Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Тука няма да се съглася. Един приятел си купи Пежо 106 Rally. После си купи ударено Саксо със 118 коня. Взе му мотора, сложи го в 106-цата. В момента тоя мотор е със 160 атмосферни НЕнастроени кончета. Остават смукател, настройки и вдигане на прекъсвачa на 8400 оборота и 170 коня на вала. Забравих да кажа, че е 770 кила :D

 

Малък си още и не четеш между редовете (и зад мислите) - друго исках да кажа, ама ти понеже си много праволинеен, го разбираш буквално. :))

На тебе ще препоръчам да не се охарчаваш с ония 7500, а да компилираш един часовник с корпус от "Сейко", механизъм от "Заря" (той така и така е вътре и няма да се вижда :P) и стрелки/копчета на "Ролекс"....а на китайците ще поръчаме да направят един златен надпис "Омега". После ще го модваме, като му махнем ограничителя, така че да може да върви и назад и всичко ще е 6. :D

 

П.П. Е....с руския механизъм може и да натежи малко, докъм килограм, ама няма да влачи камион я...:laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Малък си още и не четеш между редовете (и зад мислите) - друго исках да кажа, ама ти понеже си много праволинеен, го разбираш буквално. :))

На тебе ще препоръчам да не се охарчаваш с ония 7500, а да компилираш един часовник с корпус от "Сейко", механизъм от "Заря" (той така и така е вътре и няма да се вижда :P) и стрелки/копчета на "Ролекс"....а на китайците ще поръчаме да направят един златен надпис "Омега". После ще го модваме, като му махнем ограничителя, така че да може да върви и назад и всичко ще е 6. :D

 

П.П. Е....с руския механизъм може и да натежи малко, докъм килограм, ама няма да влачи камион я...:laughing1:

 

изгуби ме на руската техника, иначе идеята не е лоша и никой няма да разбере хахаха :D + това за кола е доста по-лесно достижимo от колкото за нещо с външен диаметър 44 мм. :D :D

Link to comment
Share on other sites

На мен не ми е проблем да пия и в заведения различни от кръчми, просто ме дразни, че за 4лв малкото ми дават разредени боклуци.

Цитирах теб, но визирах не само теб, а няколко поста...

Разбирам да изпиеш едно, две с приятелите, но съвсем друго звучи всяка седмица или всеки възможен момент да отидеш да се "отрязваш" до безпаметност в някой бар или чалгатека. Просто ми е непонятно. Не държа никому сметка, нищо подобно, просто ми е интересно...

Тва като за лафа за баловете-няма нищо забавно или интересно в това, вместо да се забавляваш, да се напиеш безпаметно и да не помниш нищо от бала...

Link to comment
Share on other sites

Хостесите на Рикардо Тормо са бая сладки, а тия Шевролетите и по-точно Иван Мюлер няма стигане ебаси :D

 

Цитирах теб, но визирах не само теб, а няколко поста...

Разбирам да изпиеш едно, две с приятелите, но съвсем друго звучи всяка седмица или всеки възможен момент да отидеш да се "отрязваш" до безпаметност в някой бар или чалгатека. Просто ми е непонятно. Не държа никому сметка, нищо подобно, просто ми е интересно...

Тва като за лафа за баловете-няма нищо забавно или интересно в това, вместо да се забавляваш, да се напиеш безпаметно и да не помниш нищо от бала...

 

Ше извиняваш ама такова нещо не ми се е случвало от мнооого години. Едно е да си пийнал и да се прибереш залисан, дори леко да залиташ...ама да не помниш кога, как, защо и къде се прибираш....няма нужда от такива изцепки.

Link to comment
Share on other sites

Ше извиняваш ама такова нещо не ми се е случвало от мнооого години. Едно е да си пийнал и да се прибереш залисан, дори леко да залиташ...ама да не помниш кога, как, защо и къде се прибираш....няма нужда от такива изцепки.

 

При мен също не се наблюдава това явление с безпаметното напиване. Най-малкото, защото ме удря депресията ако се напия до такова ниво, а това не води след себе си нищо добро.

Link to comment
Share on other sites

Хостесите на Рикардо Тормо са бая сладки, а тия Шевролетите и по-точно Иван Мюлер няма стигане ебаси :D

Ше извиняваш ама такова нещо не ми се е случвало от мнооого години. Едно е да си пийнал и да се прибереш залисан, дори леко да залиташ...ама да не помниш кога, как, защо и къде се прибираш....няма нужда от такива изцепки.

Аз не съм никой, че да ми се извиняваш, нито да те извинявам. Не съм тръгнал да съдя, просто питам...И евентуално да се опитам да възприема забавното според нечия друга гледна точка, понеже предишните 3..4..5поста които коментирах, ако тръгна буквално да ги тълкувам...

Искрено се радвам, че греша де...

При мен също не се наблюдава това явление с безпаметното напиване. Най-малкото, защото ме удря депресията ако се напия до такова ниво, а това не води след себе си нищо добро.

Wow...Стига бре..Козметика, депресия, розови чорапи, хапчета за нокти...Ще вземе човек да си помисли нещо...

