Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

На какъв телефон ? Сложи си Bulgarian keyboard.Аз я подкарах и на хардуерна :)

Телефон? Само като подарък или ако ми се падне от зрънчо. е51-цата все още ми върши идеална работа със зеленото и червеното копче :D :D

Link to comment
Share on other sites

Обясних му на човека, че са го преебали - лазерната заточка закалява метала, обаче той като е пробвал, е смъкнал закаленото и отдолу е меко желязо. А и колко да е било закалено...

 

Не е ли това идеята в крайна сметка? Не губиш от еластичност на острието, а режещия ръб си остава остър за по-дълго време в следствие закалката.

Link to comment
Share on other sites

Не е ли това идеята в крайна сметка? Не губиш от еластичност на острието, а режещия ръб си остава остър за по-дълго време в следствие закалката.

Я сега, пак си прочети какво си написал!

Link to comment
Share on other sites

Я сега, пак си прочети какво си написал!

 

Да, малко тъпо съм се изразил, но като цяло...се разбира...другия път ша го пиша на по-малко ракии...

Link to comment
Share on other sites

Днес си взех новия контролер и разбрах, че ще ми вдигат заплатата. Защо не се чувствам ни най-малко щастлив и ентусиазиран?

Link to comment
Share on other sites

Днес си взех новия контролер и разбрах, че ще ми вдигат заплатата. Защо не се чувствам ни най-малко щастлив и ентусиазиран?

 

От Германия ли го докараха ?

 

Честито.Дано ти е мощен процесора ,щото тия новите аудио интерфейси искат бая ресурс.

Link to comment
Share on other sites

Днес си взех новия контролер и разбрах, че ще ми вдигат заплатата. Защо не се чувствам ни най-малко щастлив и ентусиазиран?

 

Гузен си нещо? :)

Link to comment
Share on other sites

Не е ли това идеята в крайна сметка?

 

 

По принцип това е идеята, но номера е да е стомана отдолу, не желязо...дето се щърби с поглед. Закаленото да е било не повече от 1мм. И човека като го минал с бруса, го е смъкнал всичкото. За да реже сега тоя нож, трябва да се закали наново.

Link to comment
Share on other sites

По принцип това е идеята, но номера е да е стомана отдолу, не желязо...дето се щърби с поглед. Закаленото да е било не повече от 1мм. И човека като го минал с бруса, го е смъкнал всичкото. За да реже сега тоя нож, трябва да се закали наново.

 

Което в общия случай за нож от 10-20лв означава да го метнеш в кофата и да си купиш нов :)

Link to comment
Share on other sites

Ами не. Няма от какво. От друго е породено това чувство на безразличие и неебателност.

Ангилеее, Ангиле... Почвам да те съжалявам, батка.

Link to comment
Share on other sites

Което в общия случай за нож от 10-20лв

 

Само дето ножа е струвал малко повече laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Чак сега ми направи впечатление, че Мобо, Бънди и Овърмен били родени в един и същи ден и въпреки, че вторият и третият не са влизали от миналата година, ще използвам случая да им тегля по едно персонално поздравление. birthday_bestwishes.gif

благодаря.

 

 

 

 

 

 

Само дето ножа е струвал малко повече laughing1.gif

 

я дай идея по кво се познава свестен нож. по възможност с бездеструктивни методи :)

 

 

и не са ли всички закалени остриета с такава структура (мека основа, твърди само на ръба) ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

я дай идея по кво се познава свестен нож. по възможност с бездеструктивни методи :)

 

 

и не са ли всички закалени остриета с такава структура (мека основа, твърди само на ръба) ?

 

 

 

Ми...има си тънкости - гледаш да няма просветки между отделните елементи на дръжката, проверяваш за хлабини, като го чукнеш с някакво парче метал трябва да издава ясен звук, за заточката - ако среже един лист А4 по диагонал с едно движение, без да ръфа и къса - значи е супер.

 

Не всички ножове са такива. Има десетина различни основни вида(айде да не са десетина, да са 5-6). Това се нарича зонова закалка.

 

Има няколко хубави клипчета, но на този комп нямам флаш плейър, иначе щях да ти пусна линкове.

Link to comment
Share on other sites

Епа ако те влече и цената е далавера, купи си го. Аз така взех контролера. Промоция до края на Март с 400лв по-евтин. Малко ми трябваше.

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям w00x-а, ако те влече го взимай. Не може човек да мисли само за ежедневни разходи, трябва и удоволствие за да се почувства жив.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...