Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

За човек, който е на всяка манджа мерудия - поне 1 спелчек да пуска, както сам каза.

 

Краси, за това е виновен спелчека!

 

В българския език няма термин "спелчек". Има "проверка на правописа". Разбира се, няма как да знаеш това, ти не си завършил българска филология.

 

Я, а ти знаеш ли какво се изучава в една филология? Дисциплината "Историческа поетика" например, говори ли ти нещо? И ще просветлиш с божествената рубиненочервена светлина на напукания си задник, който замества на моменти мозъка ти, нас, нещастните копелета, които и понятие си нямаме например от Сашо Павлов и "Теория на превода" или Светла Черпокова и Клео Протохристова - какво се изучава в една филология?

 

Ако не беше предубеден, щях да се напъна да ти отговоря, но да ми правиш на мен само забележка....

И я ти ми кажи по дисциплината Историческа поетика къде те учат на правописа на ВСЯКА ЕДНА ДУМА в Българския език? Или пък по Теория на превода? Или още по-добре. Направо по Английска, Американска, Старо-Английска, Нова Английска и другите му там литератури, които се преподават на Английски език?

 

Или го ебем дружно - то с тоя розов цвят...

 

Ти такъв хубав задник (било мъжки или дамски) като моя цел живот не си видял, пък сега къде си повярва и се напъна...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Гледам го, че пише - сега сигурно ще изсипе тон праведна пОмия върху главите ни. Нямам намерения да чета подобни глупости, като знам, че свинския бут с ябълков сос и канела вече е готов. А и виното е студено. Наздраве, аз отивам да дебелея beer.gif

Link to comment
Share on other sites

WE HAVE LIFTOFF! laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Ангеле, ти си точно копие на тия момченца, които плачеха за майки,братя и сестри на 10-я ден laughing.giflaughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Гледам го, че пише - сега сигурно ще изсипе тон праведна пОмия върху главите ни. Нямам намерения да чета подобни глупости, като знам, че свинския бут с ябълков сос и канела вече е готов. А и виното е студено. Наздраве, аз отивам да дебелея beer.gif

 

 

Кога, кретенче златно ще ми дойдеш на гоЗти? devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, ти си точно копие на тия момченца, които плачеха за майки,братя и сестри на 10-я ден laughing.giflaughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

А вие с тая казарма сте точно копие на един хор невръстни момченца. Вдигаш ръчичка и те си запяват единствената песничка в репертоара.

Link to comment
Share on other sites

Кво да го правим - ще му хвърляме от време на време под моста по някой козел, нали е трол. Иначе, мамин златин, не знам кога...все се каня да е докъм 20-ти януари, ма де да видим...Сега ако и работата сменя, ще е малко трудно, пък в средата на февруари хем баща, хем чичо - до Чешко ще трябва да ходя поне за седмица...Бе ебало си е мамата...

 

Добро утро.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=DdBxVOU6ZAo

 

Link to comment
Share on other sites

Хаха, не съм суеверен. И кво като е петък13...дано мине добре интервюто, пък другото - майната му...

Link to comment
Share on other sites

Ти такъв хубав задник (било мъжки или дамски) като моя цел живот не си видял, пък сега къде си повярва и се напъна...

Е, те с тая приказка си докара още поне пет лайновоза с бъзикане!

 

BTW, няма спелчек който да ти показва правописа на диалектните думи в българския език! Туй от бате си да го знаеш... и стига вменява на народа собствената си болезнена мания по всичко, що може да се свърши с натискане на копчета!

Link to comment
Share on other sites

Оле т'ва не съм го видял?! Е те т'ва нещо е все едно да вървиш с табела "ритни ме" на задника си... Ситуацията с Ангел малко ми напомня на вица "Абе, почвам да се чудя, ти ловец ли си, или педераст?".

Link to comment
Share on other sites

... Ситуацията с Ангел малко ми напомня на вица "Абе, почвам да се чудя, ти ловец ли си, или педераст?".

Ооо...., тази тема е обширна и благодатна и може да бъде разчепквана в дълбочина....

Link to comment
Share on other sites

Аз го пуснах това покрай очите си, защото помислих, че се е преуморил от гледане на розови чорапки в нетя...Или по-скоро розови прашки с панделки, дантелки и финтифлюшки, които да подчертават "хубавия" му задник, който наистина не съм виждал...А и не държа...Ха, сетих се, сигурно има и диадемка и шнолички на hello kitty. А, Ангеле? И как го поддържаш тоя гъз? С повече мяткане или с повече еластан?

 

О, то пише!

Link to comment
Share on other sites

Е, те с тая приказка си докара още поне пет лайновоза с бъзикане!

 

BTW, няма спелчек който да ти показва правописа на диалектните думи в българския език! Туй от бате си да го знаеш... и стига вменява на народа собствената си болезнена мания по всичко, що може да се свърши с натискане на копчета!

 

То тая приказка е кой както иска да си я разбира. Нали знаеш?

 

За spellcheck-а може и да не се натискат копчета. От бате си да го знаеш... И знам, че няма правописа на диалектните думи. Затова да ме хапете така и да ме наричате неграмотен, заради някакви тъпи диалектни думи, които някои хора дори не знаят - леко хейтърско.

 

И вземете го научете най-накрая тоя интернет сленг и престанете да използвате думички, чието значение не знаете. PLS.

 

Трол ще ме наричат....Facepalm14.gifFacepalm14.gif

Link to comment
Share on other sites

Няма пък, на мен ми отива да съм трол, щот мога, дебел и грозен съм, не ги разбирам тия чуждите думички и мога да се заяждам...А,да - и не нося розови пуловери.

 

Аньо, ако искаш, гоблин да ти викаме, а?

Link to comment
Share on other sites

Аз го пуснах това покрай очите си, защото помислих, че се е преуморил от гледане на розови чорапки в нетя...Или по-скоро розови прашки с панделки, дантелки и финтифлюшки, които да подчертават "хубавия" му задник, който наистина не съм виждал...А и не държа...Ха, сетих се, сигурно има и диадемка и шнолички на hello kitty. А, Ангеле? И как го поддържаш тоя гъз? С повече мяткане или с повече еластан?

 

О, то пише!

 

Завидни познания по дамско бельо и аксесоари. А се правиш на пещерняк....

Няма нужда от поддръжка. То си е до ген.

 

Прав си. Тролването изисква известна изобретателност.

 

Не знам какво изисква. Липсва ми фундаменталния елемент. Желание.

Link to comment
Share on other sites

Душичката ми страда ебаси :D

 

Вчера за пореден път гледах дарц и обзора на Дакар по никое време...2 кратния шампион по дарц отпадна, а преди това се представяше все едно машина хвърля стрелите.

 

Хамърите пък се изпотрошиха и гадните Мини-та водят. Камаз и те са начело :(. Само при моторите има интрига.

 

за дарца се ебавам(никога не съм го гледил)

Link to comment
Share on other sites

гоблин е прекалено американско таласъм май е по нашенско ма пък не звучи благозвучно като трол...

 

Губи ти се основната идея нещо..

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, май наистина ти се очертава един тежък ден. Вземи излез от форума малко, може и да ти се оправи деня :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...