Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

супер заблуда пък е тва според мене :) аз и кола си купих, и преди тва друга потдържах, и се разцепвам от живот - барове/кръчми/кафета-мафета, и други работи си позволявам, и всичко това без бригади. Бачкам си кат пич без да си давам зор, бича си айляка и това е. И кинти има, и университет изкарах, само че лятото не се трепя като вол на няква поляна, ми си пия уискито на терасата вечер и си обикалям българията на разходки и почивки. Просто кой както си го направи е според мене :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

На кой му е хрумнала гениалната идея да слага гъст сос във високи шишета с тясно гърло? ДА ВИ ГО НАМАЖА НА МОЗЪЦИТЕ, ОХЛЮВИ НЕКЪПАНИ!

Link to comment
Share on other sites

На кой му е хрумнала гениалната идея да слага гъст сос във високи шишета с тясно гърло? ДА ВИ ГО НАМАЖА НА МОЗЪЦИТЕ, ОХЛЮВИ НЕКЪПАНИ!

 

И по анусчетата,Боре, и по анусчетата.

Link to comment
Share on other sites

100км шибаняци ми светиха с фаровете на дълги в очите. "Примигвам им" - не ебават..Егати нахалните хора...

п.п Чакам да дойдат да проверяват за регулацията на фаровете някогаш...Да им нахакат на "тарикатчетата" 100лв глоба у гъзо.

Link to comment
Share on other sites

Ако са срещу теб - блещиш им се и ти. Ако са зад теб - чукваш периодично спирачката.

Link to comment
Share on other sites

Ако са срещу теб - блещиш им се и ти. Ако са зад теб - чукваш периодично спирачката.

Бе зад мен не е чак такъв проблем, но пред срещу мен ме ослепяват и просто карам по интуиция...

А и аз да пусна фаровете на дълги, не променя много ситуацията, освен взаимно да се ослепяваме...

Такава ни е културата на българите..или поне на немалка част...

Другото е-на разклон на главен път, с щрихивани линии ивица, знак-изпреварването забранено и непрекъсната

линия редовно някой смотаняк ми се изсилва да ме минава. А после ми карат изнервящо с 60-70 и ми се пречкат.

Или кът съм с малка кола, дай да се правят на големи мъже...

Link to comment
Share on other sites

На кой му е хрумнала гениалната идея да слага гъст сос във високи шишета с тясно гърло? ДА ВИ ГО НАМАЖА НА МОЗЪЦИТЕ, ОХЛЮВИ НЕКЪПАНИ!

 

Ахъм, същото го пожелавам и на тоя, дето е решил, че е добре 2 резби, които трябва да са една над друга, да бъдат в една и съща посока. :confused

 

По тази причина например, опитът за отвиване на изгоряла крушка от запечена фасунга, най-често води до отвиването на самата фасунга в долната й част или даже до измъкването и развиването на металната част, но не и на самата крушка от резбата, в която е навита...

 

STENNAPRAVA.jpg

 

 

.........или пък отвиването на притягащите винтове на LPT...RS232 или друга подобна букса, обикновено води до отвиването не на първата букса, а на втората, заради откачането на "женския" куплунг, по причина, че "женските" му винтове пък са на същата резба и най-често се развиват първи, а ако пък втората букса е монтирана на задната планка на кутията на компютъра - направо пада вътре в нея, защото вече няма какво да я държи....:sick

 

A12330-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Сигурно и други си го мислят, но явно тия, от които зависи това да се промени, не го смятат за някакъв проблем, защото иначе нещата много просто се решават, като едното е с лява, а другото с дясна резба...

Link to comment
Share on other sites

 

А и аз да пусна фаровете на дълги, не променя много ситуацията, освен взаимно да се ослепяваме...

 

Или кът съм с малка кола, дай да се правят на големи мъже...

 

Аз придобих навика да нося боен прожектор. Върши добра работа.

 

Мда, големите мъже...

Link to comment
Share on other sites

Ахъм, същото го пожелавам и на тоя, дето е решил, че е добре 2 резби, които трябва да са една над друга, да бъдат в една и съща посока. :confused

...

По тази причина например, опитът за отвиване на изгоряла крушка от запечена фасунга, най-често води до отвиването на самата фасунга в долната й част или даже до измъкването и развиването на металната част, но не и на самата крушка от резбата, в която е навита...

