Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

А з те разбирам, но прочети примерно ТОВА

 

No wonder why some of the trailer sounds a lot like Inception and The Dark Knight.

 

Това ще ти подскаже защо се подведох със споменатия клип, но го чуй отново и виж, че е 1 към 1 с постнатото от тебе.

 

Okay, so when are they gonna come out and admit Hans Zimmer's involvement in Tron: Legacy? Sure, Daft Punk produced the music, or performed it, but you can definitely hear heavy Zimmer elements. As a matter of fact, the track Outlands sounds like 100% Zimmer, and it ends with an Inception-like BWAAAAA!!!! I remember reading somewhere that Daft Punk noted a special thanks to Hans Zimmer, as well as few other composers (i don't remember exactly, but I believe they were John Powell, Harry Gregson-Williams, and James Newton-Howard)

 

Напълно съгласен относно звученето!

 

Daft Punk would like to thank: Brian Loucks, Hans Zimmer, John Powell, harry Gregson-Williams and christophe Beck for their generosity.

Това няма да го коментирам, направи сам връзката със статията по-горе.

What's really missing on Tron: Legacy is groove. There are glimpses of the party-starting robots we've come to love: The sleekly digital "End of the Line" sounds like 21st-century Kraftwerk, and "Derezzed" is a pounding house track with synth squeals that recall Daft Punk's 1996 dance-floor classic "Da Funk." But that's about it as far as rhythm is concerned. Tron: Legacy is way more Hans Zimmer than Homework.

И това няма да го коментирам.

Между другото след като твърдиш, че знаеш кой кой е, претендираш да се занимаваш с музика и най-вече - имаш здрави уши - позаслушай се и сам прецени като не вярваш на другите.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Между другото след като твърдиш, че знаеш кой кой е, претендираш да се занимаваш с музика и най-вече - имаш здрави уши - позаслушай се и сам прецени като не вярваш на другите.

 

Абе човек:

 

1. Пускаш ми главно цитати от спекулации и слухове.

2. Ти чу ли изобщо какво постнах или видя Tron Legacy и подпали?

 

Грехота е да ми казваш, че това електро звучене е Hans Zimmer.

Link to comment
Share on other sites

Не се разбираме явно - няма какво да говорим.

 

After a year of reflection in which "Tron: Legacy" director Joseph Kosinski continued to detail his vision for "Tron: Legacy" to them, Daft Punk duo Guy-Manuel de Homem-Christo and Thomas Bangalter agreed to take the plunge as a means of learning to "widen the palette" of Daft Punk's sound. And in 2008 Disney arranged to have the band mates meet with several of the most successful soundtrack composers working today about potentially collaborating: Hans Zimmer, Harry-Gregson Williams, John Powell and Christophe Beck among them.Bangalter, 35, said: "They were very generous and very open, sharing a lot of technical advice.""And warnings," De Homem-Christo, 36, added. "They said, 'You have to make your vision understood. It's not easy. You're serving a movie. You're not just serving the director, you're serving a team of people. It's always about changing and going back.'

 

И въпреки че отказват директна съвместна работа, слушат внимателно какво са посъветвани. И това ли са слухове? Между другото почвам да се съмнявам в твоя. Какво електро те гони бе, брат?

Link to comment
Share on other sites

И въпреки че отказват директна съвместна работа, слушат внимателно какво са посъветвани. И това ли са слухове? Между другото почвам да се съмнявам в твоя. Какво електро те гони бе, брат?

 

Добре де. И това, че слушат съвети означава, че парчетата, които са направили, слушайки съвети на експерти в сферата, не са техни? Е ти сериозно ли?

Ми тогава дискографията на Jean Michel Jarre е двойно по-голяма. Изказа се рязко в началото и сега се опитваш да замажеш..

 

А ти ако не чуваш електронно звучене в това парче на 40-тата секунда, направо не знам какво слушаш.

 

http://www.youtube.com/watch?v=aQj_tcQ2Ey8

http://www.youtube.com/watch?v=b8OELzmpgZo

 

Hans Zimmer в The Grid (1-вия клип) - по никакъв начин.

Hans Zimmer в Overture (2-рия клип) - можеби.

Link to comment
Share on other sites

Абе момче, омръзва ми да си губя времето с тебе! Къде казах, че Ханс Цимер е правил музиката за Трон?!?! Изрично ти обясних че ОСТ е на Дафт Пънк! Което обаче не означава, че ВСИЧКО са сътворили самостоятелно! Нито пък идва да рече, че някой друг го е правил вместо тях! Ти за СЪВМЕСТНА работа чувал ли си???

Link to comment
Share on other sites

Абе момче, омръзва ми да си губя времето с тебе! Къде казах, че Ханс Цимер е правил музиката за Трон?!?! Изрично ти обясних че ОСТ е на Дафт Пънк! Което обаче не означава, че ВСИЧКО са сътворили самостоятелно! Нито пък идва да рече, че някой друг го е правил вместо тях! Ти за СЪВМЕСТНА работа чувал ли си???

