Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ангеле, май наистина ти се очертава един тежък ден. Вземи излез от форума малко, може и да ти се оправи деня :D

 

То за друго. Още с отварянето на очите.

 

Аз във форума се разтоварвам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Губи ти се основната идея нещо..

Ти защо не се спреш да отговаряш след всеки пост. Остави хората да се пошегуват малко и ще им омръзне. Ама като отговаряш постоянно, даваш още поводи да те хранят. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ти защо не се спреш да отговаряш след всеки пост. Остави хората да се пошегуват малко и ще им омръзне. Ама като отговаряш постоянно, даваш още поводи да те хранят. :rolleyes:

 

Защото иначе си вярват. Аз щото повярвах, че те могат да ме хранят се отпуснах и отслабнах 5кг за 3 месеца.

Link to comment
Share on other sites

Ангел? Хубав гъз?! Тоя тюфлек?! До ген било?! ХА;ХАКР ЙВ45Х ЙКВ4Х5 ЙК4 Х5КЙАХХАХАХАХАХХА

А4В5 Х

АВ45Х АК4В5Х КЙАВ4Х5КЙАВ4К5 4КЙ5ХАКВ45Х КАВ4Х5 КАВ4Х5 КАВ4 К5ЙАХАХАХАХАХАХХАХ Й5 ХВ4АК5Х АХАХАХХА

Link to comment
Share on other sites

Ангел? Хубав гъз?! Тоя тюфлек?! До ген било?! ХА;ХАКР ЙВ45Х ЙКВ4Х5 ЙК4 Х5КЙАХХАХАХАХАХХА

А4В5 Х

АВ45Х АК4В5Х КЙАВ4Х5КЙАВ4К5 4КЙ5ХАКВ45Х КАВ4Х5 КАВ4Х5 КАВ4 К5ЙАХАХАХАХАХАХХАХ Й5 ХВ4АК5Х АХАХАХХА

 

1. Ти пък кво разбираш.

2. Казах, че ще е по-хубав от тия дето той е виждал. Не четеш. Ама ти си енженер, простено ти е.

Link to comment
Share on other sites

Завидни познания по дамско бельо и аксесоари. А се правиш на пещерняк....

 

 

Женен съм, от там ги разбирам тия неща. И кой ти каза, че пещернячките ходят само с кални ботуши и термо-бельо? laughing.gif

И си личи, че се разтоварваш във форума, вместо в кенефа...

Link to comment
Share on other sites

1. Ти пък кво разбираш.

2. Казах, че ще е по-хубав от тия дето той е виждал. Не четеш. Ама ти си енженер, простено ти е.

О! Жалък опит за сарказъм? Инженер съм, спокс. И напротив. Точно, защото прочетох, реагирах така. Защото, най-малкото, е виждал моя гъз, а той е поне 100 пъти по-хубав от твоя. Сещаш ли се всезнайко?

 

И аз какво разбирам? Разбирам достатъчно, че да знам, че ти не можеш да клекнеш 100 пъти със собственото си тегло, какво ли остава да имаш хубав гъз. Да та е*а в гугъла.

Link to comment
Share on other sites

Женен съм, от там ги разбирам тия неща. И кой ти каза, че пещернячките ходят само с кални ботуши и термо-бельо? laughing.gif

И си личи, че се разтоварваш във форума, вместо в кенефа...

 

Оправдания има винаги.

Аз разтоварвам няколко различни товара. Малко по-сложно съм устроен явно.

 

О! Жалък опит за сарказъм? Инженер съм, спокс. И напротив. Точно, защото прочетох, реагирах така. Защото, най-малкото, е виждал моя гъз, а той е поне 100 пъти по-хубав от твоя. Сещаш ли се всезнайко?

 

Жалък? Щом си разбрал, че е сарказъм, значи е успешен. Това, как ти го оценяваш, няма значение.

Под "виждам" имах нещо друго предвид. Сещаш ли се, всезнайко.

 

How do you like THEM apples?

 

И научи пунктоацията докато аз работя над правописа на диалектни и рядко срещани думи. Не ти отива на претенциите. Че думите и с леки правописни грешки си запазват значението, но изреченията без пунктоация се променят коренно.

Link to comment
Share on other sites

Нямам НИТО една грешна запетайка в изречението. НИТО една. Наистина си жалък, когато си във форума.

 

Точно, защото (задължителна запетайка) прочетох, реагирах (вметнато изречение) така. Защото, най-малкото (обстоятелствено пояснение оградено от запетайки), е (вметнато изречение) виждал моя гъз, а (задължителна запетайка) той е поне 100 пъти по-хубав от твоя.

 

Когато си тъп, поне си си тъп.

Link to comment
Share on other sites

без пунктоация се променят коренно.

 

ПунктУация.

 

Ред. Ангеле, сложи препинателните знаци.

