Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Имам много рускини наоколо. Няма по-проклето животно.

Не можех да си представя, че имаш такова мнение за тях... Особено като те гледах онзи ден, как блееш като малко яренце (с тая брадица) след онази тьолка, там в магазинчето....

Link to comment
Share on other sites

Ко стана с Арената? :(

 

Access denied! Your national law may provide civil or criminal sanctions even for infringements of copyright law for non-commercial purposes

 

:lol: Нещо се базикат.

 

ArenaBG Freedom wrote:  Както знаете, тези дни работим усилено по новата версия на сайта, тестваме разни неща, възможно е да има кратки прекъсвания, не е болка за умиране, важна е целта 
27 март в 14:09

 

PS: махнете нулата ,и сайта се отваря.

 

http://0.arenabg.com/

Link to comment
Share on other sites

Не не... каквито рускини гледах тази година на морето (хем обикновено с 1-2 деца), разните фотомодели ряпа да ядат! Едни русички, добре сложени... абе направо перфектни. Не киликандзери кат' нашата мис България перничанката (Антония Петрова)

Аааа Тоца Крокодила няма равна...малко са тея 'дето могат да ѝ се опрЪт. :laughing:

 

малко със закъснение да се включа по темата за кар аудиото, ама съм на мнение, че фабричните плеъри винаги са някакъв компромис. Да, звучат добре, но за хора, на които не им пука особено за качеството на звука, докато за някои, да ги нарека маниаци, или хора, които разбират, съвсем не звучат добре. Например в мойта кола фабричното сд си звучи повече от прекрасно, но мене ме дразни как замазва звука, като се увеличи, а за преходника към усилватели и последвалия звук от касата да не говорим... В повечето автомобили, особено в по-новите, говорителите са много добри, даже са доста по-добри от предлаганите на пазара афтърмаркет говорители от средния клас. Но плеърите са зле. Например на въпросния фокус, ако се сложи един плеър, да речем среден клас Alpine, с фабричните говорители звука ще се промени коренно в по-добра насока. А за сигнала към касата въобще не го споменавам. Едно е да вземеш сигнал, минал през филтрите и предусилвателя, да го намалиш и чак тогава да го вкараш в усилвателя (заедно с всички изкривявания, придобити до тук), друго е да го вкараш чист от изходите на плеъра. Единствено си разваляш таблото с преходници и плеъри. Но то това е и идеята - не ти пука много за качеството на звука - караш си колата с оригинален плеър, искаш чист и хубав звук - разваляш си таблото :) Въпрос на избор и предпочитания.

Съгласен съм.Просто, както споменах вече, източника е най-важен.Сменяш си плеъра, слагаш малко изолация по вратите и корите, и стават чудеса със стоковите говорители..Стига да са здрави и малко по-читави....Всичко опира до задкормилното устройство.Фен ли си и секунда няма да търпиш.... :laughing1: А за таблата има доста решения, които се напсват с интериора, така че и това не е голям проблем.

Link to comment
Share on other sites

Те са очаквали да те вземат за мъж, какво очакваш?

 

Пфффффффффф!!! Сигурно и лелката, дето ми отговаряше за проекта и тя искаше да ме вземе за мъж. Айде стига.

 

Иначе - бира beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Ми 18-19 годишна дошла сама за 3 седмици, за какво да е дошла друго. И не са единични случай. Като ги гледах някой хотели миналата година как бяха с гостите. Направо за алкохолен секс туризъм идваха.

Link to comment
Share on other sites

В Турция е още по-зле. Там са САМО Руснаци. Миналата година, докато седях на една пейка и се готвех за снимка, една с пола до свивката на задника (буквално) дойде да ми седне в скута, за да се снимаме. Просто си вървеше пияна, викаше нещо, смееше се и се отби от пътя и дойде при мен. Приятелката ми беше там също така.

Link to comment
Share on other sites

Ми 18-19 годишна дошла сама за 3 седмици, за какво да е дошла друго. И не са единични случай. Като ги гледах някой хотели миналата година как бяха с гостите. Направо за алкохолен секс туризъм идваха.
Па да беше сложил навсякъде и кратко, к'во си играеш на дребно?
Link to comment
Share on other sites

Пффф, щото ние като идем някъде на туризъм сме по-различни...Поне аз не си спомням...Нищо не си спомням по принцип, само последното ходене на море, вече семейно, го давах айляк и лочех облаци с барманката в скай бара(не, не свалях барманката, оказа се от нашите хора biggrin1.gif )

 

Ред. Утре ще готвя сафрид, който иска - да идва beer.gif

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ред. Утре ще готвя сафрид, който иска - да идва beer.gif

Сготви цървули.... пък от мене пиенето за такова мезе...

Link to comment
Share on other sites

Чудя се кому е нужно това? Защо все още не са оформили универсален стандарт поне за Европа, ако не и за останалите континенти. Хората вече пътуват много, за броени часове могат да отидат от Европа до Америка например, масово се пазарува по Интернет на стоки от другия край на света, а днес почти всичко вече се захранва с ток...и за какво продължават да съществуват сумати стандарти и постоянно да трябва да си търсиш такъв и такъв преходник...:confused

 

wa16-socketfit.jpg

Link to comment
Share on other sites

Чудя се кому е нужно това?

Е, колкото по-сложно, толкова по-добре! А и оригиналността = уникалност :rolleyes:

И съдейки по таблицата - най-щастливи ми изглеждат хората в Дания, а най-уплашени в Америка :D.

Също така съм напълно съгласен с Психара. В поста си обхваща всички сериозни проблеми днес и дава адекватно решение! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...