Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

С жената в момента вадим по около 2000 и не ни стигат, кво ли ще е с дете?

 

Аз само да попитам - не ви стигат 4000 лева?!? Или нещо си обърка писането? Защото с 4000 ТРИ деца се гледат спокойно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Чудна работа - израснал съм с тази музика, слушал съм албумите им десетки пъти, знам наизуст всяка нота във всяка тяхна песен или инструментална композиция и въпреки това сега Пешо като даде линка, отново го слушам със същото удоволствие, въпреки че качеството е кофти и е моно (сигурно всичко останало си го допълвам мислено). :confused Което си е добро и уникално - просто няма как да се отрече. :punk
Пламене, трябваше да стана почти на 30 години, за да мога да оценя Pink Floyd, макар и тяхната музика да съм я слушал от преди да съм научил и собственото си име...
Link to comment
Share on other sites

Аз само да попитам - не ви стигат 4000 лева?!? Или нещо си обърка писането? Защото с 4000 ТРИ деца се гледат спокойно.

 

Отговарям, около 2к заедно и не ни стигат.

Карам служебна кола, редовно съм по командировки и гледам горе долу да не се набутвам и на края на месеца пари все няма.

Вярно че пуша м/у 2 и 3 кутии на ден ама все пак.

 

Съгласен съм, че гъз знае 2 и 200, но като си свикнал на 200 трудно се минава на 2.

Link to comment
Share on other sites

Когато се роди големия ми син аз бях останал без работа жена ми също не работеше. Наложи се майка ми да идва да ни дава пари за памперси. Сега 8 години по късно вече имам две деца и горе-долу стабилни доходи, които не са повече от твоите, но се справяме, децата ми са сравнително задоволени и съм щастлив с тях. Имам в предвид, че ако чакаме всички да взимаме по 4-5 к лева заплата, за да имаме дете, в такъв случай тази държава отдавна да беше обезлюдена.

Link to comment
Share on other sites

Разговора е за маса.

Като казвам приказката за 2 и 200 помня 93-94 и 97-98 тогава родителите ми ако нямаха родители по селата да дават по тва онова.

Ходил съм на училище с пари само за баничка, ходил съм и без пари - още имаше столове с купони в училищата.

Искам да кажа помня и мизерията, що децата ми да я помнят един ден и те?

И друго да вметна (с което ще си противореча) със скъсаните панталони на по-големия ми брат, който доизносвах, сигурно съм имал по забавно детство от доста от сегашните деца.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво е да се ориентираш предварително към кадърни лекари. Ако трябва дай някой лев, не са чак толкова много пари. Не искам да те плаша с истории, но повярвай ми - ТОВА на случаен дежурен не искаш да оставяш.

 

Щом се е ориентирала към Селена няма да се остави на случайни.

 

 

Не, не може да се спори. ВСЯКА жена на 30+ с първо дете се води "стара първескиня". Всеки лекар с малко поне акъл в главата ще се постарае да я убеди да НЕ ражда по естествен път, тъй като е много опасно не само за нея, но и за детето. На 35 не е рисково, а направо убийствено.

 

Не че не си прав, но леко преувеличаваш. Мои познати родиха на 38 едната другата на 36 и учудващо са още живи.

 

И за да не останете с грешни впечатления - подкрепям напълно мнението, че да чакаш да "правиш деца" когато си финансово стабилен е загубена кауза. Леко късно ми дойде акъла в главата, но се радвам, че дойде навреме. Ако бях се мотал още 2-3-4 години можеше да се снимам после...

Link to comment
Share on other sites

Не че не си прав, но леко преувеличаваш. Мои познати родиха на 38 едната другата на 36 и учудващо са още живи.

 

Абе спри се бе! Не съм казвал, че е невъзможно да се роди по естествен път. Меко казано тъпо е. Правилният начин е секцио. Вземи питай лекари по въпроса. На мен половината ми род са такива.

