Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Е вие пък да не сте малки бе. Мерете си пенисите без мен. Не може постоянно да се правя на жертва за всеобщо забавление.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

аз пък сега се прибрах от работа, пълен айляк, ще изключа телефоните, ще отворя биричката, може някое нфс да цъкна ей така за цвят, после ще опъна 2-3 ракийки, ще си легна и ще се наспя кат пичЧ щото утре ще е силен ден :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

"Мерете си пенисите" - еййй, ама колко културно звучи от устата на Ангел. :laughing1:

 

Простак ли ме наричаш? :) Или точно обратното?

Link to comment
Share on other sites

Баси...колегата ми е 90-ти набор...От Пловдив...Ако всички от 89-90 и надолу са като него, хич не се учудвам що на пловдивчани им се носи толкова лоша(вече) слава, наред с Ямбол и Перник...

 

Иначе - наздраве, курвииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии!w00t.gif

Link to comment
Share on other sites

 

Иначе - наздраве, курвииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии!w00t.gif

 

 

опааааааа най-накрая някой да е на моя акъл!!! НАЗДРАВЕЕЕ :beer: :beer: :beer:

Link to comment
Share on other sites

опааааааа най-накрая някой да е на моя акъл!!! НАЗДРАВЕЕЕ :beer: :beer: :beer:

 

и аз съм на тоя хал...баси :D :D

 

...........a ми се спи като на кучееееееее

Link to comment
Share on other sites

Стенли, всички сме с теб....
??

Ред: Сега разбрах... Ужас. Това е един от най-активните на тема благотворителност български футболисти. Баси! Дано го преодолее!

Link to comment
Share on other sites

Тия дето вече сме се понапили, даже някои прасета от групата са си направо пияни, какво да правим сега, а ? Бахти скуката !

 

Отивайте на бар. Късно е вече ама... за другия път да знаете.

 

А по тия заведения има ебати бизоните майна. Харабийка. Няма такива бизони дори в саваната. Истинските бизони ряпа да ядат пред наще бизони тука.

Link to comment
Share on other sites

Мамка им и немска, как им са наредени нещата там... :bowdown: Записвам се на курс по немски и...Терминал 2!

Link to comment
Share on other sites

Мамка им и немска, как им са наредени нещата там... :bowdown: Записвам се на курс по немски и...Терминал 2!

 

И на мен ми хареса, макар да бях туристче само. Ама тоя техния език...ахтунг, махтунг и ми става лошо :D

Link to comment
Share on other sites

Дам езика е гаден,но рано или късно се научава.На мен падежите са ми проблема.Но за 2 месеца там мисля,че ще почва да си говоря сносно :D

Добре,че всяка година го има това от бюрото по труда :D

Едит:Баси сички са се побъркали с тия бригади...Да ходат да бачкат като животни :D

Link to comment
Share on other sites

Дам езика е гаден,но рано или късно се научава.На мен падежите са ми проблема.Но за 2 месеца там мисля,че ще почва да си говоря сносно :D

Добре,че всяка година го има това от бюрото по труда :D

Едит:Баси сички са се побъркали с тия бригади...Да ходат да бачкат като животни :D

 

Съвсем нормално. Ако не бях на бригада нямаше да имам нито кола, нито още едно две неща + някой лев за мотор дето сега ми е влезнал в главата да ГЕ :D

Link to comment
Share on other sites

Те в Стамболийски баровете се прескачат един през друг направо :)

 

Бизнес възможност. Бар в Стамболийски.

 

Аз пак се качих на Rollercoaster-а. Б*х му майката.....

Link to comment
Share on other sites

Съвсем нормално. Ако не бях на бригада нямаше да имам нито кола, нито още едно две неща + някой лев за мотор дето сега ми е влезнал в главата да ГЕ :D

Е да ама ти си бил преди 4-5 години.Тога се изкарваха пари,но сега е по-различно.Иначе и аз подозирам,че като ида ще събера пари за сносна кола.

Link to comment
Share on other sites

Е да ама ти си бил преди 4-5 години.Тога се изкарваха пари,но сега е по-различно.Иначе и аз подозирам,че като ида ще събера пари за сносна кола.

 

Хваща ме малко яд, че бях само на 1. Ама майната му. Ще правим пачките тука :D :D

 

А ся отивам на карнавал аз :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...