Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Благодаря ви от сърце :)

Видене, избрал си много сладка и подходяща снимка :)

А Атанас е избрал най-най-най хубавата и истинска българска песен за Рожден Ден! БЛАГОДАРЯ :rolleyes:

 

Снимката изобщо не е случайна wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Не мога да спра да го слушам тоя саундтрак на Tron: Legacy. Супер добър е. Независимо кой го е композирал и под какво влияние.

Link to comment
Share on other sites

ЧРД Галя живичка и здравичка,много много усмивки!

Link to comment
Share on other sites

Злате, много благодаря :) Ама няма да дойдем по обясними причини... Ако се сещаш...

 

 

Галче, честити Sweet Sixteen + 10 :). С пожелания за много усмивки през цялата година. :)

Хаха, Ангеле, много мило :) Страшно готина идея :)

 

Снимката изобщо не е случайна wink.gif

Знам. Малка прилика може би?! :) Хихи...

 

Мерсииии :)

 

Айде Гале, 'си жива и здрава.ЧРД.Весело днеска... и през цЕлата година. :beer:

Мерси, Митак :)

 

Честито, адашче! Жива, здрава и много обичана!

Дано, адашче :) Дано да сме живи и здрави всички.

 

ЧРД Галя живичка и здравичка,много много усмивки!

Благодаря, Ивчо. Особено здравичка трябва да съм.

 

Аз да добавя, че днес имаше много гърч, бях на бачкане, станах от кашлица в 4:30 ч. и правих млечна салата. Кихам, болна съм и ми се спи. Ама съм готова за партииииииииии :punk

Link to comment
Share on other sites

O, аз не пия алкохол. Много хора могат да потвърдят. Ама да не си празнувам РД, дано да не ми се случи никога. Не всеки ден е 14.01. Най-якият ден и най-хубавата зодия. Никой да не се обижда, моля :)

Link to comment
Share on other sites

Еехх..., дружина...

cd1b9e2384fa6ccc.jpg

Ей, тва ми се върти в главата..., да ва реда в хайдуците....

Link to comment
Share on other sites

Еехх..., дружина...

cd1b9e2384fa6ccc.jpg

Ей, тва ми се върти в главата..., да ва реда в хайдуците....

 

Да се стопли малко и може да открием сезона :)

Link to comment
Share on other sites

Абе ако носеше на майтап, щях да ти сложа една друга картинка, ама пусто хич те няма в тази област....

 

Като камила съм като стане въпрос за носене на майтап. Нося та се късам.

 

Да бе, вярно - носиш, ама за всеки случай питай ваш'те дали като малък не са те оперирали и са ти извадили см̀ешника без да разбереш...ама хубуу...щом казваш...само че ще го скрия и жалко, че няма някакъв начин да го заключа и с парола....

 

 

Edit by Midex: censored2.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Абе ако носеше на майтап, щях да ти сложа една друга картинка, ама пусто хич те няма в тази област....

 

Като камила съм като стане въпрос за носене на майтап. Нося та се късам.

Link to comment
Share on other sites

Sothbiss, реших все пак да затрия горното, понеже съм сигурен, че няма да се изтълкува така, както съм си мислил, че трябва да се изтълкува...за тази цел, човек трябва да е спокоен психически и да притежава чувство за хумор....и по възможност да не се казва Ангел, макар че доколкото те познавам, с последното понякога може да има и изключения. ;)

 

Само на мен ли ми направи впечатление, че по новините никой нищо не спомена за протестите против шистовия газ, които бяха днес?

 

Напротив, по канал 1 отразиха протестите във всички градове.

 

 

П.П. Абе някой гледа ли каналите през цифровата ефирна телевизия да ми каже с каква антена да ги ловя по-добре....няколко са, но все пак е по-добре, отколкото да се мъча с аналоговата (в момента временно не съм на кабелна).

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...