Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Неее, само на Аню задника е красив, толкова е красив, че като го разшава и на небето изгряват звезди и започват да валят розови дупенца..., по-красив е от всичко което си виждал...., пък на Ваню е просто пухкав (или трътлест - както ти е удобно).

 

Объркал си се нещо.

 

А аз нямам намерение да си показвам задника пред който и да било. Пък и пак си говорите някви си работи дето никой не ги е казал.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Объркал си се нещо.

 

А аз нямам намерение да си показвам задника пред който и да било. Пък и пак си говорите някви си работи дето никой не ги е казал.

 

 

14ee252779cc2b492fffe3dfb47e38d0.gif

 

Ти такъв хубав задник (било мъжки или дамски) като моя цел живот не си видял, пък сега къде си повярва и се напъна...

 

2. Казах, че ще е по-хубав от тия дето той е виждал. Не четеш.

 

Защото, най-малкото, е виждал моя гъз, а той е поне 100 пъти по-хубав от твоя. Сещаш ли се всезнайко?

 

Обясняваш се като женичка. Нищо чудно, че Гримджаура ти е "виждал" задника.

Link to comment
Share on other sites

воксе сменяй дилъра продава ти боклуци....

 

Абе, усещам и аз някъв по-силен кик...

 

 

 

 

И къде в тва дето си го цитирал съм казал, че моя задник е най-страхотния на света?

Link to comment
Share on other sites

И къде в тва дето си го цитирал съм казал, че моя задник е най-страхотния на света?

Къде пък видя някой да твърди, че е най-страхотния или не на света?

Link to comment
Share on other sites

И къде в тва дето си го цитирал съм казал, че моя задник е най-страхотния на света?

 

95209a691a593b232722112a5fff265c.png?big

 

---------------------------

 

Някой тества ли в Гугъл това, което казах? tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

И къде в тва дето си го цитирал съм казал, че моя задник е най-страхотния на света?

 

Примерно, тук ?

Ти такъв хубав задник (било мъжки или дамски) като моя цел живот не си видял...

Наистина, не се твърди, че е най страхотния на света, но пък и за един човешки живот едва ли могат да се прегледат всички задници на света, камо ли да се оценят. Освен това да не забравяме и момента с измиращите стари и раждащите се нови задници, защото това внася известна статистическа грешка.... При това липсва и уточнението дали става въпрос за най-страхотният задник на всички времена или по принцип за най страхотният задник, който човека може да види през живота си.... И понеже явно става дума за второто (според мен), значи все пак твърдиш, че задникът ти е ултимативният гъз, който човек може да види и в този смисъл, че е най-якия на света...

Link to comment
Share on other sites

Къде пък видя някой да твърди, че е най-страхотния или не на света?

 

Аз не казвам, че някой твърди, а че някой е казал, че аз твърдя. Ето тук:

 

Неее, само на Аню задника е красив, толкова е красив, че като го разшава и на небето изгряват звезди и започват да валят розови дупенца..., по-красив е от всичко което си виждал...., пък на Ваню е просто пухкав (или трътлест - както ти е удобно).

 

 

---------------------------

 

Айде и тоя с меметата.

 

 

Наистина, не се твърди, че е най страхотния на света, но пък и за един човешки живот едва ли могат да се прегледат всички задници на света, камо ли да се оценят. Освен това да не забравяме и момента с измиращите стари и раждащите се нови задници, защото това внася известна статистическа грешка.... При това липсва и уточнението дали става въпрос за най-страхотният задник на всички времена или по принцип за най страхотният задник, който човека може да види през живота си.... И понеже явно става дума за второто (според мен), значи все пак твърдиш, че задникът ти е ултимативният гъз, който човек може да види и в този смисъл, че е най-якия на света...

 

Първо. Не става въпрос за виждане, а за "виждане". Сещаш ли се? Защото той не говори за гледане на задника ми, а за съвкупление с него. Не четеш. Или не разбираш.

Но пък е "виждал" на Иван задника, което се разбра вече.

 

Буквалисти. Банда буквалисти.

 

Айде стига сте ме хапали, че сте неприлично неподготвени по темата.

Link to comment
Share on other sites

На света няма изобразен фейспалм, какъвто си заслужава да се сложи след това изказване! laughing.gif

 

Ей сега ще довтаса 9gagger-а и ще ти покаже ония с 840921842-те ръце и командира от Стар Трек.

Link to comment
Share on other sites

аз не че нещо, ама имате да си доизкусурите още методиката за оценка.

 

щото ултимативно убавия задник не е такъв само отвън. трябва и вътрешната красота да бъде разкрита и оценена.

 

 

 

 

та затова не отказвайте вазелина, който ви се предлага. би бил полезен и за тестващите и за тестваните.

Link to comment
Share on other sites

На света няма изобразен фейспалм, какъвто си заслужава да се сложи след това изказване! laughing.gif

 

за съжаление няма "Чък Норис Facepalm" :D

Link to comment
Share on other sites

Стига вече, щото Вуксчо ще вземе пак да се превъзбуди и - Ойде коня у ряката...

Link to comment
Share on other sites

Стига вече, щото Вуксчо ще вземе пак да се превъзбуди и - Ойде коня у ряката...

 

Не бе...то не е специално за него - в тая тема има предостатъчно поводи да си го ползвате по усмотрение.

 

 

П.П. Допълних го малко, за да е по-завършено.

Link to comment
Share on other sites

Ебаси...правя си прополисов лак...хабя спирт за глупости...ма иначе мнооооооого скъп тоя прополисов лак...

Link to comment
Share on other sites

Ебаси...правя си прополисов лак...хабя спирт за глупости...ма иначе мнооооооого скъп тоя прополисов лак...

 

Затова прави сланина! Много по-евтино е! И по-вкусно за околните! laughing.gif

 

---------------

 

MANGO са тотални класици!!! Егати релакса, егати чудото....

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...