Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Какво им е на момичетата бе? :)

Тя на русата само роклята ѝ е широка.

 

 

Ангеле, няма да се разбЕреме с тебе! И то не само защото ми счупи телефона! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

Не може да пляскаш тук снимки, които ЗНАЕШ, че ще станат предмет на дискусия и да ми ги махаш после. Не става така.

 

Не знам, Ангеле, може от снимката да е, но реално на мен добре ми изглежда само тази в ляво. Ако трябва да избирам между русата по средата и Виден - бих избрал Виден. А тази в дясно ми е толкова безлична, че въобще не я коментирам.

 

Тук не знам как да се почувствам, освен силно притеснен... biggrin1.gif

 

Казах ви, малко пиете..или по-точно не мо'е да носите.... толкова.. :laughing1:

 

Мите, моля те не ни говори на нас за пиенье, че ще те удавим ....

 

Търся мебелен зеленчук. Такъв, който да виси на тавана. Моля, помогнете.

 

Има! Нарича се КРАТУНА (на картуна), плод обаче трудно ще ти намеря.... laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

еххх в такъв момент как ми липсва гудо :D

 

Той липсва ПЕРМАНЕНТНО. За жалост не иска да се върне.... Така и не разбирам защо...

 

======================

 

ТАКА:

 

538289_10150745122310867_115600310866_11729269_1492779781_n.jpg

 

 

Както и предполагах, чернокосата хубавица е една вакла хубавица (дано само не е тя момичето от Пазарджик...) Русото, пардон - перхидролираното ПЪсе наистина няма какво да коментираме - едро си е и това си е. Подозирах още одеве, че туй с трибагреното платненце с РОСО КОРСА може би има най-добри данни и познах. Отлично краче, гледам и цицките са на ниво И в буквалния смисъл на думата. Яд ме е, че подозренията ми за чернокосата се оправдаха. Страшна сладурка е в лицето... Детето в сиво също не е никак за пренебегване.

 

Ангеле, чак сега мернах лЕвата ти ръчичка - ко стаа там? laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

В същото време какво харесва наш мил Стефчо!

 

553167_387408201277022_100000235360139_1454463_444697757_n.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

ТАКА:

 

Както и предполагах, чернокосата хубавица е една вакла хубавица (дано само не е тя момичето от Пазарджик...) Русото, пардон - перхидролираното ПЪсе наистина няма какво да коментираме - едро си е и това си е. Подозирах още одеве, че туй с трибагреното платненце с РОСО КОРСА може би има най-добри данни и познах. Отлично краче, гледам и цицките са на ниво И в буквалния смисъл на думата. Яд ме е, че подозренията ми за чернокосата се оправдаха. Страшна сладурка е в лицето... Детето в сиво също не е никак за пренебегване.

 

Ангеле, чак сега мернах лЕвата ти ръчичка - ко стаа там? laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

Тя е момичето от Пазарджик...

 

Защо те е яд, че са се оправдали подозренията ти?

 

Много си е хубава. Не ме карай да реда други снимки, че не е коректно така да обсъждаме хора, които не подозират нищичко!

 

Чудех се тая лявата ръка къде да я втъкна и докато намери покой, онзи снима.

Link to comment
Share on other sites

Много палава тая лявата бе!!!!!! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

Иначе момата е страхотна в горния сектор, но от снимките поне подозирам едни мерки над "нормата" в долната зона - може и да се лъжа естествено. Като имаш предвид, че се увеличават тези мерки с годините, ако туй девойче е младо и нераждало очаквай развитие със знак +. За по-сигурно виж майка й - веднага ще ти се изясни картинката.

 

Наско, веднага да се проучи кое е това дете от твоя град и читаво ли му е досието ninja.gif

Link to comment
Share on other sites

може би тази със сивата рокличка е най-добре. Има някакъв чар момието. Червенокоската също става, но не е мой тип. Другите две саа якиии :D

Link to comment
Share on other sites

Глупости говорите. Чернокосата е със съвсем нормално телосложение. Има и други снимки, но просто няма да ги покажа, защото изобщо не е коректно.

Link to comment
Share on other sites

Червенокоската също става, но не е мой тип.

 

Тая ша знайш много е*нье носи. И здраво при това. laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

===============

 

Ангеле, ние не говорим глупости - коментираме снимки, бидейки НЕслепи. Ти ако ще доказваш, че тоя ханш не е това, което изглежда - постни снимки, не е нужно да са голи. Не виждам какво толкова притеснително има.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, ние не говорим глупости - коментираме снимки, бидейки НЕслепи. Ти ако ще доказваш, че тоя ханш не е това, което изглежда - постни снимки, не е нужно да са голи. Не виждам какво толкова притеснително има.

 

Пратих ти ги на лично. Няма да разнасям хората тук.

Link to comment
Share on other sites

Впечатлен съм от треньора по футбол на синът ми Стойчо Драмов. Първо дисциплината при него е желязна, второ този човек знае по име всичките 40+ келеши, като се има предвид, че има такива като Самуил (синът ми), които са на едва 2-3 тренировки.

