Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз имам такива чорапи. :D Купих си ги за един пуловер.

Светло розови :JC_golly: .... и имаш светло розов пуловер :woot , Сериозно !?

Link to comment
Share on other sites

Светло розови :JC_golly: .... и имаш светло розов пуловер :woot , Сериозно !?

 

Тъмно лилаво. Светло розовото не е цвят, който бих облякал.

Link to comment
Share on other sites

Тъмно лилаво. Светло розовото не е цвят, който бих облякал.

 

Тука и аз ще те тролна, щото тва е елементарно - облякЪлblink.gif

Link to comment
Share on other sites

Edit: Как се тества инженерство?

 

Как ли? Много просто! Да се свържат два девиаторни ключа! Стефчо още не знае как. laughing.gif

 

Която, BTW е една доста сериозна величина, но пак ще се стигне до момента, дали чашата е наполовина пълна или наполовина празна...

 

А краставицата? КРАСТАВИЦАТА?!?!? laughing.gif

 

--------------------------------------------------------------

 

Вместо да се занимавате с глупости, погледнете, че продажното ни правителство разреши официално с публикация в Държавен вестник на Шеврон да съсипят природата ни!

Link to comment
Share on other sites

Вбесен, Бойко гони археолози! Тоя човек осъзнава ли колко е прост и нагъл???

 

Като прочетох тази статия и автоматично се сетих за онова стихотворение на Смирненски, с което упорито ни тъпчеха главите едно време:

"Хей, другарю, ти какво решил си с чука?

С тоя трясък и искри?

Аз ли? Път ще се прокара, друже тука,

нов път в тези канари!"

Сякаш е писано не в първата четвърт на миналия век, а онзи ден. :)

Link to comment
Share on other sites

На Аню днес му е ден..., кой от къде го фане, всеки му прави лази-буба....

Link to comment
Share on other sites

Аз БЪЛГАРСКА ФИЛОЛОГИЯ не съм учил.

 

Личи ти. Първо се учи родния, след това чужд. Пише се пОмия.

Link to comment
Share on other sites

Това изписване на помия като пУмия ми е адски смешно и странно в същото време, защото не мога да си обясня на каква основа се бърка - все пак звученето е доста различно. Може би пък бъркащите са любители на пумите. :lol:

 

Между другото, днес Рапона отново е надминал себе си. То не бяха пържоли за кучета, то не бяха извинения след това. Няма ли кой да го убеди да си държи устата затворена поне за един ден?

Link to comment
Share on other sites

Ъхъм... идва от помиване, тоест мръсната вода останала след измиването на нещо..., най-често се употребява за вода в която са измивани съдове. Ама кой да се сети?

Link to comment
Share on other sites

На Аню днес му е ден..., кой от къде го фане, всеки му прави лази-буба....

 

Личи ти. Първо се учи родния, след това чужд. Пише се пОмия.

 

Абе вие няма ли с какво да се занимавате, че ми пишете някви глупости.

Полицията по правописа. За 4 думи започнахте да се възбуждате тука. Ще си пиша както си искам и както си мога. Като не ви е кеф - не четете. Както аз ви пропускам ненужните постове за пръдтзцкане и акане, така и вие може да пропускате моите. Нямам нужда някви си типчета да ми чоплят изреченията за правописни грешки. И те дори не са някакви фрапантни от които да не може да се разбере какво съм искал да напиша.

 

Господата, които знаят правописа на всяка дума в Българския език. Със спелчек обаче.

 

Лазите ми по тънката нервичка, а не сте перфектни. Ни най малко. Ама повечето модератори не са безпристрастни, та се сдържам. Пък и сте много тънкообидни, знам ли какво ще направите.

Link to comment
Share on other sites

Като не ти е кеф да четеш подигравки за комични правописни грешки - не чети. Само че не-филолози ти правят забележка за неща, които се учат в средното училище. Едва ли някой му дреме на кое ти лазел. Като не ти отърва - ctrl+w. И баш ти да говориш за тънкообидност... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Лазите ми по тънката нервичка, а не сте перфектни. Ни най малко. Ама повечето модератори не са безпристрастни, та се сдържам. Пък и сте много тънкообидни, знам ли какво ще направите.

Ти явно не знаеш кога да се спреш и да изпуснеш малко въздух. А това за модераторите звучи по-скоро като хвалебствие. Защото всички знаят, че иначе те са най-малкото дребни комплексирани душички със садистични наклонности. А правилото за троловете май наистина трябва да го напишем.

Link to comment
Share on other sites

Като не ти е кеф да четеш подигравки за комични правописни грешки - не чети. Само че не-филолози ти правят забележка за неща, които се учат в средното училище. Едва ли някой му дреме на кое ти лазел. Като не ти отърва - ctrl+w. И баш ти да говориш за тънкообидност... :lol:

 

Глупости говориш вече... Пък тая филология защо изобщо я споменавате, като дори не знаете какво се изучава?

Link to comment
Share on other sites

В българския език няма термин "спелчек". Има "проверка на правописа". Разбира се, няма как да знаеш това, ти не си завършил българска филология.

 

Я, а ти знаеш ли какво се изучава в една филология? Дисциплината "Историческа поетика" например, говори ли ти нещо? И ще просветлиш с божествената рубиненочервена светлина на напукания си задник, който замества на моменти мозъка ти, нас, нещастните копелета, които и понятие си нямаме например от Сашо Павлов и "Теория на превода" или Светла Черпокова и Клео Протохристова - какво се изучава в една филология?

Link to comment
Share on other sites

Това изписване на помия като пУмия ми е адски смешно и странно в същото време, защото не мога да си обясня на каква основа се бърка - все пак звученето е доста различно. Може би пък бъркащите са любители на пумите. :lol:

 

Момчиле не ме интересува кога избегА, ама земи си ела за седмица, примерно ninja.gif

 

Не и аз, със сигурност...Нали съм си прост язе... biggrin1.gif

 

Прост си - МНОГО ПРОСТ! Разбираш от производство, но не и от пласмент хааха

 

Какво да го правим Ангел ? tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Кво ша го правим - пращаме го на изпит по езикова култура...Или го ебем дружно - то с тоя розов цвят...

Link to comment
Share on other sites

О! Жалък опит за сарказъм? Инженер съм, спокс. И напротив. Точно, защото прочетох, реагирах така. Защото, най-малкото, е виждал моя гъз, а той е поне 100 пъти по-хубав от твоя. Сещаш ли се всезнайко?

 

И аз какво разбирам? Разбирам достатъчно, че да знам, че ти не можеш да клекнеш 100 пъти със собственото си тегло, какво ли остава да имаш хубав гъз. Да та е*а в гугъла.

 

 

Не знам, колега, според мен трябва да го разпределим в щаба... За бойни действия НЕ става. Колегите от ВКР да трасират възможни отечки..... laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...