Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Почвам серия гравюрки на тема "Екстремни спортове". Сега-засега ще им искам по 30лв..

Link to comment
Share on other sites

Аз па бях в Сикретс и нямаше Рамщайн...спокоен съм :D :D

 

На вас двамата трябва да ви разменим заведенията...нещо много спокойно почнахте да го карате...:woot

Link to comment
Share on other sites

На вас двамата трябва да ви разменим заведенията...нещо много спокойно почнахте да го карате...:woot

 

Заеби тия хави. Обаче тоя ди джея беше за съд. ММА го пусна само един път, а Секс Фактора нито един път :D. И циркове имаше....мале умрях от смях като чух: жена към единия от охраната - "Спокойно, това е мъжа ми" мухахахаххахахахаха :D

Поне като се лъжат майна, да не ходят в един и същи бар хаха :D

 

едит: Смирнофф, май е прекалил с Водчицата и още не е станал :D :D

Link to comment
Share on other sites

Оф, ше заебавам колоезденето. Това тяло ще ми трябва за цял живот... Криво ми е, но това е разумното решение... Като се прибера в София ще пусна колелото за продажба :(

 

Тоя пък. Не можеш ли просто да караш по-спокойно?

 

бях в планета. не питайте защо и как. НО!!! пуснаха rammstein - du hast! мога да умра спокоен вече :laughing1: :bowdown:

 

Аз пък в Петък бях там и не го пуснаха.

Апък днес бях във Версай и повече няма да стъпна там.

Link to comment
Share on other sites

Тоя пък. Не можеш ли просто да караш по-спокойно?

 

 

 

Аз пък в Петък бях там и не го пуснаха.

Апък днес бях във Версай и повече няма да стъпна там.

 

Във Версай винаги е било ужас и само там ме е цепила тиквата от уискитата им...В Планетата обаче скоро не съм бил. Как е там?

Link to comment
Share on other sites

Пускат по-малко кючеци и повече песни с пеене.

Еми те тва ти е играта де. :D Макар, че е хубаво от време на време да има въртящи се задници(женски) пред лицето ми :D

Link to comment
Share on other sites

На вас двамата трябва да ви разменим заведенията...нещо много спокойно почнахте да го карате...:woot

 

на мене трябва да ми се спрат заведенията! :D

 

 

едит: Смирнофф, май е прекалил с Водчицата и още не е станал :D :D

 

водка не съм пил от втори курс :lol: половината ми мозък загина заради оная зелена ябълка тогава за една година :D

 

бай дъ уей, снощи за сефте пих хубаво уиски в бар. Тая сутрин главата ми не беше квадратна, и реално знаех къде се намирам като се събудих :D

 

 

Аз пък в Петък бях там и не го пуснаха.

Апък днес бях във Версай и повече няма да стъпна там.

 

то и аз съм се зарекъл да не стъпвам на чалга, ама на...

Link to comment
Share on other sites

на мене трябва да ми се спрат заведенията! :D

 

 

 

водка не съм пил от втори курс :lol: половината ми мозък загина заради оная зелена ябълка тогава за една година :D

 

бай дъ уей, снощи за сефте пих хубаво уиски в бар. Тая сутрин главата ми не беше квадратна, и реално знаех къде се намирам като се събудих :D

 

 

 

то и аз съм се зарекъл да не стъпвам на чалга, ама на...

 

Тихо бре :D. Тоя живот копче рестарт няма :D :D. Всичко коз и тва е :D

 

а аз водка по принцип не пия :blush:

Link to comment
Share on other sites

Снощи цяла нощ пих, пих и накрая бях трезвен. Да им пикая на алкохола. Вече задължително на кръчма преди тва, да се насмуча със Савой, пък после да им пия "Руския Стандарт" по баровете.

Link to comment
Share on other sites

Ми мен ми минава тия >

 

ама ся да седнем да ревем, то така няма да стане.

