Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Къде се вреш ти не мога да разбера, като миналата година навърши едва 19 години :confused :confused :confused

За протокола - стари са: Мидекс, ДЯДО мраз (duh) и донякъде Раптора, ама той е на ръба!

Аааа..., моя грешка значи....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Добре де! Желая го само за себе си. Търся си предлог да го оплета в мрежата си. Бавно и методично! Но ти си твърде добър психолог и ме усети на часа!

 

повече такива неща да има. :D И без това ми се танцува на сватба...ама чужда де :D

Link to comment
Share on other sites

И кое по точно е смешното? Кажи и останалите да се посмеем?

Няма да кажа.

 

Защо точно Блеър? Ако не е тайна, де :)

Блеър от "Gossip girl", много яка мадама.

600full-leighton-meester.jpg

Link to comment
Share on other sites

Отново няколко страници "искрено и лично" тематика около нежната душа на вокса. Лошо няма де, ама поне някак си да има известно развитие, щото дори и в сапунките става нещо след 150 епизода.

Link to comment
Share on other sites

Отново няколко страници "искрено и лично" тематика около нежната душа на вокса. Лошо няма де, ама поне някак си да има известно развитие, щото дори и в сапунките става нещо след 150 епизода.

 

Не е вярно това, отново.

Link to comment
Share on other sites

Блеър от "Gossip girl", много яка мадама.

220px-Bw.jpg

да, знам, именно затова ми стана интересно защо точно Блеър :)

И да, много яка мадама е :)

Link to comment
Share on other sites

Видене, тва не е проблем.

 

Ако сме аз, жената и детето - няма проблеми, но далеч не бе такава схемата... Другия път.

 

Ебаси, тва лапе къв глас вади! blink.gif

 

И все по-силен става с времето .... laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

"На 10.04. от 9.00 ч. в Окръжен съд Пловдив ще се гледа делото срещу лицето Радостин Георгиев - нападателя на Теодора от Ivory Twilight Предлагам да ангажираме присъствие пред и във съдебната зала. Трябва ми мъжко присъствие. Силно и мълчаливо. Онзи да разбере, че навън няма да му е гот." Е, мъже има ли?

Link to comment
Share on other sites

"На 10.04. от 9.00 ч. в Окръжен съд Пловдив ще се гледа делото срещу лицето Радостин Георгиев - нападателя на Теодора от Ivory Twilight Предлагам да ангажираме присъствие пред и във съдебната зала. Трябва ми мъжко присъствие. Силно и мълчаливо. Онзи да разбере, че навън няма да му е гот." Е, мъже има ли?

Хъммм...., да видим дали са ми останали дни за ползване...

http://www.youtube.com/watch?v=nzY2Qcu5i2A&feature=related

Link to comment
Share on other sites

Ако не съм на работа мисля да го подкрепя туй мероприятие :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха. Добро утро.

 

http://www.youtube.com/watch?v=qtCAhb5QGSo&feature=g-vrec&context=G2a6ced9RVAAAAAAAACg

 

 

Ред. Ето така се решават проблемите с кучешката напаст.

 

Mod: Снимката е умишлено намалена по размер.

 

 

220d04982cb26d0f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Не знам кой точно си ти - над мен, дали ти казват Фюрера или Бенито близките ти приятели, но не ме и интересува твърде силно. Искам да ти кажа само, че е признак на пълна комплексарщина да постнеш нещо толкова жестоко и то без предупреждение. Не знам на интересен ли се правиш или просто си луд, но искам да ти кажа, че ю мейд май дей. :cry

Link to comment
Share on other sites

Както казах и в една друга тема... Важното е да си кажем, че сме комплексари. :lol:

 

Аз съм склонен да ги реша така с котешката. И е важно да се решат така.

Link to comment
Share on other sites

ДОБРО УТРО! На мен пък денят ми започна страхотно, 3-4 пъти изслушах една много яка песничка в клата на път за работа, направо ме събуди, и ми оправи настроението :) Летящ старт за очаквания много гаден и долен ден :laughing1: И така, докато още съм в яко настроение и не съм почнал да режа вени ( :laughing1: ) ви поздравявам всичките!

 

http://www.youtube.com/watch?v=EMl9GCTkYnk

 

:punk :punk :punk :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Махнете гнусната снимка с кучешката трупчета!

Наско, брутално ми падна в очите. Едва ли ти пука, но аз да си кажа...

 

A така, според някои се решават проблемите с хората

Mod: Снимката е умишлено намалена по размер.

 

7aaecd20eff35044.jpg

 

И за едното, и за другото, са необходими един и същ тип хора...

Link to comment
Share on other sites

Понеже не ми се занимава да пиша безкрайно...Малка част от хората, които ме познават, наистина знаят до каква степен ми пука за животните.Затова една карикатура на Явор Попов. Казва се "Класиране по приоритети"

 

561946_314722981928774_107079399359801_828773_2080371165_n.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Наско, брутално ми падна в очите. Едва ли ти пука, но аз да си кажа...

 

Не си очаквал такова нещо от него? Стига бе! Един и същи форум ли четем?

Link to comment
Share on other sites

Абе само аз ли схванах поста на Атанас по коренно различен начин? И доколкото чета форума знам че му пука за природата а подобно клане може да направи единствено пълен серсем и снимката нямаше да е с ужасени хора на нея а с някакви доволни и куфеещи типове.

Link to comment
Share on other sites

Ей тоя bootloader как ме дразни...Отключих го,сложих си custom kernel и сега изобщо не може да тръгне рома.Сега го flash-нах пак към оригиналния и ще го мъча пак :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...