Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Пускам Блякбърн и Юнайтед....и на описанието ми пише: На канал 162 мача го дават в HD...пускам аз канал 162 и гледам Нова Спорт в HD. Ми няма лошо :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Днес беше от тия дни, в които не трябва да се става от леглото/масата.....

 

Отидох да сменя накладки отзад, оказа се, че и дискове трябва да сменя. Тръгнахме да сменяме, оказа се, че едното ми бутало е скъсало уплътнение и блокира апарата... Ремонтът стана освен скъп, но и с изчакване... Естествено баш когато трябва да пътувам... Прибрах се у дома, викам да си пусна автомата - клапанът изпуска газ.... Понеже втори път ме ядосва - ще го сменя... Отделно една камара други видове изнервяне през целия ден... Споменах ли, че трябваше да не се връщам днес, да се наслаждавам на зюмбюлите си и да си пия питието? ....

Link to comment
Share on other sites

+1 и мен днес се надпреварваха да ме дразнят а деня почна толкова добре... за капак последния кретен който беше запушил входа към гаражите на кооперацията го търсих 5 минути и само в един гаражо-магазин не се сетих да влезна да попитам (а със сигурност е видял спряната ми на улицата кола, леко завила към входа на гаража)... след като ми писна реших че ще влезна "европейски" - т.е. опирам броня в броня, побутвам малко и така. На втората маневра онзи изскочи като тапа... а така ми се искаше да дам 1 метър назад и после с пълна газ да се нацепя в предната му броня :angry1

Link to comment
Share on other sites

+1 и мен днес се надпреварваха да ме дразнят а деня почна толкова добре... за капак последния кретен който беше запушил входа към гаражите на кооперацията го търсих 5 минути и само в един гаражо-магазин не се сетих да влезна да попитам (а със сигурност е видял спряната ми на улицата кола, леко завила към входа на гаража)... след като ми писна реших че ще влезна "европейски" - т.е. опирам броня в броня, побутвам малко и така. На втората маневра онзи изскочи като тапа... а така ми се искаше да дам 1 метър назад и после с пълна газ да се нацепя в предната му броня :angry1

 

Ти май още плащаш каско... laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ти май още плащаш каско... laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

Не само плащам каско ами имам възлагателно писмо за ремонт на предна броня отпреди месец и още се мотам да закарам колата в сервиза. Как не му откачих полусчупената броня на неговия опел не знам. Явно бавно съм бутал, ама го преместих едно 30-40см...

Link to comment
Share on other sites

опирам броня в броня, побутвам малкo

Ние последния път по европейски хванахме и дигнахме един гоУф, дето запушваше входа към гаража. 5 добитъка, ебал съм го и голфа, така и не разбра кво му се случи. Но сериозно мисля да започна с прилагането на наказателни методи - дупка на стъклата, лепило в ключалките, сваляне на гумите и поставяне на колата ВЪРХУ тях...То няма научаване, тяхната мама некадърна.

Link to comment
Share on other sites

Не само плащам каско ами имам възлагателно писмо за ремонт на предна броня отпреди месец и още се мотам да закарам колата в сервиза. Как не му откачих полусчупената броня на неговия опел не знам. Явно бавно съм бутал, ама го преместих едно 30-40см...

 

Надявам се си наясно, че възлагателното писмо има срок .... от един месец.....biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Днес гледах една кака в Алианц как се мъчи като грешен дявол да въведе едно платежно нареждане. Не знам дейба тяхната мама циганска как я мислят тази работа индийците и кой некадърник "внедри" във всички български банки (или поне в голяма част от тях) това некадърно творение, но за да избере клиент по ЕГН или номер на сметка освен въвеждането на данните трябваше да натиска бутонче което изкарва popup, след това да натисне на ПРАЗНА страница бутонче "go" за да излезне един единствен запис и след това да цъкне върху този запис за да се избере. При това оформлението беше правено колкото да не е без хич - таблица, нагъчена и без грам css - при това поне да беше леко разпънат за да не се пренасят данните. Такова нещо не съм правил от 10 години а тогава съм го правил само ако го направя без да гледам и после забележа как съм си оставил ръцете.

 

И това не е всичко, след като на 8 места се налага да се цели с мишката вместо след попълване на данните автоматично да се избере (евентуално най-много след натискането на копче от клавиатурата тъй и тъй досега е писала, вместо да ходи да се цели с мишката) след като документа се записа тя си преписа чинно номера (втория път се сети да го копира в клипборда), овори друг прозорец, в който намери друг бутон, след което въведе номера на документа и се генерира бележката, която следваше да ми разпечата още при записването на документа и натисна бутона печат.

 

Те верно нямат кой знае колко работа, но същото нещо с една добре направена програма можеше да се въведе максимум за 1/3 от времето което й отне а каката работеше бързо.

 

В първа инвестиционна пък съм виждал да търсят по части от името слагайки знак %... просто нямам коментари колко некадърено е това индийско произведение и недоумявам защо никой не седне да му оправи некадърния интерфейс. Не е толкова сложно а хората ще станат в пъти по-продуктивни

Link to comment
Share on other sites

Ти това прочете ли го?

 

Да. След като го написах моето и ме мързя да уточнявам, че не е 1 месец а 90 дена (проверих няколко пъти) освен това може да се презаверява така че грижи нямам.

Link to comment
Share on other sites

Не е толкова сложно а хората ще станат в пъти по-продуктивни

 

С Universum сблъсквал ли си се? Мега-куха програма....

 

Добро утро.

 

http://www.youtube.com/watch?v=7B8nA-LvqcU

 

 

Ето това ще го чакам с нетърпение.biggrin1.gif

 

http://www.palamud-film.com/trailer.html

Link to comment
Share on other sites

С Universum сблъсквал ли си се? Мега-куха програма....

 

Не съм, но ако са я правили кухите цигани (т.е. индийци) няма да ме учуди грам ако е точно толкова некадърна колкото и FlexCube

 

A добрутро и от мен

Link to comment
Share on other sites

....опирам броня в броня, побутвам малко и така....

 

И аз така избутах един, дето ми беше спрял пред гаража - на скорост, ама беше забравил да дръпне ръчната.

 

Кой е тоя с котки в Градина? confused.gif

 

Обяснение: Поради умората от последните дни, вкл. и в момента на писането + странната аналогия на Midex, от словосъчетанието "Круши в градина", село Крушево, незнайно как беше прекръстено на село Градина. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Ок, качвам след 5 мин. В пакет.

 

 

Upload failed!

Upload failed! File extension is not allowed

 

 

Весо, заеби, не ми се занимава. Ще ти ги пусна по скайпа.

Link to comment
Share on other sites

Само като чета раздувките от сорта "ние създаваме решения" и вече съм наясно що за боза е ;)

 

Ооо, боза е много меко казано...laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Всичко е супер нас*ано! Да му се не знае...

Link to comment
Share on other sites

Всичко е супер нас*ано! Да му се не знае...

 

Споко, има и по-лошо :)

 

Бахти, добавянето на абонат в скайп вече отнема към половин час. То не е зареждане то не е чудо. Направо ме вбесява.

Link to comment
Share on other sites

Skype версия 3.8.0.115 .... Незнам обаче само на мен ли ми се струва ,че тая версия върви по тежко на вин 7.И най новите версии , също мъчат доста машината,при XP.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...