Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не се сещам, честно. Припомни ми. Ко пак съм се издънил? :)

 

- К'во прайш бе, Иване...?

 

- Ъмм..., к'во тряа да праа...?

 

На това място свидетелите и случайни минувачи твърдят, че се е надигнал буен кикот който съсипа добрата ебавка, ама ни е простено, щот бейми малко пийналЕ, та не се сдържахме :bgrin:

 

Няколко дена по-късно, от твоя страна имаше коментари от рода на:

- Неее, няма толкова прозД човек, кат оня....

А, също така:

 

- Мани го тоа селянин, бе!

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Айдеее..., и на инженер взе да обижда.... Абре, момък... ти на ясно ли си, че от по-активно пишещите тук, единици са тези които имат правото да обиждат на инженер!? Останалите могат само да подострят моливите на инженерчетата и то само след дадено в писмена форма позволение.

 

П.п. Ти като си пишеш на компютъра не натискаш ли копчетата, бре, батювото? Щот той спелчека си е автоматичен и със сигурност имаш инсталирано подобно нещо на машинката си, така, че.... айде молим!

 

Никой не съм обидил. Аз само изтъкнах фактите.

 

Издребняваш.

Link to comment
Share on other sites

- К'во прайш бе, Иване...?

 

- Ъмм..., к'во тряа да праа...?

 

На това място свидетелите и случайни минувачи твърдят, че се е надигнал буен кикот който съсипа добрата ебавка, ама ни е простено, щот бейми малко пийналЕ, та не се сдържахме :bgrin:

 

Няколко дена по-късно, от твоя страна имаше коментари от рода на:

- Неее, няма толкова прозД човек, кат оня....

А, също така:

 

- Мани го тоа селянин, бе!

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :lol: :lol: :lol:

 

post-12-1234436715.gif

 

 

В тая схема нямаше ли и "Колко е часа?" laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

-------------------------------------------

 

Сега сириъсли:

 

1. Иване, прекрачваш границите на добрия тон сериозно. Освен всичко останало, това показва безсилие.

2. Ангеле, на ръба си да ти дам 10 дена аут от ФорОма, защото явно имаш нужда от почивка.

 

Престанете да се разправяте за глупости. Всъщност вече дори не е ясно защо се разправяте. Едно е да се бъзикаме, но това вашето вече на нищо не прилича. Стегнете се.

Link to comment
Share on other sites

2. Ангеле, на ръба си да ти дам 10 дена аут от ФорОма, защото явно имаш нужда от почивка.

 

Би било много несправедливо като се има предвид, че аз само се защитавам. И то културно.

Link to comment
Share on other sites

Би било много несправедливо като се има предвид, че аз само се защитавам. И то културно.

 

Ангеле - нещо не си в ред тия дни. Не знам защо и поради какво, но не си в ред. Не считай това като наказание, а като лечение.

 

Отново модераторски протекции за другите, а аз и розовото духче да го отнасяме?

Много хубаво...

 

Лек и ползотворен ден на всички.

 

Какви протекции???? Насра се ТОТАЛНО (!!!):

 

Когато си тъп, поне си си тъп.

 

Да та е*а в гугъла.

Жалък си, определено.

Нека изместим спора към други жалки същества.

 

:lol: Добре. Вече съм женичка. Да видим кога ша лапаш на мама клитора..

 

.... и ще ми говориш на мене за протекции? Леко нахален не си ли? Кой викаш е с протекции при положение, че не си наказан за тия си изяви? Не се научихте как да се карате културно! Вижте се с Ангел, па си ударете по два шамара или си наритайте красивите задници. Ако ще се карате тука - ще спазвате Правилата.

Link to comment
Share on other sites

 

...или си наритайте красивите задници.... :angry1

Неее, само на Аню задника е красив, толкова е красив, че като го разшава и на небето изгряват звезди и започват да валят розови дупенца..., по-красив е от всичко което си виждал...., пък на Ваню е просто пухкав (или трътлест - както ти е удобно).

Link to comment
Share on other sites

Шъ мъ прощаваш на моя задник е много далеч от трътлест! Както и далеч от пухкав...

Добре де, айде - тюфлечест.

Link to comment
Share on other sites

Отчаян съм от поведението Ви, да не говорим как сте нагазили Правилата ни и то БРУТАЛНО. Моля Ви да се въздържите от тези кошмарни епитети, които стрелкате помежду си. Ако пък има спор за дупета - дори и да не сме чак толкова компетентни - можем да се помъчим да решим на кой е по- по- най-, но си има тема за тази част от човешкото тяло. Вярно е, че тя е май за женски дупета, ама ние се познаваме от доста време с Вас двамата - ще направим едно изключение. 100% и останалите съфорумници ще се съгласят с това да си качите снимките там, а ние - макар и некомпетентно - ще се изкажем по този ДОСТА деликатен въпрос.

 

Само още веднъж ще Ви помоля да спазвате добрия тон, че то от много защита и нападки и леко преминахте тънката граница. Благодарско и със здраве.

Link to comment
Share on other sites

леко преминахте тънката граница.

 

Както казваше Джоуи на Чандлър - "The line is a dot to you!"

 

Аз категорично отказвам да гледам снимки на задниците им! laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Както казваше Джоуи на Чандлър - "The line is a dot to you!"

 

Аз категорично отказвам да гледам снимки на задниците им! laughing.gif

В името на спора и доброто разбирателство между съфорумниците трябва, като част от екипа, който поддържа Форума - да участваш в такова начинание.

Link to comment
Share on other sites

Точно така, Видене! Следващият път вместо да ми плямпаш за бръснати задници, по-добре ги накарай тез двамата да си изуят гащите и да се надупят, пък ние останалите ще си кажем тежката дума.

 

П.п. На това мероприятие Магданоза няма да бъде поканен, че с тоя неговия вазелин... Да не стане грешка, не за друго!

Link to comment
Share on other sites

В името на спора и доброто разбирателство между съфорумниците трябва, като част от екипа, който поддържа Форума - да участваш в такова начинание.

 

 

Точно така, Видене! Следващият път вместо да ми плямпаш за бръснати задници, по-добре ги накарай тез двамата да си изуят гащите и да се надупят, пък ние останалите ще си кажем тежката дума.

 

П.п. На това мероприятие Магданоза няма да бъде поканен, че с тоя неговия вазелин... Да не стане грешка, не за друго!

 

man-shooting-self.jpg

 

 

Между другото напишете SELF SHOT в Гугъл (не в Ангел)!!! (Около 780 000 000 резултата (0.36 секунди)

laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...