Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

 

 

П.П. Допълних го малко, за да е по-завършено.

:lol: :lol: Новият вариант е много по-добър...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

хабя спирт за глупости...ма иначе мнооооооого скъп тоя прополисов лак...

Що не ползваш денатурат, по-евтин е? Стана ми интересно - аз правя тинктура за детето (децата) и знам, че клея съдържа разни смоли и восъци, но не ми беше хрумвало да се ползва като политура.
Link to comment
Share on other sites

Добре бе мамичката му стара. Ей вдигнах кръвна захар. Какво по дяволите искат хора като тази: http://www.bliasak.bg/news/p3_14597_0.html или другите наркоманоалкохолно зависими актьорчета.

 

Признавам си, че в Spin City ли се казваше сериала...много и точех лиги. :D

Link to comment
Share on other sites

....

 

Чефо, нямаш и 1/10 от информацията, която ти е необходима, за да правиш изводи - не знаеш от това, което се изнася колко процента е истина ; не знаеш също и процента на скритата от общественото мнение информация.

 

Ето аз днес пък научих, че Samy Naceri ("Такси") е опитал да се самоубие в затвора (където е от известно време) като е пробвал да си пререже гърлото - обаче само с тази информация не искам да си съставям мнение какво и защо. :ghost

 

 

%20%D0%9D%D0%B0%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B8_320.jpg

Link to comment
Share on other sites

Що не ползваш денатурат, по-евтин е? Стана ми интересно - аз правя тинктура за детето (децата) и знам, че клея съдържа разни смоли и восъци, но не ми беше хрумвало да се ползва като политура.

 

С денатуриран май не става...Общо взето има две-три рецепти за прополисов лак, и е много хубав, естествен и придава приятен цвят. И не е скъп спирта, прополиса е скъп - 4лв за 20гр.

Link to comment
Share on other sites

Чефо, нямаш и 1/10 от информацията, която ти е необходима, за да правиш изводи - не знаеш от това, което се изнася колко процента е истина ; не знаеш също и процента на скритата от общественото мнение информация.

 

 

Така е бе мен...а на чичо Чарли какво му пречи...и на още един куп други. Оправдания за бъркане в личния живот от страна на журналистите - не минават. Боли ме к*ра кой кво пише и говори за мен...еле па непознат.(примерно). А те по един или друг начин на ЕКРАНА и просто трябва да си сложат пердето.

 

Имаш това, към което 99,99999% от населението на Земята се стреми и...откачаш - ми не мога да го приема.

Link to comment
Share on other sites

Така е бе мен...а на чичо Чарли какво му пречи...и на още един куп други. Оправдания за бъркане в личния живот от страна на журналистите - не минават. Боли ме к*ра кой кво пише и говори за мен...еле па непознат.(примерно). А те по един или друг начин на ЕКРАНА и просто трябва да си сложат пердето.

 

Не е идеята какво говори за теб, а по какив начини си получава информацията.

 

Да ти хакват акаунтите, да ти подслушват телефона, да ти влизат в къщата, да те снимат докато обядваш....

Link to comment
Share on other sites

Не е идеята какво говори за теб, а по какив начини си получава информацията.

 

Да ти хакват акаунтите, да ти подслушват телефона, да ти влизат в къщата, да те снимат докато обядваш....

 

ако искат да снимат докато чета Отечествен Фронт в кенефа - все тая. Ама няма как да ви го докажа, щото нямам тяхната пачка. ;)

 

Стефче, не си го имал - не знаеш какво е. На някои им писва - хора всякакви.

 

Айде да направим като в Ловците на митове :D Ще направим фонд "ТЕСТ" . Ще ми давате по....500 лева на ден(да не съм алчен). И си вземетe хубаво мезе, хубаво вино, удобен фотьойл и чакайте да ви кажа, че ми е омръзнало :D :D

Link to comment
Share on other sites

ако искат да снимат докато чета Отечествен Фронт в кенефа - все тая. Ама няма как да ви го докажа, щото нямам тяхната пачка. ;)

 

Ами то ще ти е все тая до едно време, но тия хора са звезди през по-голяма част от живота си. Представи си да имаш постоянно гости у вас. Идват непоканени и са свикнали. Чувстват се като у дома си.

Link to comment
Share on other sites

Абе тоя президент Гоце акъл има ли изобщо? Верно ли е наградил вицето си със Стара планина?!?!? Кой беше тоя и какво е направил, че да му се дава Стара планина?

Link to comment
Share on other sites

Абе тоя президент Гоце акъл има ли изобщо? Верно ли е наградил вицето си със Стара планина?!?!? кой беше тоя и какво е направил, че да му се дава Стара планина?

Амчи, той, старата планина, въпреки, че е най-високото държавно отличие... е най-често раздаваният орден. Кой от къде мине и замине..., хоп - Стара планина. Всякакви маймуни вече се окичиха с него (някои даже откровено действащи против България на световно ниво), та един заместник на Първият ловец ли няма да си го отнесе!?

 

П.п. Този орден е вече е еквивалент на академичното - Доктор хонорис кауза....

Link to comment
Share on other sites

на мен ми минава през главата (да поговоря малко по темата, за разнообразие :laughing: ), че тая вечер ще се замъкна към сенса и ще си изпия предните дискове и накладки :cry :beer:

Link to comment
Share on other sites

на мен ми минава през главата (да поговоря малко по темата, за разнообразие :laughing: ), че тая вечер ще се замъкна към сенса и ще си изпия предните дискове и накладки :cry :beer:

По-добре си доизпили предните дискове и накладки, та да си изостриш сенса....

Link to comment
Share on other sites

на мен ми минава през главата (да поговоря малко по темата, за разнообразие :laughing: ), че тая вечер ще се замъкна към сенса и ще си изпия предните дискове и накладки :cry :beer:

В сенса трябва да пиеш само мента и бира.Другото го сипват с черпака от няква тенджера :D

Link to comment
Share on other sites

Наскоро като минавах през Плд, минах покрай Сенса...Ех, спомени, спомени...И Начо как го хваща охраната, че изнася 3 чаши, един пепелник и солница....biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Абе тоя президент Гоце акъл има ли изобщо? Верно ли е наградил вицето си със Стара планина?!?!? Кой беше тоя и какво е направил, че да му се дава Стара планина?

Макар и Гоце да ги връчва официално ордените, всъщност за награда е предложен от Рапона и министерския му съвет:

 

Точка 2

Проект на Решение за предложение до президента на Република България за издаване на Указ за награждаване на Ангел Иванов Марин с орден „Стара планина” първа степен с мечове.

 

БОЙКО БОРИСОВ: Внася министърът на отбраната.

ВАЛЕНТИН РАДОЕВ: Уважаеми господин премиер, уважаеми госпожи и господа министри, във връзка със 70 годишнината на о.з. генерал Ангел Марин, през 2012 година на 8 януари се навършват, и поради големият му принос, основно военнопатриотичното възпитание на младите хора и приобщаване на българите, които живеят извън страната, предлагаме на президента да издаде указ за награждаването му с орден „Стара Планина” – първа степен”

Приема се точка 2....

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...