Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Добрютро...аз ти казвам, че само на 2000 оборота и после да се хвалиш как горяла 2 на 100 не става, ама кат' не слушаш...друго си е да натиснеш около 7-8К...пък после да минеш през шела и да напълниш един резервоар с бензин - кеф...:bgrin:...питай Чефо, той ги разбира тия неща. B)

 

на второто превъртане на оборотомера тамън ще ги стигне :)

 

Ваньо, не схвана алегорията....а и Чефо няма дизел (няма и 8К де, ама пък аз имам :pirate).

Нямам ама...друг път. На бензинче малко след 7000 прекъсва, а на гаССС няма прекъсване, ама си имам достатъчно валове и бутала за резервни части, не искам още :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Да приготвя ли боба?

 

Ама да изхвърлиш поне 2 води, че иначе нещо не ми понася....(П.П. На варен най се познава)

 

Нямам ама...друг път.

 

 

Язък, таман смятах да ти дам 1К от моята...

Link to comment
Share on other sites

С кредит от банка. Ама то пак е начален старт...

 

Кой какъв кредит ще ти даде ако отидеш гол и бос пред инспектора? laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Вчера синът ми ме разпитваше за снайперистите и ровейки се из нета да му намеря снимки и статии, за Симо Хайхе, попаднах на това. Доста се замислих до къде стига предела на човешките възможности или лудост. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

confused.gif

Че какво се чудиш. Искат ти такива документи, доходи и гаранции да им извадиш, че си е точно доказване, че парите дето взимаш ти стигат да се оправиш и нямаш нужда от парите на банката, че да ги убедиш да ти отпуснат кредита, който искаш. В момента горе-долу така се получава.

Link to comment
Share on other sites

С кредит от банка. Ама то пак е начален старт...

не, мерси. докато в 1-та банка ти "разглеждат документите" и аха-аха да ти пуснат кредита за старт на новия бизнес, в другата предават твоят бизнес план на свои хора и им отпускат 10тократно по-голям кредит с минимална лихва след 2часово обсъждане, а ти можеш само да гледаш отстрани как се реализират твоите идеи и да се чудиш отде хората печелят толкоз....

 

 

по-добре с познати или ако си изкарал късмет да имаш свестни, то става и с роднини.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш добра идея, ще намериш пари от банка. Много глупости говорите, но всеки бизнес работи с банки. Поне всеки сериозен и всеки начинаещ...

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш добра идея, ще намериш пари от банка. Много глупости говорите, но всеки бизнес работи с банки. Поне всеки сериозен и всеки начинаещ...

 

Жоре, нещо ти се бъркат някои понятия ми се струва. В момента кредитните условия са просто отвратителни, а статистиката показа, че банките в България са най-алчни в цяла Европа. Не е като да сме взимали кредити и не е като да не проверяваме периодично условията.

 

От мен НАЗДРАВЕ по схема КМСВТ!

 

(за неразбиращите: Каберне-Мавруд-Свински-Врат-Тракия) laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

От мен НАЗДРАВЕ по схема КМСВТ!

 

(за неразбиращите: Каберне-Мавруд-Свински-Врат-Тракия) laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Ще ходиш ли скоро пак да зареждаш?

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш добра идея, ще намериш пари от банка. Много глупости говорите, но всеки бизнес работи с банки. Поне всеки сериозен и всеки начинаещ...

ако реалността не се различаваше толкова от филмите и най-вече от рекламите, може би щеше да си прав.

а иначе се намират начини всякакви за натрупване на първоначален капитал.

Link to comment
Share on other sites

Така е...аз ся се целя в Опра Уинфри...минала е 60-те, милЯрдерка е. Ше се прежаля 10-тина години :D

 

...и вечер да не гасиш лампата, ей....че може да не я намериш...:lol:

Link to comment
Share on other sites

За снайперистите е едно на ръка. За хората, които могат да засрамят Рамбо по всички параграфи - това са хиляди и хиляди тихи герои. А за на Виден лигите - в друга тема biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...