Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Гальо, челника свети вече 3-ти час и почти не е намалял интензитета на светене...Е, излъгах...да е намалял с 20%...ма си свети, неговата краста biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
...и поради големият му принос, основно военнопатриотичното възпитание на младите хора и приобщаване на българите, които живеят извън страната

 

Днес за втори път ще кажа, че няма достатъчно изразителен фейспалм на тоя свят!!!

 

Какъв принос има тоя кретен за каквото и да било?!?!?!?!? Хората не знаят кой е и какъв е.... Принос..... Facepalm14.gif

Link to comment
Share on other sites

Това не го бях видял....И по-добре да не го бях виждал...sick1.gif Хиляди знайни и незнайни български офицери се обръщат в гробовете си...

Link to comment
Share on other sites

Гальо, челника свети вече 3-ти час и почти не е намалял интензитета на светене...Е, излъгах...да е намалял с 20%...ма си свети, неговата краста biggrin1.gif

То и при мен в базата светИ към час... докато се опитвах да го прегя..., а като си помисля, че по първоначални сметки трябваше да баца към 3.5 часа... Явно нещо съм объркал! Обикновено когато нещо бачка по-добре от плануваното, значи има някакъв проблем.

 

П.п. Тряа ти пратя снимки на другата хава... с петте такива лампи.

Link to comment
Share on other sites

Прати. Ей ся го спрях, 4 часа и намаляне на мощността наполовина....Ама си иска и полеви тест де :)

Link to comment
Share on other sites

Прати. Ей ся го спрях, 4 часа и намаляне на мощността наполовина....Ама си иска и полеви тест де :)

На ти.

fc2f86f85323bc0b.jpg

 

Подложката всъщност е изцяло метална и захранването на джаджата си е монтирано направо на нея. Само трябва да се поослушам за фокусна система и да и измъдриш някакъв корпус.

 

П.п. Това също е на Petzl, гравирано е отзадната страна на охладителя.

Link to comment
Share on other sites

Не се сещам в кой от моделите им има такова....Ма изглежда зло biggrin1.gif

Злобно е, да. Това са пет три ватови диода, всеки от по 260 лумена, обаче хитреците са ги спънали на по ват и половина и ги помпят импулсно с двадесет и девет волта. Това плюс преоразмерената топлоотвеждаща площ прави нещото страшно надежно и е явно от доста висок клас... Ха! На всичкото отгоре лещите на диодчетата са меки (гъвкави), а не като на другата от поликрон... Ама ще го мислим допълнително

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Тия Daft Punk са егати пионерите, майна...

 

Тия Daft Punk не са никакъв пънк, майна...

Link to comment
Share on other sites

Stemming from a substance abuse charge in 2003, Samy was sentenced to eight months' imprisonment with deferment, had his driving licence suspended for three years, and was penalized with a 5,000 fine for a road rage incident in which he smashed a car and assaulted one of its occupants.[2] [3] [4] [5]

 

In November 2005, after waiting for a late guest, Naceri attacked a 22-year-old man with an ashtray at a trendy Paris restaurant.[6] The actor was convicted for assault and spent two months in jail.[7] He was released in February 2006. Then, in December 2006 he was imprisoned for racially abusing police officers.[8] In January 2007 he was accused of attempted murder after stabbing a security guard in Aix-en-Provence, He was sentenced to 9 months in prison (6 months suspended) for violence and was also sentenced to 1 month in prison for assaulting two guards at a medical centre where he was being treated for overdosing on drugs.

 

 

wikipedia

 

 

Link to comment
Share on other sites

Тия Daft Punk са егати пионерите майна...

 

Кво разбираш ти от Дафт Пънк... laughing.gif

 

Stemming from a substance abuse charge in 2003, Samy was sentenced to eight months' imprisonment with deferment, had his driving licence suspended for three years, and was penalized with a 5,000 fine for a road rage incident in which he smashed a car and assaulted one of its occupants.[2] [3] [4] [5]

 

In November 2005, after waiting for a late guest, Naceri attacked a 22-year-old man with an ashtray at a trendy Paris restaurant.[6] The actor was convicted for assault and spent two months in jail.[7] He was released in February 2006. Then, in December 2006 he was imprisoned for racially abusing police officers.[8] In January 2007 he was accused of attempted murder after stabbing a security guard in Aix-en-Provence, He was sentenced to 9 months in prison (6 months suspended) for violence and was also sentenced to 1 month in prison for assaulting two guards at a medical centre where he was being treated for overdosing on drugs.

