Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Кое те накара да си помислиш, че говоря за теб. Това за карето и асос беше генерално.

 

Ами разговора се водеше около мен. Затова така си помислих.

Link to comment
Share on other sites

Бахти тъпите парчета.На средата на платното като си се гледа в другата посока,а не като си на средата на едната лента и идват коли от ляво...2.16 е брутално.

 

Хм кога казахте,че ще ме водите в Планета.Има ли вход свободен за студенти :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Ти бил ли си там? Имайки предвид каква скръндза си, там няма да си много вървежен, но все пак - бил ли си там?

 

Скръндза?

Бил съм там - да. На кафе.

Link to comment
Share on other sites

Освен, че си скръндза, си бил там през деня. Груба грешка.

 

Е през деня, кога да ходя иначе. То е на края на града. Аз се движа в по-централната част.

Link to comment
Share on other sites

Е през деня, кога да ходя иначе. То е на края на града. Аз се движа в по-централната част.

 

Хахаха, браво бе :) За тебе центъра да не е в Тракия :)

Link to comment
Share on other sites

хората затова са измислили автомобилите, автобусите, и в краен случаи такситата :) Пловдив не е чак толкова голям, че да се ограничаваш с разстоянията ;)

Link to comment
Share on other sites

хората затова са измислили автомобилите, автобусите, и в краен случаи такситата :) Пловдив не е чак толкова голям, че да се ограничаваш с разстоянията ;)

 

Е, аз не казвам, че не може да се стигне до там по никакъв начин, а че не намирам нещо толкова специално, че да ходя чак до там за да посетя това заведение. Ако някой може да ме опровергае - да дава. Пък и не съм получавал предложение от някой да ходя в Планет скоро. Особено пък вечер.

Link to comment
Share on other sites

Мисля си за няк'во roof party ...Няколко човека сме се мотиривали вече :laughing1:

 

Отдавна ги почнахме ние... laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

Аз придобих навика да нося боен прожектор. Върши добра работа.

 

Мда, големите мъже...

 

Едно време бях избеснял и на Голфа бях сложил в задна посока един халоген на ХЕЛА. КАто го "снимам" оня отзад и почва да се клати ... Така става като ми изпилят нервите...

 

То пък щото онова беше последното състезание на последния сезон преди окончателното закриване на състезанията F1....де що е време - пред нас е, може и в Стамболийски да гледаме някой път...или пък в Градина, в къщата на оня с котките... :))

 

Кой е тоя с котки в Градина? confused.gif

 

Абе, за тия дето са ме виждали на живо - На женкар ли приличам?

 

НЕ!

 

Тя има желание да ти е wingman. Последния път заби една много яка кифла и й говореше за 3-ка цяла вечер. Откриващия й мохабет към мадамата беше:

Искам да ти оближа татусите. :blink:

Много интересно!!! devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Едни вторници ми се въртят из главата..., нямат избиване....

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...