Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Раздвоен съм нещо уж музиката нямала значение при употреба на дрога пък вие ми говорите как в чалгата се друса повече......последно кво искате да кажете? То така или иначе е излишно да коментираме че след като хауса влезна в пауър консумацията на екстази и амфети скочи двойно. И айде моля не подскачайте веднага като се спомене хаус и дрога в едно изречение , и на децата е ясно че тия тъпотии дет си ги изсмуквате от пръстите за енергийните напитки са някви митове и легенди освен ако хаусърите нямате няква дарба да пиете по 1345 редбула на вечер естествено та да има някво разумно обяснение защо толкова много танците ви приличат на индианска молитва за дъжд...... аре беги и ние сме виждали хаус парти и тъпи прически.........

 

 

Пак обръщате чалга с/у хаус ако искате да я почваме тая тема и без тва нямам работа цял ден .... дайте да обсъдим как в чалгите е пълно с тъпаци а в хауса е пълно само със спокойни зомбита вишисти...... ебати смеха

 

 

Иначе скорпито е прав хауса наистина е точно това "туптис" "туптис" "пляк" ако някой ме запише как хъркам след пиянска вечер и го миксира най вероятно ще оглави световните хаус чартове .......

 

Аз лично не съм видял хората да се бият на парти за електронна музика. Пред чалгата ако няма бой, няма да е нормално. Всичко опира до манталитета на хората, посещаващи заведението, а не до музиката, която се пуска. Просто интересното в случая е, че в БГ, манталитета и музиката са тясно свързани. От "екстази" не се развива агресия. За разлика от амфетамина. Това трябва да ти е достатъчно показателно. Самите наркотици, които са стереотипни за електронната музика не подбуждат към агресия и побоища.

 

И дай да не се обиждаме на "хаус". Аз "хаус" не слушам. Това е музика за кафене. Слушат я само много оборотни типове. Защото е готино.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Васе, аз знам че главата ти е корава и няма кой да те убеди в каквото и да било....

Ха! И кой го казва това!? На фонът на одевешният ни разговор... ако си мислиш, че твоята карпуза е много тънкокора...

 

П.с. И да знаете, че нищо не разбирате от музика!

Link to comment
Share on other sites

Видене аз за вас не съм казал че сте дроги ма другите 50% са такива....

 

 

вокс-е гледам и с наркотиците си наясно явно се научават по тия партита пък тва за наркотиците още даже не мога да повярвам че си го написал , екстазито не подбуждало агресия ....... те хаусърите не са агресивни ти виждал ли си агресивно зомби примерно освен ?

 

И кво да се обиждаме вие наскачахте като монахини за ..... как нямало такива работи значи се чувствате длъжни да ми дадете да разбера че няма такова нещо. Аз хаус и другите там лайна не ги слушам щото нямат никва идея освен споменатата по горе - туптис туптис туптис и така 8 часа се поклащаме като кученца на таблото на москвич 12так ...... голЕма култура лъха и от тука неам думи

Link to comment
Share on other sites

ИНТЕРЕСНО laughing.gif

 

Хайде ребята, до понеделник! beer.gif

Filming Locations:

Bistriza, Bulgaria

 

Bolata, Dobrich, Bulgaria

 

New Boyana Film Studios, Sofia, Bulgaria

 

Pernik, Bulgaria

 

Vitosha, Bulgaria

 

Zlatnite Mostove, Vitosha, Bulgar

Link to comment
Share on other sites

Шшш.... малките, що не вземете да се чуете с бат ви Весо... или с мене?

Link to comment
Share on other sites

И да имамммм стоооо животааааааа. Ще предпочета српската плескавица, пред ония амфетки...дори и пари да ми дават ебаси :D :D

Link to comment
Share on other sites

... 8 часа се поклащаме като кученца на таблото на москвич 12так ...... голЕма култура лъха и от тука неам думи

 

Е, па заради такива постове трябва да имаме "+++++++" бутон на мненията.

Link to comment
Share on other sites

вокс-е гледам и с наркотиците си наясно явно се научават по тия партита пък тва за наркотиците още даже не мога да повярвам че си го написал , екстазито не подбуждало агресия ....... те хаусърите не са агресивни ти виждал ли си агресивно зомби примерно освен ?

 

И кво да се обиждаме вие наскачахте като монахини за ..... как нямало такива работи значи се чувствате длъжни да ми дадете да разбера че няма такова нещо. Аз хаус и другите там лайна не ги слушам щото нямат никва идея освен споменатата по горе - туптис туптис туптис и така 8 часа се поклащаме като кученца на таблото на москвич 12так ...... голЕма култура лъха и от тука неам думи

 

1. Ника ми не се членува.

2. Ще ми дадеш ли правото да пробвам различни наркотични вещества при желание? Умолявам те!

