Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Толкова смешно ми звучи това, че няма накъде повече.
И кое по точно е смешното? Кажи и останалите да се посмеем?
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Секс фактор...Сикретс...само не знам защо си мисля, че днес е пресвети Петък :( :(.

 

Стефчо, айде да се стакваме и да ходим на лов в някоя чалга другата седмица. Да видим дали с Wingman става по-лесно. :)

Link to comment
Share on other sites

Все едно слушам разговор на маса след 3тата ракия като го чета това :) Само чакам някой да изтърси сега "абе ти мен уважаваш ли ме или се ебаваш само"

 

тука все пиянки сме се събрали :D психични пиянки, физически по-късните часове на деня повечето пъти :laughing1:

 

Не можеш да мислиш извън границите на нормалното, когато тълкуваш казаното от някой. Тогава не е thinking outside of the box, а измишльотини и нагласистики.

 

нормалното е различно за всеки, и всеки си поставя собствените граници ;)

Link to comment
Share on other sites

нормалното е различно за всеки, и всеки си поставя собствените граници ;)

 

Това никой не го отрича, но не може в случая примерно да тълкувам цитираното като "аз се движа по границата на държавата, защото я притежавам и съм склонен да яздя жираф по главната улица."

Ти си вложил смисъл и аз колкото и извън кутията да мисля, пак не трябва да намирам нещо, което не е казано, защото така всеки ще си прави каквото си иска.

Link to comment
Share on other sites

Ето - за момчета, които както споменахте по-горе са зле финансово, но все пак искат да имат приятелка :

МНОГО ПОЛЕЗНО

 

намери ми момиче, което се кефи на тея неща, и се женя за нея! :D

Link to comment
Share on other sites

Току що се връщам от зоопарка в София... Трагедия - разруха, мръсотия, меланхолията сред животните няма да коментирам... Побеснях от яд...

Link to comment
Share on other sites

Ето - за момчета, които както споменахте по-горе са зле финансово, но все пак искат да имат приятелка :

МНОГО ПОЛЕЗНО

 

Тука не става изобщо въпрос за това. Не ми е нужен наръчник, за да изведа някъде момиче и да е различно от кафе.

Пък и в тоя наръчник, много ми е интересно 1, 2, 3, 4, 6, 7 и 9 как ще се случат в Пловдив. Или дори България. Може и 5 дори да сложим в това число. Ще се качи някоя кокона на колело и ще тръгне да кара по поляните, за да си правим пикник. И то на първа среща. Да бе, да.

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, айде да се стакваме и да ходим на лов в някоя чалга другата седмица. Да видим дали с Wingman става по-лесно. :)

 

Аз съм срамежливо дете бре. :blush:

Link to comment
Share on other sites

Тука не става изобщо въпрос за това. Не ми е нужен наръчник, за да изведа някъде момиче и да е различно от кафе.

Пък и в тоя наръчник, много ми е интересно 1, 2, 3, 4, 6, 7 и 9 как ще се случат в Пловдив. Или дори България. Може и 5 дори да сложим в това число. Ще се качи някоя кокона на колело и ще тръгне да кара по поляните, за да си правим пикник. И то на първа среща. Да бе, да.

Мисля, че всички неща са абсолютно реализуеми в Пловдив, мога да ти кажа едно по едно къде да ги извършиш, но няма смисъл, защото с думите "Ще се качи някоя кокона на колело и ще тръгне да кара по поляните" ме накара да се спра, защото не знаех, че търсиш "кокона". Това променя нещата.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че всички неща са абсолютно реализуеми в Пловдив, мога да ти кажа едно по едно къде да ги извършиш, но няма смисъл, защото с думите "Ще се качи някоя кокона на колело и ще тръгне да кара по поляните" ме накара да се спра, защото не знаех, че търсиш "кокона". Това променя нещата.

 

Те всичките са кокони. И кажи ми за тестването на вина примерно. Къде има тестване на вина?

Link to comment
Share on other sites

Има много енотеки в града. Да не говорим в околностите - Брестовица, Първенец.

Бърз пример : ТУК

 

Куверт: 30 лв

 

60лв за двама.

 

Тва ли ти е евтината среща? Или бензина, за да идеш до селата е евтин?

Link to comment
Share on other sites

не е въпроса в това къде го има. С търсене всичко се намира, само желание трябва ;) За вината специално - намираш си някой познат в аграрния и си готов! Пловдив на всичкото отгоре е и малък град ;)

 

отиваш с колелото, ето ти я и разходката :D

Link to comment
Share on other sites

Току що се връщам от зоопарка в София... Трагедия - разруха, мръсотия, меланхолията сред животните няма да коментирам... Побеснях от яд...

 

Чукан! Що не се обади ма?mad.gif

 

Ред. Ангеле, не познаваш правилните момичета. 90% от познатите ми от женски пол харесват тези неща.

Link to comment
Share on other sites

Еми то за такива като теб има един лаф - " То не може хем това в онова, хем душата в рая" :)

Шегувам се! Просто дадох бърз пример, предполагам, че има и по-евтинки варианти, това беше първото, което гугъл изкара :)

Link to comment
Share on other sites

кокона се оплаква че попада на кокони, чудейки се междувременно как така всичките му планове за рутене на кокони все го отвеждат до... кокони.

 

противоположностите се привличали. да, бе, да.

Link to comment
Share on other sites

Еми то за такива като теб има един лаф - " То не може хем това в онова, хем душата в рая" :)

Шегувам се! Просто дадох бърз пример, предполагам, че има и по-евтинки варианти, това беше първото, което гугъл изкара :)

 

Ама статиите в Гугъл не се пишат за България. То е ясно, че има и други варианти, но идеята е сам да се сещаш в зависимост от интересите на момичето, а не да гледаш класации в Интернет.

За 60лв специално мога и други неща да направя. Още повече, че не пия вино.

Link to comment
Share on other sites

" То не може хем това в онова, хем душата в рая" :)

Госпожице Уордолф, бихте ли разяснили какво точно означава "това в онова". Тази част не ми е ясна. :)

Link to comment
Share on other sites

кокона се оплаква че попада на кокони, чудейки се междувременно как така всичките му планове за рутене на кокони все го отвеждат до... кокони.

 

противоположностите се привличали. да, бе, да.

 

Аз не се оплаквам, че попадам на кокони. Все пак аз такива търся. Някакси "алтернативните" момичета не ми се вписват в представата за "половинка".

Много е лесно да ида в градската след 21:30 и да намеря на някоя пейка момичета, които да пият бира и да си говорят простотии. Ей ти го. Ама закво? След като най-вероятно това момиче няма да си съвпадне с мен по интереси и представи. Пред кой да се доказвам?

Link to comment
Share on other sites

Госпожице Уордолф, бихте ли разяснили какво точно означава "това в онова". Тази част не ми е ясна. :)

Не може хем душата в рая, хем оная работа в омая. С една дума не може да получиш всичко - хем да е евтино, хем кокона, хем вино не пиел. Няма угодия. Всичко това е в кръга на шегата, дано някой не се обиди. И сори за нецензурния език, но беше наложително, за да обясня по-добре израза. :blush:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...