 

Нещата не се решават на парче...стопчета, тръбички, ламаринки - гледай генерално на проблема. Ето аз например си мисля, зa някаква класика като тази долу (така и така в момента имам Форд :laughing1:) - колко му е, няколкостотин хиляди и още стотина хиляди за доработката. Имам ги парите - предвидил съм да продам всичките движими и недвижими имоти на цялата рода....ама още не съм го взел, защото като го взема, после няма да ми останат пари за бензина му в следващите стотина-двеста години. :lol:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=dK1PqpBPRT0

 

 

 

П.П. Който не се е сетил колко са 257 мили в час, да умножава по 1.6. :D Трудно се вдигат, но когато имаш над 1000 коня на разположение, нещата вече изглеждат по-различни. :punk...обаче си е страшничко да летиш с над 400 километра в час...

Link to comment
Share on other sites

Чефич, много меден изглежда.... :lol:

Само нИдей рИва...има и реплики.. :laughing1:

Гледал съм ги...под 600 долара НЕ намерих :D :D. Бах тая реплика хаха :D

 

HOST, аз мога да мина и БЕЗ първите две :D

Link to comment
Share on other sites

Нещата не се решават на парче...стопчета, тръбички, ламаринки - гледай генерално на проблема.

 

То генерален проблем няма, само мухи в главата :D

Link to comment
Share on other sites

Снощи цяла нощ пих, пих и накрая бях трезвен. Да им пикая на алкохола. Вече задължително на кръчма преди тва, да се насмуча със Савой, пък после да им пия "Руския Стандарт" по баровете.

Абе, вие почнахте да говорите като малолетни тийнове. Помня как видях едни 15годишни, които викат, че "загрявали" с ракията на дядо, че нямали пари за алкохол в чалгатеката... Аз лично в чалгатека никога по никакъв повод няма да стъпя(лирично отклонение)

Винаги съм се чудил какво му е забавното на това просто да отидеш някъде, да се отрежеш с алкохол до положение, в което не помниш на следващата сутрин какво става...

Не, не го удрям на морализъм, просто днеска съм на тема философски размисли над живота, вселената и всичко останало, а и зодията ми я пишат "сухарска"

Link to comment
Share on other sites

Нещата не се решават на парче...стопчета, тръбички, ламаринки - гледай генерално на проблема. Ето аз например си мисля, зa някаква класика като тази долу (така и така в момента имам Форд :laughing1:) - колко му е, няколкостотин хиляди и още стотина хиляди за доработката. Имам ги парите - предвидил съм да продам всичките движими и недвижими имоти на цялата рода....ама още не съм го взел, защото

 

Тука няма да се съглася. Един приятел си купи Пежо 106 Rally. После си купи ударено Саксо със 118 коня. Взе му мотора, сложи го в 106-цата. В момента тоя мотор е със 160 атмосферни НЕнастроени кончета. Остават смукател, настройки и вдигане на прекъсвачa на 8400 оборота и 170 коня на вала. Забравих да кажа, че е 770 кила :D

Link to comment
Share on other sites

Абе, вие почнахте да говорите като малолетни тийнове. Помня как видях едни 15годишни, които викат, че "загрявали" с ракията на дядо, че нямали пари за алкохол в чалгатеката... Аз лично в чалгатека никога по никакъв повод няма да стъпя(лирично отклонение)

Винаги съм се чудил какво му е забавното на това просто да отидеш някъде, да се отрежеш с алкохол до положение, в което не помниш на следващата сутрин какво става...

Не, не го удрям на морализъм, просто днеска съм на тема философски размисли над живота, вселената и всичко останало, а и зодията ми я пишат "сухарска"

 

На мен не ми е проблем да пия и в заведения различни от кръчми, просто ме дразни, че за 4лв малкото ми дават разредени боклуци.

Link to comment
Share on other sites

Не знам с какво сърце давате пари за алкохол в заведения. За същите пари в домашна атмосфера можеш да пиеш или много повече, или по-качествено. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...