Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Защо? Ти в джезвето какво слагаш?

 

Ракия (греяна), какво друго да слага. :bgrin: Пешо има предвид, че самият начин на приготовление не му харесва - било като загуба на време, краен резултат или пък и двете.

Link to comment
Share on other sites

Как може някои хора да твърдят, че пият кафе, като в 30мл кафе са сложили 10мл сметана/мляко, 5 лъжички захар/мед и допълнително 20мл вода, че иначе им било силно или нагарчало.

Попучаваш 60мл мешено за да си лигавиш езика в него, без никакво удоволствие от вкусът на кафето.

Според мен така развалят удоволствието от горчилката, силният аромат и остатъчният вкус!

 

0c323abbace460e2.jpg

На т'ва му се вика кафе без "разредител"... няма по-хубаво нещо.

Останалите, не ми се хвалете к'во пиете ако не е чисто кафе!

Link to comment
Share on other sites

Аз пия кафето с толкова захар, че лъжичката да стои изправена и мляко (сметана) в съотношение 1:5 мляко:кафе. И ще му викам както си искам :Р И ще намирам удоволствие от каквото си искам. Не сульо и пульо да ми обясняват как, аджеба, трябвало да се прави едно нещо.

И да, mobo, метъла го слушам, защо защото е underground. Ако стане популярен и mainstream - ще хвърлям салфетки. За това ровя в интернет да намирам банди, за които знаят само те и родителите им и по концерти са повече от публиката. Само защото са undergroun, бунтари и т.н.

-------------------

Оле курна ми на писа! Аман от тая фонетика... по навик, пиша си live и знам, че на тоя момент autocomplete ми е дописал livescore.com и натискам ентер... и гледам - резултати на гугъл за видеота как се лижат, съвети как да лижем, и други подобни angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

Хахахаа като тея дето си поръчват чаша захар с 1 лъжичка кафе нали?

А за "underground" след време всички отиваме там, споко. :)

Link to comment
Share on other sites

Според мен така развалят удоволствието от горчилката, силният аромат и остатъчният вкус!

 

Ей това е ключовият момент. На теб ти харесва горчивия вкус а на мен не. На теб би ти било гадно ако киселее а на мен ми харесва. Същото като един спор който го имах с мой приятел на тема уиски - той харесва едни аз други и вкусовете ни са почти противоположни.

Link to comment
Share on other sites

Аз пия кафето с толкова захар, че лъжичката да стои изправена и мляко (сметана).

 

+ 1

Браво, Пешо, от моята партия си :)

 

Забележете, лягам си в 23:15 ч., не ми се е случвало поне 3 години (или поне не помня за такъв случай). И се надявам до 24 ч. да съм откъртила като пор, че утре няма да е лек ден! Лека ви нощ :tongue

Link to comment
Share on other sites

За мен кафе и джезве са взаимноизключващи се термини.

Знаеш ли през коя точно част на крачолът ми е кои неща за тебе са взаимно включващи се? И ще продължавам да му се кефя, да си го правя по този начин, без да ми дреме особено, че сульо и пульо не го одобрявали така, ами си го били пийвали по едикъв си начен и едикви си пропорции....

 

 

П.с. Пък се сетих за оня виц, дето двама педераси искали да пробват нещо ново и решили да си наливат кафе в задниците....

Link to comment
Share on other sites

+ 1

...И се надявам до 24 ч. да съм откъртила като пор...

Като един представител на нежния пол - жена, дама, грациозна, женствена, нежно цвете и всякакви други епитети, би трявбало да откъртваш като порЧЕ :)

Link to comment
Share on other sites

След като преди 15-на минути изпаднах в медидативен транс, изследвах цялото си физическо тяло, астралното си тяло, аурата, и след това щателно претърсване, свряни точно на втория завой на дебелото черво, открих две бактерии, които наистина ги интересува кое е истината за кафето, според Гадо.

 

Гадине, не си сам!

Link to comment
Share on other sites

Като един представител на нежния пол ....