 

Той бил сериозен престъпник нашия.... Не съм и подозирал това... ninja.gif

Link to comment
Share on other sites

Aбе я си гледай работата пък ти. Квото си искам разбирам.

 

Ами нищо не разбираш от Дафт Пънк. Това едно.

 

Второ това дето си го постнал е на един гений, който се нарича чичо HANS ZIMMER и съм убеден, че и от него грам не разбираш.

 

http://www.youtube.com/watch?v=STmX6lPPj7E&feature=related

 

 

Парчета на Дафт пънк от Трон са примерно тези:

 

http://www.youtube.com/watch?v=1Y7NhRRNEEE&feature=related

 

http://www.youtube.com/watch?v=pMBY6GJOheE&feature=related

 

 

Прави впечатление "леката" разлика в звученето на класическия уникален стил на Дафт Пънк и гениалната мелодичност и храмония на Ханс Цимер. Поне на тия, които не са глухи.

 

Сега аз продължавам да си гледам работата, а ти продължавай да се излагаш.

Link to comment
Share on other sites

Ами нищо не разбираш от Дафт Пънк. Това едно.

 

Второ това дето си го постнал е на един гений, който се нарича чичо HANS ZIMMER и съм убеден, че и от него грам не разбираш.

 

Парчета на Дафт пънк от Трон са примерно тези:

 

Прави впечатление "леката" разлика в звученето на класическия уникален стил на Дафт Пънк и гениалната мелодичност и храмония на Ханс Цимер. Поне на тия, които не са глухи.

 

Сега аз продължавам да си гледам работата, а ти продължавай да се излагаш.

 

Аз Ханз Цимер много добре го знам кой е, а саундтрака на Tron Legacy е изцяло на Daft Punk. Иначе Zimmer много електронни мотиви почнал да ползва... Той дали знае?

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, целият саундтрак на филма е писан под ръководството на Ханс Цимер. Дори и музиката на Дафт Пънк. Чети преди да дрънкаш тъпотии.

 

И пак те съветвам, вземи си почини малко от ФорОма, за последната седмица се изложи повече, отколкото за последните 10-на години.

Link to comment
Share on other sites

Споделям отчаянието на TAZ. Тази секция на форума и особено тази тема от последните няколко страници само чета нападки, нападки, нападки. Тук-таме някое друго мнение, ама то задници ли не бяха, кой не разбирал от музика, кой бил дечко, кой бил гаден наркоман, кой бил глупав, вЕрно тук тъмната страна на силата е доста силна. Искам да кажа, че съдържанието на тая тема е кенеф. Не мога да си спомня кога за последно в този форум е имало конструктивна дискусия, тема, която да е наистина интересна. Дори и тъжните опити на Triti да създаде някаква дискусия, да даде тема за разговор, различен от краставиците свършиха основно с негативизъм по неин адрес.

 

Гадно ми е, щото в тоя форум са ми минали сума ти години, но последно време ми става труден за четене. Почвам да разбирам защо толкова народ го напусна.

 

Не знам к'во трябва да стане да се запрете(запрем) малко. Може би форумен боксов турнир, да сложим ръкавиците и да се намлатим и на живо, щото тука чета основно това - словесен бой. И то не някое изящно бойно изкуство, а уличен лобут с лопати, геги, бъркане в очите и ритане в топките. Или задниците...

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, целият саундтрак на филма е писан под ръководството на Ханс Цимер. Дори и музиката на Дафт Пънк. Чети преди да дрънкаш тъпотии.

 

Покажи ми къде е написано това, иначе не вярвам. И няма значение дали е под негово ръководство или не, парчето, което постнах си пищи Daft Punk от него.

 

Споделям отчаянието на TAZ. Тази секция на форума и особено тази тема от последните няколко страници само чета нападки, нападки, нападки. Тук-таме някое друго мнение, ама то задници ли не бяха, кой не разбирал от музика, кой бил дечко, кой бил гаден наркоман, кой бил глупав, вЕрно тук тъмната страна на силата е доста силна. Искам да кажа, че съдържанието на тая тема е кенеф. Не мога да си спомня кога за последно в този форум е имало конструктивна дискусия, тема, която да е наистина интересна. Дори и тъжните опити на Triti да създаде някаква дискусия, да даде тема за разговор, различен от краставиците свършиха основно с негативизъм по неин адрес.

 

Гадно ми е, щото в тоя форум са ми минали сума ти години, но последно време ми става труден за четене. Почвам да разбирам защо толкова народ го напусна.