 

Абе чакай да те питам. Закво се обади тогава изобщо

 

Аз ще ти кажа. Да ми кажеш, че това дето съм го постнал не било на Дафт Пънк, а на Ханс Цимер. Ей затова. И сега ми казваш, че било на Дафт Пънк, съвместно с Ханс Цимер, но не е ясно до каква степен.

Link to comment
Share on other sites

Специално това, което постна е основно под влияние на Цимер. Една по една мелодиите от саундтрака няма да ти анализирам. Нарочно ти постнах два броя, които ясно личи, че са чист Дафт Пънк без външно влияние, за да направиш разликата.

Link to comment
Share on other sites

Специално това, което постна е основно под влияние на Цимер. Една по една мелодиите от саундтрака няма да ти анализирам. Нарочно ти постнах два броя, които ясно личи, че са чист Дафт Пънк без външно влияние, за да направиш разликата.

 

Аз разликата я правя, но мен ме кефи доработката на Дафт Пънк с електронното звучене, а не Overture (не че е лошо), което е същото, но без електронно звучене и не се знае кой го е композирал.

 

Сега разбра ли ме?

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, ще спреш ли по някое време? Наистина започвам да мисля за тролването по същия начин, по който мислят за тебе голяма част от хората в този форум. На Пешо форумът му бил станал труден за четене...на мен пък вече ми е ужасно скучен - не мислиш ли, че километричните постове и постоянно отговаряне на всеки (както и сега на Виден) са доста скучни за почти всички останали...Таман дедо позамлъкна с неговите километрични постове и на негово място се нагласи ти. Ама докато дедо има спирачка, ти нямаш. Извинявай, ама в последните 2 страници на тази тема всеки 2-3 пост е твой.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, ще спреш ли по някое време? Наистина започвам да мисля за тролването по същия начин, по който мислят за тебе голяма част в този форум. Пешо му бил станал форума труден за четене...на мен пък вече ми е ужасно скучен - не мислиш ли, че километричните постове и постоянно отговаряне на всеки (както и сега на Виден) са доста скучни за почти всички останали...Таман дедо позамлъкна с неговите километрични постове и на негово място се нагласи ти. Ама докато дедо има спирачка, ти нямаш. Извинявай, ама в последните 2 страници на тази тема всеки 2-3 пост е твой.

 

Постовете ми са далеч от километрични и защо забележката е към мен?

Погледни малко назад.

 

Пиша изречение - заяждат ми се за правописа и започват да ме обиждат. Ония щял да ме ебе, другия щял не знам си кво да прави. (това разбира се е напълно не забелязано. Аз трябва да съм се тренирал да държа на подобни обиди и да не обръщам внимание, но аз ако напиша нещо по-остро веднага е обида, защото видиш ли, ония се бъзикал, но аз не умея да се бъзикам, защото съм много буквален и моето се третира като кръвна обида.)

Пускам песен - заяждат ми се, че изпълнителя дето бил обявен навсякъде видиш ли, официално, не бил тоя дето наистина написал произведението, защото докато се къпал и му хрумнала мелодията, над него прелитал пътнически самолет и се получил вдъхновяващ тътен в банята.

 

Ей за тая предубеденост говорех.

 

И престанете да ме наричате трол, защото постовете ми нито са обидни, нито имат опит да са обидни и да предизвикват емоции.

Link to comment
Share on other sites

Постовете ми са далеч от километрични и защо забележката е към мен?

 

Защото ако ги наредя един до друг, ще опашат земното кълбо, затова. Както и да е, бих ти препоръчал, когато решиш дълго да спориш с някой, покани го в специализираната тема за офтопици и мерене на дължини (ако се водя от подзаглавието й) и там си пиш̀ете двамата на воля.

Link to comment
Share on other sites

Таман дедо позамлъкна с неговите километрични постове и на негово място се нагласи ти.

 

Абе верно какво става с Ники? Не е нормално това положение.... tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Защото ако ги наредя един до друг, ще опашат земното кълбо, затова. Както и да е, бих ти препоръчал, когато решиш дълго да спориш с някой, покани го в специализираната тема за офтопици и мерене на дължини (ако се водя по подзаглавието й) и там си пишете двамата на воля.

 

12 000 са. Нормално е да са дълги всичките един до друг.

 

Аз с никой не съм искал да споря, затова и не съм започвал спор. Може да го отправиш предложението към другите, които имат намерение да спорят след всяко изречение, което напиша.

 

А защо не отрази другата част от предния ми пост? Или аз съм виновен. Щото се защитавам.

Мен тука сульо и пульо да ми се прави на мъж, защото се е почувствал част от групата и му е готино да скача като има и други дето скачат, а аз да се усмихвам просто ей така.

 

То се търпи, но до време и от определени хора. Както и преди съм обяснил. А не някой си, дето изобщо не знае за какво иде реч, да се хваща за ръчичката на последния на хорото и да мята кърпата на равно с другите.

