Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

...И да си носиш вазелина, right?

Right. :bgrin:

 

Иначе през главата ми минава това:

026112120-big.jpg?r=0

И това:

026112121-big.jpg?r=0

И, че с кума тая вечер се направихме качествено....даже той, юдата ме изостави, и аз сега продължвам сам..... :beer:

 

П.П.И лошото е, че от онова висящото остана само това от снимката.....А бяха три.....Големи...Мммм...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Само на мен ли ми направи впечатление, че по новините никой нищо не спомена за протестите против шистовия газ, които бяха днес?

 

слабо ... в един приятел пихме едни бири и зяпахме бтв...и нищо не казаха в късната емисия .На сборната точка видях че снимаха от БНТ :)

Link to comment
Share on other sites

Майка му стара....от тука да не мръдна. Все да удариш греда, все да не ти върже, ама на рождения ми ден и двете мадами, на които не давам повече от 90-ти набор да са съответно със 6 и и 14 години по-големи от мен....не мога да повярвам. Все още не мога да осъзная какво се случва, а една 94 набор ми се разсърди, че я направих бая по-голяма(преди известно време)...е*у му майката и карък

Link to comment
Share on other sites

Отивам си на бар аз като пич, сядам си на бара на резервацията, до нас 2 мадами. Събирам смелост, заговарям едната......

 

Колежка на Теди от университета. От нейния курс.

 

Егати.... Бива ли такова нещо...?! Хубаво, че после заговорих още една..

Link to comment
Share on other sites

Еехх..., дружина...

cd1b9e2384fa6ccc.jpg

Ей, тва ми се върти в главата..., да ва реда в хайдуците....

 

Как се е задал отгоре Хайдутина!!!! Хахахахаха... КЛАСИКА!!!!

 

Само на мен ли ми направи впечатление, че по новините никой нищо не спомена за протестите против шистовия газ, които бяха днес?

 

Тва, ша знайш, е случайно!

 

Right. :bgrin:

 

Иначе през главата ми минава това:

И това:

И, че с кума тая вечер се направихме качествено....даже той, юдата ме изостави, и аз сега продължвам сам..... :beer:

 

П.П.И лошото е, че от онова висящото остана само това от снимката.....А бяха три.....Големи...Мммм...

 

Кви са тия винкели бе, брат! laughing.gif

 

Иначе стоката е апетитна... И мен колегата ме остави да се боря с мойта...

 

Майка му стара....от тука да не мръдна. Все да удариш греда, все да не ти върже, ама на рождения ми ден и двете мадами, на които не давам повече от 90-ти набор да са съответно със 6 и и 14 години по-големи от мен....не мога да повярвам. Все още не мога да осъзная какво се случва, а една 94 набор ми се разсърди, че я направих бая по-голяма(преди известно време)...е*у му майката и карък

 

Стефче, ти си толкова лесна жертва за кугърите, че се чудя как 50-так не те е ударил още... Не се плаши, всички са ни лъгали разни каки. Няма лошо - ще те научат на хубави неща.

 

Отивам си на бар аз като пич, сядам си на бара на резервацията, до нас 2 мадами. Събирам смелост, заговарям едната......

 

Колежка на Теди от университета. От нейния курс.

 

Егати.... Бива ли такова нещо...?! Хубаво, че после заговорих още една..

 

Бива! Веднага го изчукваш това парче, за да разказва после на Теди какъв пекан е*ач си и оная да рие асфалта! Така правят истинските мъже!

 

Ха, кой пустиняк си играе да сваля женки по баровете?confused.gif

 

Добро утро.

 

Никой освен разни кудупи - те жените сами си идват. laughing.gif

 

Парчето е добро!

Link to comment
Share on other sites

Ха, кой пустиняк си играе да сваля женки по баровете?

 

 

:lol: :lol: айляците? :D И е вярно, че сами си идват, не е нужно да ги сваляш, напоследък всичко живо се е кифлализирало, баси...

Link to comment
Share on other sites

Отивам си на бар аз като пич, сядам си на бара на резервацията, до нас 2 мадами. Събирам смелост, заговарям едната......

 

Колежка на Теди от университета. От нейния курс.

 

Егати.... Бива ли такова нещо...?! Хубаво, че после заговорих още една..

 

Начи, Раптора е прав. Ако можеш - сервираш и едно патешко с много любов, за да може после да разправя на Тедито къв меден к*р е изпуснала ;)

Link to comment
Share on other sites

Едва ли някога някъде ще му попадне подобна ситуация! Господ дава, но в кошара не вкарва!

 

Нашият като е чул Теди и е вдигнал кръвно, омекнали са му краката като сурови наденици и е забЕгнал. 1000000% груба грешка! А как може да й сипе на малката кощрамба.... laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Ха, кой пустиняк си играе да сваля женки по баровете?confused.gif

 

Е как другояче. Фейсбук не става. Много се дуят.

 

Едва ли някога някъде ще му попадне подобна ситуация! Господ дава, но в кошара не вкарва!

