Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не съм диагностицирана с такива неща (пази Боже). Адското главоболие се обажда сравнително рядко (напоследък малко по-често де), но е суууупер силно. Просто са ми малко идиотщините на главата, затова ме боли.

Но да се похваля, че засега ми мина. Явно някой от наркотиците е подействал.

Пфууу, кога ли ще си легна в 22 ч.?! Една вечер да е, като за света.

И аз съм така, ама мен ме блъска по ден и нещо докато му намеря лек. Ама при мен е синузит и мигрена.

Миналият път, преди седмица май, ме болеше 3 дни, само течен аналгин ми помага де, другите хапчета, дето са по-силни уж, имат много странични ефекти.

Може да питаш личният ти лекар и ако не ти се отразява зле, като те заблъска така, взимай едно ампула и готово.

Link to comment
Share on other sites

Тези китове-косатки вчера изненадващо се появиха в пролива, който минава съвсем близо под прозореца ми. Ако си бях през това време в къщи със сигурност щях да мога да ги гледам от терасата.

470_killer_whales_110511.jpg

Link to comment
Share on other sites

И двамата сте в PMS...

хахаха хахахахаха

хахахаха

Брей, че завистливи хора!

Аз съм в NSS. :/

 

Hint: no sex syndrome!

 

Ако види, супер!

Само от де ще намерим толкова голяма скара?

Link to comment
Share on other sites

Момчиле, никак не е здравословно да живееш близо до Голямата вода в тия дни...Като нищо може да видиш косатки в двора си скоро laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Момчиле, никак не е здравословно да живееш близо до Голямата вода в тия дни...Като нищо може да видиш косатки в двора си скоро laughing.gif

За такова чудо баси и барбекюто дето ще трябва. Остави това ами ще ме разори, като си помисля само колко вино и бира ще се излее докато се изяде. :lol:

 

Като ги гледам тези животинки... ти къде си се забил?

На другия край на планетата - пише го в профила. Водата е част от Тихия океан.

Link to comment
Share on other sites

Като ги гледам тези животинки... ти къде си се забил?

Link to comment
Share on other sites

Като ги гледам тези животинки... ти къде си се забил?

 

При косатките, къде другаде...:bgrin:

 

 

За такова чудо баси и барбекюто дето ще трябва. Остави това ами ще ме разори, като си помисля само колко вино и бира ще се излее докато се изяде. :lol:

 

 

Заради такива като тебе, косатките са вече на изчезване...:lol:

Link to comment
Share on other sites

И дедото е минал в схемата с подаръците! :lol: :lol: :lol:

 

Дедото отдавна прави подаръци и то какви. Чудех се дали да не обявя че подарявам килима и да зарадвам някоя душа но реших че е добра идея да разкарам и онзи уред...

Link to comment
Share on other sites

Толкова да мразя да оставам разочарована, че...

На Джозо не му стана ?

Link to comment
Share on other sites

На Джозо не му стана ?

 

Пу, пу, пу, мръсна уста. Не е това.

Как ми иде да псувам от няколко дни, не е истина.

 

 

О, велики Чистачо, спечелихте ли нещо от Туборг?

Link to comment
Share on other sites

Абе аз ли нещо не разбирам или в една банка ме сапунисваха днес без пяна колко на далавера е да им дам пари във депозитна "гаранциона" сметка на която тече около 6% лихва за да ми издадат кредитна карта с лимит равен на този в сметката и след това на парите които похарча да плащам 13% лихва. Кое му е кредитното на тази карта и откъде накъде ще им плащам лихва върху собствените си пари???

Link to comment
Share on other sites

Сестра ми е празна глава...ама много празна глава. Освен морската свиня(което е сладко животинче) сега домъкна и голдън ретрийвър. Сладко е кученцето ама идва прекалено майна.

Link to comment
Share on other sites

Шшш, онзи ден една определена руса част от мен ме заплашваше как искала голдън ама аз да съм й го разхождал сутрин, щото било гадно да става рано, пък аз нали съм "добричък" трябвало да се навия :blink: :blink: :blink:

 

УжасТ.

Link to comment
Share on other sites

8336_010b.gif

 

Това мога цял ден да го гледам и пак няма да ми писне!

Отзад като че ли изнасят/прикриват някой. Тази кака да не някой спец. агент. Имаш ли идея от къде е цялото нещо и за какво става дума? Но отстрани като, че ли само гледат, та може и нещо режисирано да е.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...