 

Ти нямаш идея, но много ги разбираш иначе и вече 2-ри пост пишеш....

Link to comment
Share on other sites

Мдаа, и един мармот, нали...5 промила и кара... Дарик са 'забравили' някоя част от числото. Съвсем случайно, то нали от това не им зависи рейтинга..

 

Току що по БТВ го потвърдиха - нема грешка. :)

Link to comment
Share on other sites

За пръв път правя картофени кюфтета. Стискайте крайници!

----

Mission Accomplished! Flawless victory! Доволен от продукта и живота. Сега, с пълната чиния кюфтаци засядам да гледам Тор.

 

П.П. Само не знам какво да правя препълнената купа със смес за кюфтета... това са поне 5 порции "преяждане"... Както обикновено не прецених дозата...

Link to comment
Share on other sites

1. Ника ми не се членува.

2. Ще ми дадеш ли правото да пробвам различни наркотични вещества при желание? Умолявам те!

 

Ти нямаш идея, но много ги разбираш иначе и вече 2-ри пост пишеш....

 

1.ОООоо велики вокс извини моето невежество да членувам твоя блажен ник , хиляди дяволи да поразят компютъра ми за тази смъртна грешка (бичуваща се иконка)

2.Ако трябва да съм абсолютно прям - нИ ма ибе с кво друсаш/ще друсаш ма грам и със чесън на прах да се нашмъркаш пак ще ми е все тая .

 

3.Не ги разбирам ма нали затва е булфорум единственото място на което някой може да се опита да ме обеди в абсолютна тъпотия че даже и да си вярва ..... а относно постосете тва е свободен форум ако искам и 4000 ще напиша по квато тема реша.

Link to comment
Share on other sites

За пръв път правя картофени кюфтета. Стискайте крайници!

----

Mission Accomplished! Flawless victory! Доволен от продукта и живота. Сега, с пълната чиния кюфтаци засядам да гледам Тор.

 

П.П. Само не знам какво да правя препълнената купа със смес за кюфтета... това са поне 5 порции "преяждане"... Както обикновено не прецених дозата...

Еми явно не си преценил както трябва.Сега цяла седмица картофена диета :lol: Можеш да използваш сместа и да си направиш арабски кюфтета.Доста са добри :)

 

ПС:Брей HTC пък как са се навили за спонсорират Shambala :lol:

ПС2:Айде да спира тоя скапан дъжд.Май ще пропуснем гледането на 4х :(

Link to comment
Share on other sites

1.ОООоо велики вокс извини моето невежество да членувам твоя блажен ник , хиляди дяволи да поразят компютъра ми за тази смъртна грешка (бичуваща се иконка)

2.Ако трябва да съм абсолютно прям - нИ ма ибе с кво друсаш/ще друсаш ма грам и със чесън на прах да се нашмъркаш пак ще ми е все тая .

 

3.Не ги разбирам ма нали затва е булфорум единственото място на което някой може да се опита да ме обеди в абсолютна тъпотия че даже и да си вярва ..... а относно постосете тва е свободен форум ако искам и 4000 ще напиша по квато тема реша.

 

1. Твоето невежество е непростимо.

2. Не трябва. Не се напъвай.

3. Никой не те критикува за нищо. Ако искаш и 4001 постоса напиши по въпроса. Аз просто ти водя записка. Без да имам iPhone, само да отбележа.

Link to comment
Share on other sites

здрасти, как сме?

глеам дъ злобилът набира инерция, ама все още поприхълцва в средните обороти.

 

и новата звезда сте я напъдили, нищо че кара по стар сценарий.

 

дядо, личи си че ти е свършило специалното сапунче => зверски скучаеш и си чешеш пръстите в клавиатурата вместо в топките+сапунчето. съвземи се - поръчай си ново на жена ти.

 

скорпи, ако всички бяха металясти като тебе дали щеше да ти е по-лесно да са прайш на бунтар и различен?

 

за останалите - мързи ме. чувствайте се обидени, ама насъберете повечко хейт, щото иначе е скучно на малки дози от множество потребители (отново е хладно да подчертаваш без повод чуждиците като модьерни думички, нали?). та кат ша е гарга да е рошава.

почти сте в нормално състояние и аха-аха да ми стане интересно, ама има още кво да се желае...

Link to comment
Share on other sites

навсякъде плюят "Season of the Witch", а пък на мен ми хареса адски много...

 

 

чак ми е неудобно rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

навсякъде плюят "Season of the Witch", а пък на мен ми хареса адски много...

 

 

чак ми е неудобно rolleyes.gif

 

Те и аватар го плюха пък на мен ми хареса... Пък разни прехвалени и дълбокомислени спечелили нам си колко оскари ми се струват пълна тъпотия...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...