-----------------------

А вие знаете ли, че 79 процента от българските жени, мислят че българските мъже се изнежват и изпедерястяват?

Така че, по-полека с подръжката ;) Нищо лично към никого, просто плямпам простотии...

Link to comment
Share on other sites

... всяка седмица или всеки възможен момент да отидеш да се "отрязваш" до безпаметност в някой бар или чалгатека. Просто ми е непонятно. Не държа никому сметка, нищо подобно, просто ми е интересно...

Тва като за лафа за баловете-няма нищо забавно или интересно в това, вместо да се забавляваш, да се напиеш безпаметно и да не помниш нищо от бала...

 

Напълно съм съгласен с теб, защото не виждам разнообразието в тази еднообразна дейност (освен ако мадамите не се сменят всяка вечер...ама и те са до време :bgrin:). Сигурно разсъждавам така, защото и моята зодия е сухарска като твоята, ама пък май не ще да е от зодията, понеже и Виден е същата зодия като моята...:devil

Link to comment
Share on other sites

Абе я идете и си ударете една тъпанарка и се успокойте.

 

Иначе за часовниците - за руската техника мое да го и подухате.

 

Само ей тъй за примера

http://www.poljot-watches.ru/Zolotaya_kollekciya/31679_2420259750

Link to comment
Share on other sites

Ние караме още на острилки...:bgrin:...а относно настоящата руска техника - съгласен съм, нещата не са тъй, както бяха "когато Midex беше млад"...ония долу също са руски разработки.

 

29290400921_large.jpg

 

001.jpg

Link to comment
Share on other sites

host почни от стоповете! Ако и отпред си с оранжев мигач - разкарвай ги, белия мигач си е бял мигач :) Бронята може да я спестиш, така или иначе не изкарват дълго... я някой бордюр, я някой с отверка и еврейски звезди :) На е36 за 5 минути е долу бронята барабар с халогените :) Колекторите също са добра идея, ама махай първо гадните оранжеви мигачи B)

Link to comment
Share on other sites

Споко, гЪзарчета с бЕла оптика сме ;) ама то първо се чуваме и после се виждаме по булеварда. :f1: :f1: :f1:

 

______________________________________

61d20103c5a66dcf.jpg image.jpg

Link to comment
Share on other sites

Споко, гЪзарчета с бЕла оптика сме ;) ама то първо се чуваме и после се виждаме по булеварда. :f1: :f1: :f1:

 

Така си е и редно...иначе кел файда от тва 2.8 :D

Link to comment
Share on other sites

при бмв моторите 1.8 2.0 2.5 и 2.8 горят горе-долу еднакво, може би с 1-2 литра на 100 повече градско горят големите мотори, но пък извън града падат 1-2 литра надолу :)

Link to comment
Share on other sites

А на танковете им е все тая - те сами си правят пътя. Наздрави, кучкииииииииииииииbeer.gif

Link to comment
Share on other sites

Напоследък ми се случват разни необясними неща. Днес се сблъсках с още едно....

 

Някой може и да помни този ми пост, който е точно отпреди 1 година и се намира в темата с 'нестандартните въпроси':

 

От известно време насам в мен напира един въпрос. за който нямам обяснение...Ситуацията е следната:

 

Купих на жена ми няколко часовника-еднодневки (made in China), да носи и да хвърля, понеже тя има навика да ги забравя, мокри, загубва и т.н. и по тази причина няма претенции за нещо марково, а поне на дизайн китайците го докарват доста добре, пък и голяма част от часовниците им дори вървят точно. Сверявам аз всичките часовници до секунда, поглеждам ги след седмица - всичките точни...някои до секунда, някои +/- 1-2 секунди, напълно приемливо. Взима тя (жена ми) един от часовниците и започва да го носи - след ден-два обаче с изумление и двамата установяваме, че часовникът незнайно как е "обърнал резбата" - сиреч...отчита времето обратно. :blink: Секундарната стрелка цъка на обратно, както и другите 2 стрелки и най-интересното - отново с абсолютна точност на отчитане на времето за 24 часа. Разбирам да са го объркали още при сглобяването, как да е...обаче тоя часовник работеше пред очите ми 10 дена в правилната посока и изведнъж започна да "връща времето". Като изключим обяснения от рода на полтъргайст или негативната енергия, която понякога излъчва жена ми ( :devil ), някой може ли да ми даде разумно обяснение как така стават тия работи с неодушевени предмети...:confused

 

 

П.П. Часовникът и в момента работи като пушка, точен до секунда, само дето върви в неправилната посока...

 

 

Малко след това аз дори снимах едно клипче, което още е някъде из компютъра ми. Периодически през месец-два аз поглеждах тоя обратно тръгнал часовник и той все си вървеше отзад-напред и то - изненадващо точно. Последно го гледах някъде към края на декември миналата година и след това забравих за него. Снощи разчиствах едни неща и случайно го мернах да си седи пак там, дето си го бях оставил - взех го и с изумление установих, че отново е тръгнал в правилната посока! :blink: Сверих го и до този момент той пак си върви абсолютно точно, този път и след като отново "влезе в правия път" - в правилната посока. Хич не са ми ясни тия работи как се получават....ама хич...:wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...