 

Анален не може орален.

Link to comment
Share on other sites

Душичката ми страда ебаси :D

 

Вчера за пореден път гледах дарц и обзора на Дакар по никое време...2 кратния шампион по дарц отпадна, а преди това се представяше все едно машина хвърля стрелите.

 

Хамърите пък се изпотрошиха и гадните Мини-та водят. Камаз и те са начело :(. Само при моторите има интрига.

 

за дарца се ебавам(никога не съм го гледил)

Тони Горилата отпадна?!

Link to comment
Share on other sites

Нямам НИТО една грешна запетайка в изречението. НИТО една. Наистина си жалък, когато си във форума.

 

Точно, защото (задължителна запетайка) прочетох, реагирах (вметнато изречение) така. Защото, най-малкото (обстоятелствено пояснение оградено от запетайки), е (вметнато изречение) виждал моя гъз, а (задължителна запетайка) той е поне 100 пъти по-хубав от твоя.

 

Когато си тъп, поне си си тъп.

 

:D Ама ти не си написал само това изречение в тоя същия пост бе ИВАНЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.

Link to comment
Share on other sites

Сещаш ли се (тук не съм сложил запетайка, защото не се обръщам към теб като одушевен предмет) всезнайко?

 

И аз какво разбирам? Разбирам достатъчно, (вметнато + задълже) че да знам, (вметнато + задълже) че ти не можеш да клекнеш 100 пъти със собственото си тегло, (сложил съм, за да ти отделя идиотизма) какво ли остава да имаш хубав гъз. Да та е*а в гугъла.

 

К'во стана?

 

Жалък си, определено.

 

Нека изместим спора към други жалки същества.

 

Хората от казармата - ЗА ПОООООООООЧЕСТ!

Link to comment
Share on other sites

Аааа. Той искал да бъде язвителен. Неодушевен предмет съм бил. :D :D

 

Обясняваш се като женичка. Нищо чудно, че Гримджаура ти е "виждал" задника.

Link to comment
Share on other sites

Начи пичуйе... начи в началото беше ОК, ама начи 5-6 страници да правите едно и също... малко омръзва начи. Единствено гадо е още на ниво, тъй като той е мастЕр жадай. :love

Link to comment
Share on other sites

Знаех си, че имаш афинитет към Гадо. Време е да те върна в подписа. :lol:

 

Обясняваш се като женичка.

Не мога да повярвам, че си вкара такъв автогол. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не мога да повярвам, че си вкара такъв автогол. :lol:

 

Аз се обяснявам умерено и когато има смисъл. Ти се обясняваше като женичка без да има смисъл. Дори си и измисляше невалидни оправдания - като женичка.

Link to comment
Share on other sites

Аз се обяснявам умерено и когато има смисъл. Ти се обясняваше като женичка без да има смисъл. Дори си и измисляше невалидни оправдания - като женичка.

:lol: Добре. Вече съм женичка. Да видим кога ша лапаш на мама клитора..

Link to comment
Share on other sites

:lol: Добре. Вече съм женичка. Да видим кога ша лапаш на мама клитора..

 

Ауу. Не с лошото.

 

1. Това, че си се провъзгласил за женичка, не те прави женичка.

2. Това, че си женичка, не означава, че си мой тип.

Link to comment
Share on other sites

2. Казах, че ще е по-хубав от тия дето той е виждал. Не четеш. Ама ти си енженер, простено ти е.

Айдеее..., и на инженер взе да обижда.... Абре, момък... ти на ясно ли си, че от по-активно пишещите тук, единици са тези които имат правото да обиждат на инженер!? Останалите могат само да подострят моливите на инженерчетата и то само след дадено в писмена форма позволение.

 

П.п. Ти като си пишеш на компютъра не натискаш ли копчетата, бре, батювото? Щот той спелчека си е автоматичен и със сигурност имаш инсталирано подобно нещо на машинката си, така, че.... айде молим!

 

 

 

Жалък си, определено.

 

Нека изместим спора към други жалки същества.

 

Хората от казармата - ЗА ПОООООООООЧЕСТ!

 

Мммм..., тоя път не ти се получи, честно! Опитай пак, ама с повече страст, пък аз обещавам да се направя на тролнат.

П.п. Не, че нещо..., ама едно от тия жалки същества успя само с три простички думи (нъл са сеш' - Кво прайш бе, Иване?...)успя така да те тролне, че после ти в продължение на месец поне, плюеше жаби и гущери като ти се припомняше случката... Тъй, че марш в строя... и попивай акъл от по-умните.

 

ЗА ГАДО САМО ДОБРО ИЛИ НИЩО!!!!!!!!!!1111111

http://www.youtube.com/watch?v=CLEtGRUrtJo

 

:laughing:

 

Аааалелуя, братко....

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...