Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Че то никой не ме е виждал с "ония" чорапи. Да не говорим, че съм ги слагал веднъж, откакто съм си ги купил.

Link to comment
Share on other sites

Напоследък ми се случват разни необясними неща. Днес се сблъсках с още едно....

 

Някой може и да помни този ми пост, който е точно отпреди 1 година и се намира в темата с 'нестандартните въпроси':

 

 

 

 

Малко след това аз дори снимах едно клипче, което още е някъде из компютъра ми. Периодически през месец-два аз поглеждах тоя обратно тръгнал часовник и той все си вървеше отзад-напред и то - изненадващо точно. Последно го гледах някъде към края на декември миналата година и след това забравих за него. Снощи разчиствах едни неща и случайно го мернах да си седи пак там, дето си го бях оставил - взех го и с изумление установих, че отново е тръгнал в правилната посока! :blink: Сверих го и до този момент той пак си върви абсолютно точно, този път и след като отново "влезе в правия път" - в правилната посока. Хич не са ми ясни тия работи как се получават....ама хич...:wacko:

Явно се е появило неутриното и го подкарало в правилната посока. :laughing:

Или Хигс бозона го е навестил... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Питаш как изглеждаш самият ти или като цяло визията с дрехите и т.н.?

 

Като цяло. Ей така, като ме видиш на улицата/в заведението.

Link to comment
Share on other sites

ъъъ лоши новини. щом задаваш подобни въпроси, вероятно да. то не че е лошо, де :)

 

Явно е лошо. Жените се пазят.

Вече ще се опитам да ходя като клошар. На границата на визията "не може да влезеш в заведението с тва облекло".

Link to comment
Share on other sites

Да е добро, да е добро...., колко да е добро....?

 

П.п. Ама щом си рекъл....

Link to comment
Share on other sites

Напоследък ми се случват разни необясними неща. Днес се сблъсках с още едно....

 

Някой може и да помни този ми пост, който е точно отпреди 1 година и се намира в темата с 'нестандартните въпроси':

 

 

 

 

Малко след това аз дори снимах едно клипче, което още е някъде из компютъра ми. Периодически през месец-два аз поглеждах тоя обратно тръгнал часовник и той все си вървеше отзад-напред и то - изненадващо точно. Последно го гледах някъде към края на декември миналата година и след това забравих за него. Снощи разчиствах едни неща и случайно го мернах да си седи пак там, дето си го бях оставил - взех го и с изумление установих, че отново е тръгнал в правилната посока! :blink: Сверих го и до този момент той пак си върви абсолютно точно, този път и след като отново "влезе в правия път" - в правилната посока. Хич не са ми ясни тия работи как се получават....ама хич...:wacko:

Дай го пак на жена ти да го носи 1 седмица да видим ще го обърне ли пак. Аз мисля, че ще.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле,

Съвсем сериозно - не, не изглеждаш. Минаваш границата към по-нежен и невинен тип, което никога не е печеливша стратегия в заведение. Още повече, поне доколкото те познавам, ти нямаш отработена система на зарибяване. Като цяло - без добър wingman нямаш никакъв шанс сам.

Link to comment
Share on other sites

Тя има желание да ти е wingman. Последния път заби една много яка кифла и й говореше за 3-ка цяла вечер. Откриващия й мохабет към мадамата беше:

Искам да ти оближа татусите. :blink:

Link to comment
Share on other sites

без добър wingman нямаш никакъв шанс сам.
Никакъв е силна дума. Свят голям, хора всякакви. Дори аз успях да намеря сродна душа, без wingman...
Link to comment
Share on other sites

Никакъв е силна дума. Свят голям, хора всякакви. Дори аз успях да намеря сродна душа, без wingman...

Ти не си гей-балерина, която знае как да се облича само от модата по asos, който носи каре преди да е навършил 55, нали?

Link to comment
Share on other sites

Ти не си гей-балерина, която знае как да се облича само от модата по asos, който носи каре преди да е навършил 55, нали?

 

Не следвам никва мода. И нося каре? Къде го видя тва каре?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...