Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

оф тия от Мтел са много досадни ...в който и офис да влезна да си плащам сметката ,все на еднакви попадам.Тоя път ме бавиха само 10-15 минути докато ми дадат касовият бон,и през това време ме зарибяваха с техните им промоции за интернет през телефон.

Докато в офиса на Коооолбокса са супер пекани и светкавични,и не те карат НА МОМЕНТА да се възползваш от новите им промоции .

Link to comment
Share on other sites

Че какво има за обясняване - щракаш на логото, вади ти резултати от търсенето на човека, отваряш първата статия в уикипедия и виждаш снимката там - водят го Илинойски Технологичен Институт. 10-15 сек да се намери и разбере :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля да пусна ръководство за преправянето на газово оръжие в бойно. Ама така, че да се очистят малко малоумници. Естествен подбор в действие, дет се вика.....pirate.gif

Link to comment
Share on other sites

Едното е вид спорт, не кълви така, mIRCata, моля те? :) Тези дето бодибилдстват са на по 40 нагоре, обикновено раждали жени. А това на снимката е 17 годишно момиченце, с 2 операции на носа, силикон в гърдите и устните, 4 липосукции и ботокс. Мечтае да стане поп-фолк певица. И се труди за което...

 

Демек иска да стане малко по-високоплатено курвè... и това е похвално според теб?

Link to comment
Share on other sites

Демек иска да стане малко по-високоплатено курвè... и това е похвално според теб?

 

Много интересно интерпретираш писаниците на хората понякога. :)

Link to comment
Share on other sites

Да не забравиш с големи, мигащи по възможност, букви да напишеш най-отгоре, че не поемаш отговорност.

 

Разбира се.cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Много интересно интерпретираш писаниците на хората понякога. :)

 

На 17 години със силикон къде ли не, оскъдно облечена... мда сериозни усилия полага да напредне ... ти ми кажи в коя професия и за колко талант става дума... или какъв. И айде да не се лъжем - и манекенките и фолк певиците с редки изключения изпълняват и други поръчки на по-платежоспособни клиенти... или ти чуваш за първи път такова нещо?

Link to comment
Share on other sites

...

Воксе, само една забележка в оформянето на плаката. Понеже сте избрали американската версия на езика на Шекспир, то е редно да я спазвате във всички форми, защото иначе седи малко терсене. В този вид "Club Lollipop" е директен превод от български със запазване на българския словоред, докато правилното изписване на английски е "Lollipop Club". Иначе успех на мероприятието! ;)

Link to comment
Share on other sites

Луксе, като станеш голяма хипхоп чалга електроник звИздЪ, може ли да се хваля наляво-надясно, че съм си писал с теб У форума? :rolleyes:

 

ПОЗДРАВ за Раптора

http://www.youtube.com/watch?v=7YbiyYha_iQ

Link to comment
Share on other sites

Воксе, само една забележка в оформянето на плаката. Понеже сте избрали американската версия на езика на Шекспир, то е редно да я спазвате във всички форми, защото иначе седи малко терсене. В този вид "Club Lollipop" е директен превод от български със запазване на българския словоред, докато правилното изписване на английски е "Lollipop Club". Иначе успех на мероприятието! ;)

 

Благодаря за корекцията, но не ми се променя сега. Тамън го налепих навсякъде. Не е чак такъв проблем.

 

Мерси. :)

 

Луксе, като станеш голяма хипхоп чалга електроник звИздЪ, може ли да се хваля наляво-надясно, че съм си писал с теб У форума? :rolleyes:

 

Винаги!

Link to comment
Share on other sites

Баси, голям смях ме напушва, когато гледам как героите от Stargate SG-1 се сражават с всякакви извънземни в гората на моето село, където обикновено си търкалям байка. Пътеките ми са дотолкова познати, че мога даже да разпозная и по-големите камъни в повечето сцени. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...