 

Не забравяй, че Галя е от доста време в нашите редици и вече добре се вписва в тях, понеже черпи челен опит от Наско, Васко, адаша си и още няколко хард-красноречиви елементи. :laughing: :punk

Link to comment
Share on other sites

След като преди 15-на минути изпаднах в медидативен транс, изследвах цялото си физическо тяло, астралното си тяло, аурата, и след това щателно претърсване, свряни точно на втория завой на дебелото черво, открих две бактерии, които наистина ги интересува кое е истината за кафето, според Гадо.

 

Гадине, не си сам!

Наличието на тези две бактерии доказва, че все пак и в теб има някакъв интелект... макар и чужд...

Link to comment
Share on other sites

Гадине това ли е най-висшата форма на интелект, до която си се докосвал?

Не, Пешо, просто забелязах някаква форма на интелект, макар и сврян точно на втория завой на дебелото ти черво.

Link to comment
Share on other sites

Напротив, хич даже не се занимавам да ти го търся! Интелектът ти ми е през същото място на крачола, през което са ми и предпочитанията ти относно кафето... просто от там ти проблясва.

Link to comment
Share on other sites

На теб там ли ти е интелектуалното депо?

Ееее... успя да изтъпееш (знам, че можеш повече) и от скука толкова ми се доспа, че отивам да си лягам.

Link to comment
Share on other sites

Щом казваш. Аз не пиша 5-6 поста за неща, за които не ми дреме ;) Гордея се, че моите постове осмислят вечерите ти.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че ей този килим не просто трябва да е правен ръчно ами от 16 годишни девици като те същите са изпрели вълната която да е от малки агънца, които трябва да са ги хранили само с био моркови, био марули и да са пасли и тичали в някоя красива планинска полянка за да са изключително щастливи и едните и другите че да се предаде щастието на килима.... АЙ СИПТИТ БЕ егати килима... при това 1.70х2х40... разбирам да беше голям ами той едно кеченце... комбинирането на нам си колко цвята в ромбоидни форми било голямо предизвикателство за майсторите в Пакистан... ми да бяха намерили някои по-умни от тях егати, аз поне не виждам нищо чак толкова виртуозно че да си заслужава парите.

 

Или пък ей този - това пък още по-зле - прилича на кофти scale-ната икона...

Link to comment
Share on other sites

Не забравяй, че Галя е от доста време в нашите редици и вече добре се вписва в тях, понеже черпи челен опит от Наско, Васко, адаша си и още няколко хард-красноречиви елементи. :laughing: :punk

 

Пламене, заложбите за това си ги имам по рождение. И мога да съм много вулгарна. Но от форума почерпих доста опит в грубия изказ :) Мерси, адаш :)

Хич не ща да съм някаква лигла "Оф, мали, не мо'а изчистя кенефа, гнусно мий". На такова нещо бих казала : "Кат' не мо'йш, нИдей с*ри".

Sothbiss, аман от такива "цветя". Жена съм, някои неща тук ми идват в повече, ама не се оцелява с разчитане на друг да ти свърши работата или лигочене, че сме дами. За мен това са изг*зици. Иначе след умора като вчерашната, направо си бях жив пор. Според мен жената в днешно време трябва да се оттърси от прекалено женското в себе си и да лавира в ситуациите, да знае кога трябва да е с държание на мъж и кога такава нежна и женствена.

Знаех си, че баща ми е прав като казваше : "Ти за момче си раждана". И за да изпреваря коментарите и въпросите - НЕ, НЯМАМ п*шка :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Малии, Галче, рано-рано к'ви неща говориш...Тц,тц,тц....

Факта, че голяма част от жените не си признават, че пърдят, да не пък говорим за акане (сране) е показателен. :lol: Ей за т'ва е валиден оня изказ."Не е човек, жена е."

Link to comment
Share on other sites

Олелеее... дЕдо, е те туй си е лов на сноби. Щото нали е скъпо, требе да го имам. Като салфетките за 200 лева...

 

Оф, баси времето... трябваше днеска да се кара, ама... ще се спи. Въобще, защо винаги в дните, в които имам време да карам има дъжд? Чък, недоволен съм!

Link to comment
Share on other sites

...

:laughing:

галче, имаш 6 точки от мен :D

 

Факта, че голяма част от жените не си признават, че пърдят, да не пък говорим за акане (сране) е показателен. :lol:

Точно така. Жените не серат, те акат. Акат ягодки и цветчета. И след тях мирише на рози. Научен факт :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...