Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Видене, баси...Да бяхте само вие...Знаеш ли колко народ ще се влачи на тая хижа? Аз от цироза ще пукна бе!

А иначе оная грозната, дето я коментирахте...едно измиване, два-три яки тупаника, за да и цвръцне силикагела и бая алкохол - и ще я тресна....В стената. Щот жена си имам, чуждо ми не тряя.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Гледам я тая снимка у Фейсо и се чудя отде набара тез фръцли. Всичките ли са такива вече?!?!? Туй с черната косичка ако няма фигурата на русата е интересна карта. ninja.gif

Link to comment
Share on other sites

Гледам я тая снимка у Фейсо и се чудя отде набара тез фръцли. Всичките ли са такива вече?!?!? Туй с черната косичка ако няма фигурата на русата е интересна карта. ninja.gif

 

Какво им е на момичетата бе? :)

Тя на русата само роклята ѝ е широка.

Link to comment
Share on other sites

Не знам, Ангеле, може от снимката да е, но реално на мен добре ми изглежда само тази в ляво. Ако трябва да избирам между русата по средата и Виден - бих избрал Виден. А тази в дясно ми е толкова безлична, че въобще не я коментирам.

Link to comment
Share on other sites

Иване, гледай си работата. А чернокосата е супер красива.

 

Чай да махна снимката, че много се заобсъждахте, а не е коректно.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали не е по-добре да прекръстим темата на "w00x - искрено и лично"?

 

Айде бе. Аз 2 мнения имам за 3 страници и веднага ме набедихте. Егати предубедената история.

 

Пък и аз да не съм малък, че да не мога да си направя сам една тема в раздела?

Link to comment
Share on other sites

Кви виждания? Че той от носа си по-далече не вижда. Момчил или Пешо имат виждания, Ангел само гледа....

Link to comment
Share on other sites

Ами не е така, има си своя индивидуалност и си я оборва. Аз също не съм съгласен с много негови мнения, но пък той се бори за тях, въпреки масовата критика. Което за мен е похвално.

Link to comment
Share on other sites

само аз ли не виждам ква снимка кви кифли кви дебели кви поялници? ?

Мда..., само ти. Което ще рече, че новият ти чифт очила ще ти струва адски много кинти.

Link to comment
Share on other sites

само аз ли не виждам ква снимка кви кифли кви дебели кви поялници? ?

 

 

 

Така е, като си нямаш фейсбук-профил...а там май няк'ви сапунени сериали се равиват, разни кифли-мифли...поялници-моялници...Виден и Ангел си менкат снимки по стените...

Link to comment
Share on other sites

аааа затова изпускам сериала, ясно :laughing1: :laughing1:

 

иначе имам профил, ама е топ сикрет :laughing1: :laughing1:

 

и верно имам нужда от очила вече... "у"старявам :D

Link to comment
Share on other sites

Изперкали сте от чикии в тоя форума вече !! True story , no shit :D

 

Чекията е добър начин да останеш сам със себе си. Да не говорим, че изгражда характера и развива въображението.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...