Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

На MAC пък търсенето е насрано - намира съобщения от кои абонати има и след това не ги показва а единствено отваря разговорите с този абонат. Ама така е с индийците.. то не може да аутсорсваш при мангалите и да очакваш кой знае какво качество. Но за сметка на това имат няколко IT фирми с по 100,000+ човека персонал! Да правилно разбрахте - сто хиляди човека персонал и заплати поне $1000.. нашенците да продължават да се оплакват колко няма работа у нас и колко лошо е заплащането... за общаци...

 

ПС: В момента поне 3 пловдивски фирми активно набират персонал - програмисти. Още 5-6 просто търсят ако изскочи някой по-кадърен.

Link to comment
Share on other sites

Съвсем случайно днес научих, че е забранено да се кара колело на главнатаwacko.gif
И е така отдавна. И всеки път, когато видя някой нов Сам Хил да кара на слалом между майки с колички и разхождащи се дечица и разбирам защо е така.
Link to comment
Share on other sites

Разправят, че като не чакаш да ти се случи нещо хубаво - то тогава се случвало. Като не търсиш някой, той тогава се появявал.

 

Ще тествам. 2 години чакам да ме намери някоя женичка и после се кастрирам, и започвам да си живея живота пълноценно. Без тия дразнители.

Link to comment
Share on other sites

Нямам време аз да чакам 7 години. Или ще ме намират, или ще си живея живота. Няма да се занимавам вечно с глупости.

Link to comment
Share on other sites

Отивам да лашкам :bowdown:

 

Правилно, чикията е нещо много важно в битието на един мъж.

 

Баси скуката ме е налегнала днес... От друга страна - к'во повече имат Jack Wolfskin от Deuter, че някои модели са им по-скъпи? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Aз чаках седем. Но смятам, че чакането си струваше.

Толкова смешно ми звучи това, че няма накъде повече.

Link to comment
Share on other sites

Разправят, че като не чакаш да ти се случи нещо хубаво - то тогава се случвало. Като не търсиш някой, той тогава се появявал.

 

Ще тествам. 2 години чакам да ме намери някоя женичка и после се кастрирам, и започвам да си живея живота пълноценно. Без тия дразнители.

Прекалено много се впрягаш. Колкото по - малко го мислиш и си го слагаш на сърцето, толкова по - добре ще ти се нареди всичко.

Link to comment
Share on other sites

Прекалено много се впрягаш. Колкото по - малко го мислиш и си го слагаш на сърцето, толкова по - добре ще ти се нареди всичко.

 

Да де. Точно това казват всички. :) Но реално като се замислиш, то е логично, че все някога нещо ще стане.

Напомня ми на ония, "гадателите", които седят в зала пълна с хора и казват някакво супер популярно име. Примерно "Чувам, нещо свързано с .... Марк". Има ли Марк? Епа може ли да няма измежду 300 човека един Марк?

Link to comment
Share on other sites

Да де. Точно това казват всички. :) Но реално като се замислиш, то е логично, че все някога нещо ще стане.

Напомня ми на ония, "гадателите", които седят в зала пълна с хора и казват някакво супер популярно име. Примерно "Чувам, нещо свързано с .... Марк". Има ли Марк? Епа може ли да няма измежду 300 човека един Марк?

Може. Може да няма Марк/Иван. Както може и да не си намериш гадже никога. Има много ергени. И стари моми. За тях е нямало Марк... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Може. Може да няма Марк/Иван. Както може и да не си намериш гадже никога. Има много ергени. И стари моми. За тях е нямало Марк... :rolleyes:

 

Не може да няма Марк/Иван от толкова много хора. Пък и те казват "Чувствам някой с М", след което започват да налучкват.

 

А иначе точно и аз това исках да кажа. Че със седене не става работата, колкото и да ми разправят.

Link to comment
Share on other sites

Кой го разправя това?! Само курвите седят и им се случват работи. На тюфлеци без пари като нас НЕ става с чакане.. ;)

 

Виж, че и нетруут го каза.

Link to comment
Share on other sites

Нетруут каза какво да правиш по време на ебането, а не как да си го уредиш. Ти хич не обичаш да вникваш в мисълта на хората. Може би там ти е проблема. Ти си буквалист.

Link to comment
Share on other sites

Нетруут каза какво да правиш по време на ебането, а не как да си го уредиш. Ти хич не обичаш да вникваш в мисълта на хората. Може би там ти е проблема. Ти си буквалист.

 

Много ясно, че съм буквалист. Само дето ти си буквалиста, а не аз. Ти си дори още по-зле от буквалист, защото намираш в думите на хората смисъл, който те не са вложили.

Link to comment
Share on other sites

Може. Може да няма Марк/Иван. Както може и да не си намериш гадже никога. Има много ергени. И стари моми. За тях е нямало Марк... :rolleyes:

 

 

а може просто Марк/Иван да не е в залата, а да седи отпред пред вратата. И просто да трябва някой да го извика или да му подскаже да влезе в залата, и хоп - воала, вече имаме Марк/Иван ;)

 

 

 

Ти си дори още по-зле от буквалист, защото намираш в думите на хората смисъл, който те не са вложили.

thinking outside the box, му казвам аз на това. И мисля, че всеки трябва да го прави ;)

Link to comment
Share on other sites

Все едно слушам разговор на маса след 3тата ракия като го чета това :) Само чакам някой да изтърси сега "абе ти мен уважаваш ли ме или се ебаваш само"

Link to comment
Share on other sites

thinking outside the box, му казвам аз на това. И мисля, че всеки трябва да го прави ;)

 

Не можеш да мислиш извън границите на нормалното, когато тълкуваш казаното от някой. Тогава не е thinking outside of the box, а измишльотини и нагласистики.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...