Link to comment
Share on other sites

И престанете да ме наричате трол, защото постовете ми нито са обидни, нито имат опит да са обидни и да предизвикват емоции.

Ти явно изобщо не си наясно със същността на трола и троленето. Сега ми обясни колко не съм прав.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, пак ще повторя - имаш нужда от почивка и то сериозна. Не знам какво ти става тия дни, но не е на хубаво. Верно е, че се прекалява с шегите, но ти така и не искаш да проумееш, че не е с лошото. И някак си се старателно провокираш още и още шеги и закачки, които от друга страна отдавна не приемаш като такива. Както виждаш повечето шеги идват от хора, които лично познаваш. Би трябвало да си наясно, че нямат за цел да те обиждат. Между другото да те светна - в момента, в който спреш да скачаш и да отговаряш на всяка бъзикня, всички шеги ще спрат лека полека. Пробвай и ще видиш. За начало една почивка от Форума и Обичайните заподозрени ще ти дойде много добре.

Link to comment
Share on other sites

Ти явно изобщо не си наясно със същността на трола и троленето. Сега ми обясни колко не съм прав.

 

http://www.flayme.com/troll/

 

Ако не си съгласен им пиши да си оправят информацията. Аз нямам намерение да споря със стената.

 

Ти точно си ми в графа "предубедени" от тогава, когато спореше с мен, но казваше същото, което и аз и хапеше след всеки мой пост в която и да е тема.

Link to comment
Share on other sites

А защо не отрази другата част от предния ми пост?

 

Защото не сметнах за необходимо, но щом толкова държиш - ще го направя.

 

...Ония щял да ме ебе, другия щял не знам си кво да прави. ...

 

Ще те ебът, защото ти позволяваш да го правят (извинявай за израза, но горният цитат е твой, аз просто го повтарям). И мен Ванчо ми е бил кръвно обиден и какви работи съм чувал от устата му, касаещи мен, ти е бедна фантазията...и на мен Гадо е щял да ми носи виагра по тоя и оня повод....и още мога да продължавам. Ама мен никой не ме ебе, защото реагирам адекватно на ситуацията, докато ти правиш възможно най-неподходящото за съответния момент. Освен това го правиш и много начесто, което още повече влошава ситуацията. Обяснимо е, че е възможно нервите ти да не са много стабилни напоследък, но ако не се вземеш в ръце, нещата все повече ще се влошават.

Сега ако обичаш не ме карай отново да ти отговарям на нещо, дето ще решиш, че пак не съм направил, защото едно, че си имам и друга работа и освен това наистина вече започна да ми става досадно...

Link to comment
Share on other sites

Верно е, че се прекалява с шегите, но ти така и не искаш да проумееш, че не е с лошото. И някак си се старателно провокираш още и още шеги и закачки, които от друга страна отдавна не приемаш като такива. Както виждаш повечето шеги идват от хора, които лично познаваш. Би трябвало да си наясно, че нямат за цел да те обиждат.

 

Нали и аз това казвам?! Че не всички идват от хора, които познавам и знам, че не го правят с лошото. Идват и от такива дето не ме познават и го правят с цел да ме обидят и да са част от групата.

 

Ще те ебът, защото ти позволяваш да го правят (извинявай за израза, но горният цитат е твой, аз просто го повтарям). Освен това го правиш и много начесто, което още повече влошава ситуацията. Обяснимо е, че е възможно нервите ти да не са много стабилни напоследък, но ако не се вземеш в ръце, нещата все повече ще се влошават.

 

Цитата не е мой. И "еба" не е преносно използвано. Не си прочел всичко май...

 

Нервите са ми напълно стабилни.

Link to comment
Share on other sites

Стига глупости!

Галя е рожденичка днес! Да ни е жива и здрава! laughing.gif

 

 

flat,550x550,075,f.jpg

 

 

Ангеле, никой не ти мисли лошо. Нито аз, нито Галин, нито пък Момчил, когото незнайно защо си решил, че има тенденциозно отношение към тебе. Когато го проумееш това всичко ще си дойде на мястото.

 

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, никой не ти мисли лошо. Нито аз, нито Галин, нито пък Момчил, когото незнайно защо си решил, че има тенденциозно отношение към тебе. Когато го проумееш това всичко ще си дойде на мястото.

 

С тая разлика, че изброените далеч не са единствените участници.

 

Честит рожден ден и от мен на Галя!

Link to comment
Share on other sites

Щяха да го пишат НГВС. Добро утро.

 

Галине, сетих се как да му направя на това отражател, само трябва да направя няколко замервания между диодите...И да порежа малко тук-там де biggrin1.gif

 

Галя, честитутка.

http://www.youtube.com/watch?v=QNYwHSeR-nU

 

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ви от сърце :)

Видене, избрал си много сладка и подходяща снимка :)

А Атанас е избрал най-най-най хубавата и истинска българска песен за Рожден Ден! БЛАГОДАРЯ :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...