Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Дядо, тва е Ламборгини. Не Ферари.

 

Мен лично Ламборгинитата повече ме кефят, но момчето си държи на Ферари..

Link to comment
Share on other sites

Тва Ламбо и без да минава през Мансори си има уникална форма. Уважавам ги хората и труда им. Дори Кунтач и Сесто Елементо са ми във фейворитс, но за мен те винаги ще са "по-малкия" брат на Ферари. Защо? Защото така :D

Link to comment
Share on other sites

Любовта по автомобилите е също толкова субективна, колкото всяка друга любов :)

Например, убеден съм, че има хора, които биха избрали стар модел Алфа Ромео пред чисто нов Мерцедес, колкото и лудо да звучи.

Аз пък съм влюбен в Астон Мартин и дори да ми предлагат 3 Авентадора като горния, пак бих избрал V12 Vantage или DBS :)

Link to comment
Share on other sites

Аз видя ли Ламборджини се сещам за сцената от Сделка с дявола, в която Елизабет Хърли слезна от Диаблото и направо настръхвам.

Link to comment
Share on other sites

Дори Кунтач

Бях чел някъде, че името идва от санскрит и значи възклицание, произнася се като Кунташ. А в Америка го наричали "Колата на Дарт Вейдър".

Link to comment
Share on other sites

А на мен това ми стана либоф, ма още няма граждански вариант...

 

Забравили са да му сложат дизайна на това. Като всичко Руско. Хубаво, че е старата архитектура да им краси градовете, иначе щяха да са още по-депресирани с толкова грозотия около тях.

Link to comment
Share on other sites

Сера аз на дизайна, дето ще го чукат куршуми.

 

http://sseverin.com/...-%D0%B2-%D0%BF/

 

Ред. Те и американците си боядисват ракетите цветни, заради дизайна.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво, че е старата архитектура да им краси градовете, иначе щяха да са още по-депресирани с толкова грозотия около тях.

Тя старата им архитектура няма нищо общо с руснаците.

Link to comment
Share on other sites

Тя старата им архитектура няма нищо общо с руснаците.

 

Най-малкото, защото е френска...Църквите са отделен въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Сера аз на дизайна, дето ще го чукат куршуми.

 

Щото куршуми валяло из градовете. Нали за граждански вариант говорим..

 

Тя старата им архитектура няма нищо общо с руснаците.

 

Ами не знаех със сигурност, но така или иначе не съм загатнал, че е тяхна. :) Написал съм просто "старата архитектура", точно защото не знам на кой е.

Link to comment
Share on other sites

Щото куршуми валяло из градовете. Нали за граждански вариант говорим..

 

 

Ми то пък щото военните държат на дизайна. Същото като с архитектурата - искам го, щото е функционално, а не щото е красиво. Ако искам красиво - Шевролет Корвет примерно ще си поискам.

Link to comment
Share on other sites

Ми то пък щото военните държат на дизайна. Същото като с архитектурата - искам го, щото е функционално, а не щото е красиво. Ако искам красиво - Шевролет Корвет примерно ще си поискам.

 

Нали граждански вариант искаш, за какви военни говориш?

Link to comment
Share on other sites

Машината е военна. Много рядко някой прави от военните машини граждански образци, още повече, ако базовият модел е брониран. Сменят ли дизайна, сменя се цялата функционалност...карай...няма да разбереш.

Link to comment
Share on other sites

Машината е военна. Много рядко някой прави от военните машини граждански образци, още повече, ако базовият модел е брониран. Сменят ли дизайна, сменя се цялата функционалност...карай...няма да разбереш.

 

Кое няма да разбера? Че трябва панелите да са наклонени, за да рекушират куршумите/снарядите? Или пък, че тая броня не може просто ей така да се сложи върху който и да било дизайн и да остане подвижно това превозно средство?

Link to comment
Share on other sites

Лично мнение: откъм дизайн Ферари не може да стъпи и на ауспуха на Ламборгини :)

 

Пича от клипа не е на това мнение :D. Ламботата изглеждат агресивни

 

Любовта по автомобилите е също толкова субективна, колкото всяка друга любов :)

Например, убеден съм, че има хора, които биха избрали стар модел Алфа Ромео пред чисто нов Мерцедес, колкото и лудо да звучи.

Аз пък съм влюбен в Астон Мартин и дори да ми предлагат 3 Авентадора като горния, пак бих избрал V12 Vantage или DBS :)

 

Силно съм съгласен. Сложи едно Куатропорте и една Ес Класа и познай в коя ще се кача :D

 

едит....момент, че в тоя момент получавам сектантски СМС от кораба-майка :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...