Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Мразя смяната от зимно към лятно време.

Утре трябва да ставам с навита аларма в 10.30ч. (астрономическо 9.30), да врътна неделните макаронки, за да сме готови за старта на Формулата.

Не знам каква е файдата от смяната, но на мен цяло лято ми е криво сутрин.

Руснаците май го премахнаха, доколкото си спомням.

В няколко държави го премахнаха. Така и не е доказано до колко е ефективно. От медицинска гледна точка не било много добре за организма. Аз лично обаче предпочитам лятното часово време. Много повече ми допада. Особено частта с късното стъмване и просто прекрасна. Друго с което сме облагодетелствани в България е, че сме в най - западната част на часовата зона. В останалата част на балканите сутрин слънцето изгрява прекалено рано. Доста е неприятно в 5:00 сутринта да ти блесне в очите. Ако не се лъжа в един момент от 4 и нещо започваше да се съмва :wacko:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Две млади момчета си отидоха, третото е в тежка кома...

Почивайте в мир, момчета :cry И тримата ги познавам... И сме расли заедно, на една улица... За третото момче нямало никакъв шанс :(

Link to comment
Share on other sites

В няколко държави го премахнаха.
А в арабския свят е когато Имама реши. В островите Фиджи - при решение на правителството. На колегите, поддържащи арабските клиенти им се е*ава мамата щото част от настройките трябва да ги правят ръчно, а реално се разбира 2-3 дена, преди да се наложи смяната на времето...
Link to comment
Share on other sites

Това е една от най-големите простотии според мен. Освен че еб**а мамата на всички за поне седмица друга особена файда няма

Link to comment
Share on other sites

Добро утро. Я някой да ми каже колко реално е часа, че аз нещо на сънена глава осрах настройките....laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Мирси. Между другото, днес по ТВТуризъм или нещо подобно, ще дават "Неекстремен филм" - за рафтинга и каякинга в България. Много моля, ако някой има възможност - да ми го запише. Отплащам се с един литър 5 годишна красатка ракия. Гадо я е пробвал, знае за какво иде реч.

Link to comment
Share on other sites

Я някой да ми каже колко реално е часа, че аз нещо на сънена глава осрах настройките....laughing.gif

 

Не си променяйте персоналните настройки - форумът ги променя глобално, макар и с малко закъснение.

Link to comment
Share on other sites

. Доста е неприятно в 5:00 сутринта да ти блесне в очите. Ако не се лъжа в един момент от 4 и нещо започваше да се съмва :wacko:.

 

Същата работа и в Щатите...поне ми направи впечетление.

3:30~4 сутринта, а на вън започва да се светва.

Link to comment
Share on other sites

Изпадна една много хубава оферта...чак се чудя дали да не се захвана...да стана хижар...huh.gif

Link to comment
Share on other sites

В онази фирма до ПУ-то дето продават само и единствено дискове търсил ли си?

 

На ъгъла на ул. Цанко Дюстабанов и ул. Цар Асен.

Link to comment
Share on other sites

Няма почти никакви крайности и на най-лудия психопат, които да не могат с лекота да бъдат повторени от нормален, възпитан семеен мъж, който просто ходи на работа всеки ден и има какво да върши.

Link to comment
Share on other sites

Изпадна една много хубава оферта...чак се чудя дали да не се захвана...да стана хижар...huh.gif

 

Ако ми падне такъв шанс на мене, даже няма да се замисля да ти кажа честно. За секунда не бих се замислил.

Link to comment
Share on other sites

Проблемът е много комплексен. Тъй като жена ми се занимава именно с това(хотелиерство и туризъм), ще се вслушам в нея. Просто е трудно да се намерят инвестициите, защото трябва да се прекара поне читав път. Останалото се прави с годините. Да не говорим, че банята и тоалетната са общи и външни...

Link to comment
Share on other sites

Витоша. Човекът, който я държеше доскоро, беше от нашите среди(пещерняк, от старите), но почина преди месец. Дори и да не я взема аз, жената пак ще напише бизнес-план за развитие и привличане на инвестиции.

n_1167739748_P1070839-svetlina.jpg

 

 

Това е снимка на София от върха, под който е хижата.

 

3гигапикселова снимка на София от същия връх

 

Link to comment
Share on other sites

Неведоми са никнеймовете форумни!

 

Продавам видео камера Grundig почти нова не е използвана много!

Здравеи Джими. Разбрахме се да ти се обадя но тел ти е изкл.Обадими се на тел. 0878 32 47 97 за да се разберем за камерата.

О4аквам обаждане. ПЛАМЕН

 

Първият не бил Рено, ами бил Джими, а вторият не бил Аделина, ами бил Пламен....баси..... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ебаси...събуждам се с Аморфис....Това не ми се е случавало от миналия век...

 

Добро утро.

 

Ред. --->

Сергей Игнатов: Азис е герой за децата

 

 

 

sick1.gif

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че админите/собствениците(ако са едни и същи с админите) на plovdiv24 са някакви леко комплексирани дебилни типчета. Обясних им, че има проблем с възстановяване на забравена парола и не работи, те ми праскат бан по IP вместо да си оправят нещата :) Като преди като си дадох пощата, която ползва за регистрации по форуми, че ако се пълни със спамърски съобщения, да не ми пречи на основната, те ми отказаха регистрация че била spamm и вадят ултра заключението, че аз опитвам да се регистрирам за да спамя :laughing: :laughing: :laughing: Все едно ще сложа точно такава поща за това. :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...