 

Намерих си военната книжка. С голям кеф я заковах на стената.

 

И какво от това като е празна? Да ти дам още едно тесте да си направиш тапет? laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Говорим за различни неща. Или аз съм те разбрал погрешно, че това което каза беше, че над 35 изобщо да ражда жена (секцио или не) е направо убийство.

Link to comment
Share on other sites

Разговора е за маса.

Като казвам приказката за 2 и 200 помня 93-94 и 97-98 тогава родителите ми ако нямаха родители по селата да дават по тва онова.

Ходил съм на училище с пари само за баничка, ходил съм и без пари - още имаше столове с купони в училищата.

Искам да кажа помня и мизерията, що децата ми да я помнят един ден и те?

И друго да вметна (с което ще си противореча) със скъсаните панталони на по-големия ми брат, който доизносвах, сигурно съм имал по забавно детство от доста от сегашните деца.

 

За скъсаните панталони и аз съм съгласен.Вече нищо не е като едно време...

За мизерията: за това си станал човек.Не казвам, че трябва да се мизерства нарочно :) , но според мен е хубаво децата да не са презадоволени.Идеята - да ценят това което имат.

Link to comment
Share on other sites

Абе спри се бе!

 

Дедо няма спиране. :laughing: Ако си гледал по Дискавъри "You Can't Stop Rock 'n' Roll" (Brainiac: Science Abuse), дедо може да го спреш само по аналогичен начин. :spam-die::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Говорим за различни неща. Или аз съм те разбрал погрешно, че това което каза беше, че над 35 изобщо да ражда жена (секцио или не) е направо убийство.

Facepalm14.gifFacepalm14.gifFacepalm14.gif

 

Имаш нужда от почивка, момче! Върни се назад и ЧЕТИ какво съм писал. Нищо не си разбрал.

Link to comment
Share on other sites

За скъсаните панталони и аз съм съгласен.Вече нищо не е като едно време...

За мизерията: за това си станал човек.Не казвам, че трябва да се мизерства нарочно, но според мен е хубаво децата да не са презадоволени.Идеята - да ценят това което имат.

Има и друг сценарий и той не е хубав. За да ме разбереш, припомни си "Шинель"-Николай Васильевич Гоголь.

Link to comment
Share on other sites

Нека си спомним за Сид Барет!

 

http://www.youtube.com/watch?v=OAmaG0a2x2c

 

 

Помня, бях гледал филм за Флойд... По време на записа на песента самия Сид Барет влезнал в студиото, толкова променен, че не могли да го познаят продължително време. Когато разбрали кой е дебелия и плешив индивид, държащ се странно и неадекватно, Роджър Уотърс се разплакал...

Link to comment
Share on other sites

Galaxy Note - две ядра по 1.4 GHz

Стария ми комп - едно ядро на 2.4

 

Galaxy Note - 1 GB RAM

Стария ми комп - 512 MB

 

Видео картата ми е няква 128 МБ

 

Бахти телефона :D. А стария комп още си бачка(от 2004-та) и баща ми преброди земното кълбо с Гуугъл Ърт :)

Link to comment
Share on other sites

Мдаа, в крайна сметка смяна на проклетата мембрана, пълна профилактика на турбината с изправяне на геометрия, цялостен преглед и тест на мотора след ремонта - 450 лв без ДДС. Живи и здрави от Еуратек.... Доживях да ми кажат, че ТРЯБВА да карам колата с ряз, че да продухва боклуците от турбото... laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Доживях да ми кажат, че ТРЯБВА да карам колата с ряз, че да продухва боклуците от турбото... laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Добрютро...аз ти казвам, че само на 2000 оборота и после да се хвалиш как горяла 2 на 100 не става, ама кат' не слушаш...друго си е да натиснеш около 7-8К...пък после да минеш през шела и да напълниш един резервоар с бензин - кеф...:bgrin:...питай Чефо, той ги разбира тия неща. B)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...