 

Не знам к'во трябва да стане да се запрете(запрем) малко. Може би форумен боксов турнир, да сложим ръкавиците и да се намлатим и на живо, щото тука чета основно това - словесен бой. И то не някое изящно бойно изкуство, а уличен лобут с лопати, геги, бъркане в очите и ритане в топките. Или задниците...

 

Дам. Аз мисля, че си прав. Не за турнира, а за нападките. Хората просто не зачитат мнението на другите и са прекалено предубедени. Предлагам да започнем да пишем с нови регистрации и тогава ще стане весело. Предубедените ще започнат да се обръщат срещу бойните си другари, защото няма да знаят, че са те и ще се окаже, че през цялото тва време са били на различни мнения по много въпроси, но ги е обединявала една обща кауза - да ми нахлузват розови дрехи и да са сигурни, че това, което казвам е грешно. Независимо дали то е грешно или не. Има и други общи каузи разбира се. Аз казвам тези, с които съм запознат.

Link to comment
Share on other sites

Покажи ми къде е написано това, иначе не вярвам. И няма значение дали е под негово ръководство или не, парчето, което постнах си пищи Daft Punk от него.

 

Аз не знам кое къде пищи, чуй първия клип, който постнах. Примерно от 3-та минута нататък. И какви електронни елементи те подгониха не знам. Относно другото - не си малък, знаеш английски и имаш достатъчна компютърна грамотност.

Link to comment
Share on other sites

Споделям отчаянието на TAZ. Тази секция на форума и особено тази тема от последните няколко страници само чета нападки, нападки, нападки. Тук-таме някое друго мнение, ама то задници ли не бяха, кой не разбирал от музика, кой бил дечко, кой бил гаден наркоман, кой бил глупав, вЕрно тук тъмната страна на силата е доста силна. Искам да кажа, че съдържанието на тая тема е кенеф. Не мога да си спомня кога за последно в този форум е имало конструктивна дискусия, тема, която да е наистина интересна. Дори и тъжните опити на Triti да създаде някаква дискусия, да даде тема за разговор, различен от краставиците свършиха основно с негативизъм по неин адрес.

 

Гадно ми е, щото в тоя форум са ми минали сума ти години, но последно време ми става труден за четене. Почвам да разбирам защо толкова народ го напусна.

 

Не знам к'во трябва да стане да се запрете(запрем) малко. Може би форумен боксов турнир, да сложим ръкавиците и да се намлатим и на живо, щото тука чета основно това - словесен бой. И то не някое изящно бойно изкуство, а уличен лобут с лопати, геги, бъркане в очите и ритане в топките. Или задниците...

 

На мен ми е интересен,и не виждам нищо лошо написано,тук таме изскача по някой комплекс но лошо няма.

Link to comment
Share on other sites

Аз не знам кое къде пищи, чуй първия клип, който постнах. Примерно от 3-та минута нататък. И какви електронни елементи те подгониха не знам. Относно другото - не си малък, знаеш английски и имаш достатъчна компютърна грамотност.

 

Ти пък си пусни това дето аз го пуснах на средата. И ми кажи как това ти напомня Ханс Цимер като звучене. Аз потърсих информация, но нещо не намирам. Албума се продава под името на Daft Punk. В субтитрите на края пише Daft Punk. Ханс Цимер фигурира само в някви спекулации. Затова ми покажи ти къде го пише това, защото той може да има някаква намеса, но това, което пуснах си е Daft Punk.

 

Сега те видях, че си фейлнал с това първото дето си го пуснал. Чети Description-ите бееее. Уффф. Не ти вярвам вече на нищо.

 

A project I've been working for a couple of days.

 

Scenes are from Tron: Legacy and the background music is Hans Zimmer's well known 'Time' from Inception soundtrack.

 

Фейл :(

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, мързи ме в момента да ровя, а и имам друга работа. ОСТ на ТРОН се води изцяло на Дафт Пънк, разбира се. Но е правен съвместно с Ханс Цимер, чието име не е записвано никъде. Не си малък, можеш да го намериш.

 

А за тоя клип верно май е фейл - подвел съм се, признавам. Не мисли обаче, че само него съм гледал.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, мързи ме в момента да ровя, а и имам друга работа. ОСТ на ТРОН се води изцяло на Дафт Пънк, разбира се. Но е правен съвместно с Ханс Цимер, чието име не е записвано никъде. Не си малък, можеш да го намериш.

 

А за тоя клип верно май е фейл - подвел съм се, признавам. Не мисли обаче, че само него съм гледал.

 

Спекулациите и слуховете ги намирам, ама това е саундтрак, а не някаква световна конспирация, та ще ме разбереш като се отнеса малко с недоверие на подобна неофициална информация.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...