Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

... направо си бях жив пор.

 

Абе майтапа настрана ама каквито миризми може да създаде една жена, мъж не може да стъпи на малкото ѝ пръстче. Имам наблюдения от 4-5 жени като решат да пръцкат такива ужасии не мога да постигна без сериозно старание и подготовка. И го правят тихо гадините да не разбереш какво идва че да сложиш противогаза...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абе майтапа настрана ама каквито миризми може да създаде една жена, мъж не може да стъпи на малкото ѝ пръстче. Имам наблюдения от 4-5 жени като решат да пръцкат такива ужасии не мога да постигна без сериозно старание и подготовка. И го правят тихо гадините да не разбереш какво идва че да сложиш противогаза...

Това е щото се стискат и злото в тях набира сили..., докато дойде момента в който ако се стиснат още веднъж и зарядът ще изскочи освен звучно, но и със залък. Това прибавено към хроничната склонност на жените, към проблеми с дефекацията, води до натрупването на високо експлозивни газове, които няма как да не смърдят ужасяващо.

Link to comment
Share on other sites

Хубав диалог... Въргалям се тука и се чудя, ко съм ял, та пърдя на зла гад...А на котката й е кеф, вре ми се в задника гадината...А иначе си мисля, колко са досадни новите технологии.Все едно не знам, че имам рожден ден, решили видиш ли, да ми съобщят с десетина мейла...

Link to comment
Share on other sites

Хубав диалог... Въргалям се тука и се чудя, ко съм ял, та пърдя на зла гад...А на котката й е кеф, вре ми се в задника гадината...А иначе си мисля, колко са досадни новите технологии.Все едно не знам, че имам рожден ден, решили видиш ли, да ми съобщят с десетина мейла...

Ам' да ти е честито (в аванс)! Правилният въпрос върху който трябва да се чудиш е - Какво си пил докато си ял.

 

П.с. Имал съм моменти когато след прекаляване с определени пития и мезета, на другата сутрин кнефът може да се използва след мое посещение, единствено ако преди това е минал отряд на ГЗ за да обеззарази района...

Link to comment
Share on other sites

Малии, Галче, рано-рано к'ви неща говориш...Тц,тц,тц....

Факта, че голяма част от жените не си признават, че пърдят, да не пък говорим за акане (сране) е показателен. :lol: Ей за т'ва е валиден оня изказ."Не е човек, жена е."

 

Ами аз за себе си мога да отговарям само. Ама не ак*м цветя и рози, нито като подпръцна е хубаво и приятно изживяване да си наблизо. Ама да ти кажа и мъжете (специално по пръцкането) не отстъпвате. Имам една показателна история, включваща мен, Жоро, колелото на изхода на Бургас и 20-те км. до Поморие. Едва оцелях (на два отворени прозореца). Почувствах се като евреин в газова камера, колкото и да не бива шега с това.

 

:laughing:

Галче, имаш 6 точки от мен :D

Точно така. Жените не серат, те акат. Акат ягодки и цветчета. И след тях мирише на рози. Научен факт :D

 

Благодаря, благодаря. Ако познаваш поне една такава жена, моля те, запознай ме :)

П. С. : Ей, името ми е с главна буква все още :)

 

Ники, не заради миризмата се чувствах като пор. Достатъчно козметични продукти използвам, че да не мирише лошо, дори да съм адски потна. Идеята беше за самия изказ, не ми казвайте сега, че само аз съм го чувала : "Уморен съм като пор"?!? Както и да е.

 

Сега е ред на Атанас да направи видео как ака, пика, повръща или нещо подобно, за да онагледим разговора.

Мисля, че тази вечер ще има подобни истории... След като става на 28 години...

Честит Рожден Ден иначе, жив и здрав, успехи, много простотии, излизащи от устата ти, малко нахлуващи в живота ти :) Това ти пожелавам.

Малиииии, ама как ми се получават екзистенциалните разсъждения и форми на изказ рано сутрин и късно вечер...

И все пак - някакви по-благоуханни теми за разговор?

Link to comment
Share on other sites

Пожелавам ти много здраве и късмет, Атанасе... щом тези неща ги има ще изтърпиш и технологиите и всичко останало! :)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз за себе си мога да отговарям само. Ама не ак*м цветя и рози, нито като подпръцна е хубаво и приятно изживяване да си наблизо. Ама да ти кажа и мъжете (специално по пръцкането) не отстъпвате. Имам една показателна история, включваща мен, Жоро, колелото на изхода на Бургас и 20-те км. до Поморие. Едва оцелях (на два отворени прозореца). Почувствах се като евреин в газова камера, колкото и да не бива шега с това.

 

 

Малиииии, ама как ми се получават екзистенциалните разсъждения и форми на изказ рано сутрин и късно вечер...

И все пак - някакви по-благоуханни теми за разговор?

Ааа не споря, че мъжете отстъпват.Ама по никакъв начин.Просто нежната част от света, понякога не е много нежна.. :bgrin:

 

П.П.Честит рожден ден Grimjaur.Много ти здраве и много свободно време за врене по дупки.... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

В секцията с алъш-вериша периодично продават и някое-друго колело... просто не мога да повярвам какви боклуци на какви надути цени се опитват да продават...

Link to comment
Share on other sites

Аз се чудя дали да не си стегна моето. Трябва да му оправя спирачките и да му центровам скоростите. Ще взема да вложа 20-30 лева и да си го оправя, да си го карам.

Link to comment
Share on other sites

Много интелектуални взеха да стават "разговорите" :lol:

Що, на тебе не ти ли е драго да си похортуваш с ЕнтелЕгентни хора?

Link to comment
Share on other sites

В секцията с алъш-вериша периодично продават и някое-друго колело... просто не мога да повярвам какви боклуци на какви надути цени се опитват да продават...

Колело е силно казано.От опит знам :) Сега чакам фонд "пенсиониране" на баща ми и ще се сдобия аз с едно добро :)

едит:Само ми е интересно защо в България цената на някои компоненти е доста завишена :confused

Link to comment
Share on other sites

П. С. : Ей, името ми е с главна буква все още :)

В мой дефенс ще кажа, че куотвах форумния ти никнейм (gal4enceto), който се изографисва с литъл буква и ще пледирам невменяемост! :)

Посвещавам поУста си на дЕдо мороз, тъй като знам, че много цени чистия български език :P

Link to comment
Share on other sites

Задна. Дясна. Циганска. :)

 

 

От четвъртък ме няма и сега изчетох каква лавина се е изсипала laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Пълна лудница не го вдига! tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

В мой дефенс ще кажа, че куотвах форумния ти никнейм (gal4enceto), който се изографисва с литъл буква и ще пледирам невменяемост! :)

Посвещавам поУста си на дЕдо мороз, тъй като знам, че много цени чистия български език :P

 

Пледирай за каквото искаш, но аз ще ти кажа, че моята уста е много по-голяма (във всеки смисъл, имам и доказателства) от на който и да е адвокат, така че нимойш да изле'йш прав в тая ситуация. Аааааа.

 

А бре защо толкова малко сте писали днес? Аз викам, че сега ще има фермани... Тцтцтц...

Link to comment
Share on other sites

Майтапът е пълен. Да се изръсят толкова пари - явно много са го закъсали откъм пазари в някои специфични области. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...