....

.........или пък отвиването на притягащите винтове на LPT...RS232 или друга подобна букса, обикновено води до отвиването не на първата букса, а на втората, заради откачането на "женския" куплунг, по причина, че "женските" му винтове пък са на същата резба и най-често се развиват първи, а ако пък втората букса е монтирана на задната планка на кутията на компютъра - направо пада вътре в нея, защото вече няма какво да я държи....:sick

...

То за фасунгата не е до въпрос на избор, трябва керамичната част да се вади, за да може да се монтира и свържат проводниците ;)

А и ако едната беше в обратна посока, като завиваш крушката, развиваш долната резба... :D

A за LPT-то и т.н...супер познато, за това затягам долните винтове/женските/ допълнително...

Аз придобих навика да нося боен прожектор. Върши добра работа.

Мда, големите мъже...

Абе, колко струва тоя прожектор? :devil

Link to comment
Share on other sites

А и ако едната беше в обратна посока, като завиваш крушката, развиваш долната резба... :D

 

Не е точно така - когато завиваш нова крушка, тя се завива лесно, защото не се е запекла от топлината, следователно съпротивлението на резбата на крушката е много по-малко от това, на пристегнатата добре горна част на самата фасунга и проблем няма....но когато от постоянното греене, резбата на крушката се спече и залепне за фасунгата, тогава вече става лошо - чак са ми се чупили крушки в ръцете, докато съм се опитвал да ги отвия.

Link to comment
Share on other sites

Сигурно и други си го мислят, но явно тия, от които зависи това да се промени, не го смятат за някакъв проблем, защото иначе нещата много просто се решават, като едното е с лява, а другото с дясна резба...

и ще е по-зле, докато затягаш буксата, отвиваш основата ;)

Link to comment
Share on other sites

и ще е по-зле, докато затягаш буксата, отвиваш основата ;)

 

И тук не е точно така - в случая затягането винтовете на буксата няма за цел да направи електрически контакт между двата винта, защото двете букси така и така влизат достатъчно плътно една в друга и спокойно могат да работят и без винтовете, а затягащите винтове имат за цел просто да задържат двете букси една в друга, ако да речем случайно се спънеш в някой кабел. Така че няма нужда да ги затягаш до пълен откат, както например затягаш токов кабел в лустер клема. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ахъм, същото го пожелавам и на тоя, дето е решил, че е добре 2 резби, които трябва да са една над друга, да бъдат в една и съща посока. :confused

 

По тази причина например, опитът за отвиване на изгоряла крушка от запечена фасунга, най-често води до отвиването на самата фасунга в долната й част или даже до измъкването и развиването на металната част, но не и на самата крушка от резбата, в която е навита...

Това с крушката е култово, за два дни ми се случи два пъти в детската и спалнята. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Оф, ше заебавам колоезденето. Това тяло ще ми трябва за цял живот... Криво ми е, но това е разумното решение... Като се прибера в София ще пусна колелото за продажба :(

Link to comment
Share on other sites

Сигурно и други си го мислят, но явно тия, от които зависи това да се промени, не го смятат за някакъв проблем, защото иначе нещата много просто се решават, като едното е с лява, а другото с дясна резба...

 

Да се махаш от тука с тия обратни резби, че така и така съм ти насъбрал :D

Link to comment
Share on other sites

Ти пък за к'во - че ти подбивам бановете ли? :lol:

 

 

Оф, ше заебавам колоезденето. Това тяло ще ми трябва за цял живот... ...

 

Не думай...а снощи ми говореше за някакви възрасти, ала-бала...:P Сериозно ли бе, Пеше? :blink:

Link to comment
Share on other sites

То пък щото онова беше последното състезание на последния сезон преди окончателното закриване на състезанията F1....де що е време - пред нас е, може и в Стамболийски да гледаме някой път...или пък в Градина, в къщата на оня с котките... :))

Link to comment
Share on other sites

бях в планета. не питайте защо и как. НО!!! пуснаха rammstein - du hast! мога да умра спокоен вече :laughing1: :bowdown:

 

Аз па бях в Сикретс и нямаше Рамщайн...спокоен съм :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...