Link to comment
Share on other sites

Мисля да спирам ФБ и скайпа за известно време...ъъъ да видя какво е .Спомних си как беше навремето без тия 2те.

 

Аз пък по причина, че никога не съм ползвал (съвсем целенасочено) нито едното, нито другото - нямам спомени....и честно казано не се чувствам ощетен от липсата им.

Link to comment
Share on other sites

А това на снимката е 17 годишно момиченце, с 2 операции на носа, силикон в гърдите и устните, 4 липосукции и ботокс. Мечтае да стане поп-фолк певица. И се труди за което...

:blink: :blink: :blink:

Божеееее, толкоз ли вече деградира всичко?! Дано не са масово като нея, ама надали.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък по причина, че никога не съм ползвал (съвсем целенасочено) нито едното, нито другото - нямам спомени....и честно казано не се чувствам ощетен от липсата им.

 

Явно си доста зает,щом не ползваш скайпа :tongue .

 

Искам да си дам почивка от тия 2те, понеже от неделя до сега гледах няколко филма,където бяха свързани с различни зависимости...и ми светна една лампичка в главата,че трябва да се поспра малко.Обаче знам ,че утре сутринта отново по енерция ще чукна "F" в браузера.

Link to comment
Share on other sites

Явно си доста зает,щом не ползваш скайпа :tongue .

 

Не е това причината. Просто никога не ме е привличало стадното чувство и в момента в който от всеки втори започна да чувам какво бил сложил днес на стената и колко му се била разраснала фермата, автоматически загубвам интерес към хоста на 'стената' и 'фермата'. За скайпа положението е подобно, а и все още чудесно се оправям с телефона ; от видовръзки засега нямам нужда ; ако имам пряка необходимост, мога и да го ползвам, но не и на всяка цена, само защото непременно трябва да имам скайп-ъкаунт.

 

...какво мислиш по въпроса. :))

 

Това май беше за ЛС...а и идеята не ми се струва добра, предвид сутрешната опция vs моя режим.

Edit: Имам предвид, че ти вече спиш, а от времето на редакцията на този пост, аз имам да будувам поне още 3 часа...:ninja:

Link to comment
Share on other sites

...ако имам пряка необходимост...

Винаги съм се чудила защо е НЕобходимост, като реално уточнява обходимост.

Също така изпадам в дълбоко чудене ако трябва да кажа "не необходимо"? Това пак ми звучи да е "обходимо"...

А най-много се стряскам, когато някой каже "да бе, да!" - това "не" следва да значи. Нали две повторения не правят отрицание?

Искам да дам пример и с "това не е нищо" - най-тежкият ми сблъсък с българския език. Оказва се, че "това не е нищо" означава, че нещо е нищо, нали така? Или нещото не е нещо, което следва да е нещо?

... или пак не съм разбрала...

Link to comment
Share on other sites

Някои думи и изрази нямат нужда от разбиране - те са си такива, защото звучат добре във вида в който са, въпреки че смисълът им води другаде...и въпреки това всички ги разбират. Например ти как би оформила изречението "Престани, освен ако (не) искаш да получиш един шамар..." - с "не" или без? И ако използваш "не"-то, в крайна сметка оня иска или не иска шамар? ;)

 

 

 

Някои думи и изрази нямат нужда от разбиране - те са си такива, защото звучат добре във вида в който са....

 

А всъщност може би има някакво правило, но аз като съм си неграмотен, както се разбра от оная органела...не ги схващам много тия работи... :P

Link to comment
Share on other sites

Ами това изречение не ме притеснява толкова. Проблемът тук е, че е ползван неправилен предлог - "освен", който значи: без, с изключение, независимо, без оглед на, без друго, вън от, вън от това, в повече, с изключение на, като се изключи. Освен това, предлогът е съчетан със съюз - "ако", което го прави и логически безсмислено.

Може би следва да бъде използвано наречие, примерно "иначе", тогава няма да има нужда и от отрицание.

 

Ред: Да се ползват безразборно предлози в съчетание със съюзи, не прави никое изречение смислено. Например във вида: при и, зад или, от ако...

А за органелата се изненадах, та всяка костна клетка също има органели... точно на органелата ли намери да се изложиш?! ;)

Link to comment
Share on other sites

Тая ша знайш много е*нье носи. И здраво при това. laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

===============

 

 

 

ами да ти кажа въобще не се съмнявам :D след разглеждането на други снимки и това ти изказване, съм готов на 2-3 ракии да си преосмисля становището за не-мой тип :D :D

Link to comment
Share on other sites

Онази по-вдясно трябваше да забършеш не тая бъчонка.

 

1. Никоя не съм забърсал.

2. Тази изобщо не е дебела.

3. Онази по в дясно на снимките е по-хубава.

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм се чудила защо е НЕобходимост, като реално уточнява обходимост.
Обхождам по скоро значи заобикалям. Пр. обходни маневри. Демек нещото не можеш да го заобиколиш.

 

 

Добро утро. Сигурен съм, че тамън ше свикна да пиша и с обездвижената ръка и хоп - ше махам ортезата :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...