 

Нашият като е чул Теди и е вдигнал кръвно, омекнали са му краката като сурови наденици и е забЕгнал. 1000000% груба грешка! А как може да й сипе на малката кощрамба.... laughing.gif

 

Не са ми омекнали краката. Държах се като пич, само дето 3 пъти казах колко е малък града. Взех и номера и тамън и писах на тази. Да видим. :)

Link to comment
Share on other sites

Напълно подкрепям гусин Раптора и гусин дона :)). Действай и не го мисли.

А аз междувременно смятам да си дам един месец почивка от компютри и всякакъв вид техника. Ще се отдам на повечко книги, четене и тренировки. :)

Link to comment
Share on other sites

Ангеле , ти си ги изтървал в бара и ми викаш, че си им писал.... laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Едва ли ще мога да си спомня и изброя девойките, на които съм ПИСАЛ. tounge.gif

 

Факт е , че 90% НЕ СЪМ ги е*ал.

Link to comment
Share on other sites

 

Кви са тия винкели бе, брат! laughing.gif

 

Иначе стоката е апетитна... И мен колегата ме остави да се боря с мойта...

 

 

Бива! Веднага го изчукваш това парче, за да разказва после на Теди какъв пекан е*ач си и оная да рие асфалта! Така правят истинските мъже!

 

Тея винкели са там, за да издържат килограмите на стоката. :lol: Че нали ти казвам, бЕха три...

Задължително изплющяване на момЕто....да може да разнася после новини....

Link to comment
Share on other sites

Ангеле , ти си ги изтървал в бара и ми викаш, че си им писал.... laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Едва ли ще мога да си спомня и изброя девойките, на които съм ПИСАЛ. tounge.gif

 

Факт е , че 90% НЕ СЪМ ги е*ал.

 

Е те си тръгнаха. Кво да направя. Едната дойде да ми каже "пиши ми".

 

Вярвам ти бе. Нали ти казвам, че действам.

 

Дори ако ми се отдаде възможността, ще се постарая допълнително, за да има какво да разказва.

Link to comment
Share on other sites

Е те си тръгнаха. Кво да направя. Едната дойде да ми каже "пиши ми".

 

Вярвам ти бе. Нали ти казвам, че действам.

 

Дори ако ми се отдаде възможността, ще се постарая допълнително, за да има какво да разказва.

 

Моля те не отивай в розови нюанси или с чорапи на чертички/точки и т.н.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Моля те не отивай в розови нюанси или с чорапи на чертички/точки и т.н.

 

Не ми давай акъл по темата плс. :)

Сега като ми дойдат и новите дрешки другата седмица, ще се издокарам подобаващо. :)

 

Откакто категорично казах на Теди "не ме занимавай, ако не ме искаш" миналата седмица, започнах да работя над себе си. :)

Взел съм си тука някви хапчета и мазила за кожата на лицето и се третирам всекидневно. И нови дрехи си поръчах...

 

След 2 месеца като ме види и ще плюе на ония пикльо, но най-вероятно ще е късно вече...

Link to comment
Share on other sites

мазила..... дрешки....

 

ТОВА НЕ СА ТИПИЧНИТЕ ГЛЕЗОТИИ НА ЕДИН МЪЖ СЛЕД РАЗДЯЛА!!!!

 

Това са типичните глезотии не една ЖЕНА след раздяла. Бах маа му, що за мъж си!!! И после ни се сърдиш, че те бъзикаме....

 

С Теди ти казах - комуникация ЗЕРО. Ни чуване, ни виждане. Иначе двамата може мазила да си купите, на нея поне й отива...

Link to comment
Share on other sites

мазила..... дрешки....

 

ТОВА НЕ СА ТИПИЧНИТЕ ГЛЕЗОТИИ НА ЕДИН МЪЖ СЛЕД РАЗДЯЛА!!!!

 

Това са типичните глезотии не една ЖЕНА след раздяла. Бах маа му, що за мъж си!!! И после ни се сърдиш, че те бъзикаме....

 

С Теди ти казах - комуникация ЗЕРО. Ни чуване, ни виждане. Иначе двамата може мазила да си купите, на нея поне й отива...

 

Работя над външния си вид бе. Не се чувствам по-добре като си ги купувам тия неща, като жените. Просто се разкрасявам. :)

На мен не ми помагат нови придобивки при подобни депресии.

Link to comment
Share on other sites

Работя над външния си вид бе. Не се чувствам по-добре като си ги купувам тия неща, като жените. Просто се разкрасявам. :)

На мен не ми помагат нови придобивки при подобни депресии.

 

Купи си тогава курва! Уиски! Водка! Две курви! Кола! ДВЕ КУРВИ В КОЛА! Така по принцип правят мъжете...

 

Иначе ще те каствам за следващата серия на SEX AND THE CITY...

Link to comment
Share on other sites

И закво ми е тая курва? Да се видя колко съм жалък, че съм изневерил и сега трябва да си плащам за секс?

И колата закво? Да и плащам разноските после? Ако ми трябваше кола, до сега да съм я купил. Нямаше да чакам да ме скъсат.

 

Зимно бягане на открито му е майката!

 

Добави "Разкрасявам се..." в цитата в подписа ма. Кво само вадиш от контекста.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...