Разбирам, че искаш във всеки твой идол да виждаш мен, но няма как. :wub:

Link to comment
Share on other sites

О, извинявай. Верно, че и ти така си се "докарал". Съвсем несъзнателно беше предположението за новата визия на Пешо.

Link to comment
Share on other sites

Форумната визия. С тоя рядък мухъл, който е обсипал лицето ми няма смисъл дори да се опитвам да пускам "брада"...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...