Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

С една дума не може да получиш всичко - хем да е евтино, хем кокона, хем вино не пиел. Няма угодия. Всичко това е в кръга на шегата, дано някой не се обиди.

 

В крайна сметка, аз не съм търсел съвети къде да си извеждам срещите. То кафе и "излизане" като споменеш потъват в дън земя, а какво остава да кажеш нещо по-далечно и различно. Сигурно ограничителна заповед ще си изкарат.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

добре де, само аз ли съм на мнение, че поговорката "хем душата в рая и онва до края" не е много вярна? Щото на мене онова като ми е до края почти винаги душата ми е в рая, така че не я разбирам много тая поговорка. По-вярн ами се струва "не може и вълка сит и агнето цяло"

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка, аз не съм търсел съвети къде да си извеждам срещите. То кафе и "излизане" като споменеш потъват в дън земя, а какво остава да кажеш нещо по-далечно и различно. Сигурно ограничителна заповед ще си изкарат.

Имам една приятелка, която си търси приятел, мисля, че ще се впишеш в нейните представи. Искаш ли да ви свържа. Сериозно! Кокона е.

Link to comment
Share on other sites

Не може хем душата в рая, хем оная работа в омая.

Хмм, все още ми се губи смисъла. За каква точно работа става НА въпрос и какъв е този омай. :)

Link to comment
Share on other sites

Госпожице Уордолф, бихте ли разяснили какво точно означава "това в онова". Тази част не ми е ясна. :)

Хмм, все още ми се губи смисъла. За каква точно работа става НА въпрос и какъв е този омай. :)

 

 

На тебе все нещо трябва да ти се обяснява, така че вземи се образовай малко.

Ето ти част от едно образователно клипче, пък дано поемеш нещо - започни от 4.48, а като дойде 6.28, се съсредоточи максимално!

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=uV5OmsNul-w

Link to comment
Share on other sites

Улицата са ми като Библия. Или както се казва "Я тия неща ги знам" :D

И виж, че си правя та*ак с детето, за простотии и мръсотии съм доста напред с матрЯла :P.

Само вицовете за поручик Ржевски ми бяха така леко убягнали, но покрай гадо се запознах и с това творчество :D

Link to comment
Share on other sites

Имам една приятелка, която си търси приятел, мисля, че ще се впишеш в нейните представи. Искаш ли да ви свържа. Сериозно! Кокона е.

 

Ами.. добре? Пиши ми на лично съобщение. :)

 

айде w00x, уреди се :P

 

Ти представяш ли си????!?!!!?

Link to comment
Share on other sites

И виж, че си правя ...

 

Ех, Бруте...и за тебе ли трябва да слагам емотикони, че да зацепиш...нейсе, той Гадо ще те научи.

Link to comment
Share on other sites

Знам ги аз тия с "Една приятелка..." :lol:

Добре де! Желая го само за себе си. Търся си предлог да го оплета в мрежата си. Бавно и методично! Но ти си твърде добър психолог и ме усети на часа!

Link to comment
Share on other sites

Ех, Бруте...и за тебе ли трябва да слагам емотикони, че да зацепиш...нейсе, той Гадо ще те научи.

Бе не знам, то на стари хора доверие нямам :D

Иначе поздрав със следния скеч - плакал съм на него :laughing:

 

Link to comment
Share on other sites

Ти представяш ли си????!?!!!?

м'чи колко му е :laughing1:

 

Знам ги аз тия с "Една приятелка..." :lol:

:laughing1: :laughing1: :laughing1:

 

....

от няколко дни ме мъчи един въпрос - защо точно Блеър? Ако не е тайна, де :)

Link to comment
Share on other sites

Светая ирония, просто се пошегувах. Нямаше нужда да показваш на всички, че си недоволна от дипломата си за висше образование.

Link to comment
Share on other sites

Светая ирония, просто се пошегувах. Нямаше нужда да показваш на всички, че си недоволна от дипломата си за висше образование.

Това не го разбрах! Вътрешнозаводски хумор ли е? Това с дипломата за висше?

 

Плюс това аз нямам висше.

 

А никнеймът ми е много зашифрован, трудно ми е да обясня точната му етимология, прекалено е оплетено и сложно, не искам да ви ангажирам.

Link to comment
Share on other sites

Да, в едно ММО навремето обяснявах, че "datiberalaikata" e строго зашифрован никнейм с доста дълбоки и лични корени, че реално не ми се влизаше в обяснения...

Link to comment
Share on other sites

Бе не знам, то на стари хора доверие нямам :D

 

Да не би нещо да намекваш, секси?

Link to comment
Share on other sites

Да не би нещо да намекваш, секси?

Къде се вреш ти не мога да разбера, като миналата година навърши едва 19 години :confused :confused :confused

За протокола - стари са: Мидекс, ДЯДО мраз (duh) и донякъде Раптора, ама той е на ръба!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...