Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

еВа, оня ден ходих до апартамента в квартал Гагарин... шшш, 70% от магазините там са дали фира. Криза, мриза... нз ама е оглозгано всичко, само най, най-оборотните са още съществуващи и то леко празни от към стока. А уж зимата мина, а?

 

Ти влез в Сани на Капитан Райчо да видиш какво е "пълно" вътре :rolleyes: А пък там е баш център, вички регали са почти празни и незнам защо изобщо работят...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ти влез в Сани на Капитан Райчо да видиш какво е "пълно" вътре :rolleyes: А пък там е баш център, вички регали са почти празни и незнам защо изобщо работят...

 

Преди 2 години в САНИ беше пълно. Какво се е променило от тогава?

Link to comment
Share on other sites

Ти влез в Сани на Капитан Райчо да видиш какво е "пълно" вътре :rolleyes: А пък там е баш център, вички регали са почти празни и незнам защо изобщо работят...

 

Искаш ли да се хванем на бас че до 3 месеца ще затворят. Няма магазин който да е бил в подобно състояние и да се е съвзел. Почнат ли да го оставят незареден клиентите бягат... и е въпрос на време да минат тотално на червено. Остава ината на собствениците или уреждането на нещата около затварянето.

 

По актуални цени по др. заведения + грамаж = евтино в Рандеву.

 

Е то и ние днес обядвахме в Хемингуей за 20лв двама човека включая бирата, скарата и десерта но там съм оставял и над 100 кинта за двама само...

Link to comment
Share on other sites

Е то и ние днес обядвахме в Хемингуей за 20лв двама човека включая бирата, скарата и десерта но там съм оставял и над 100 кинта за двама само...

Хехе, тази кръчма още ли е жива? Имам приятни спомени от това заведение. :)

Link to comment
Share on other sites

Хехе, тази кръчма още ли е жива? Имам приятни спомени от това заведение. :)

 

Продължава да си е доста приятно местенце и да готвят хубаво. Малко снобарско напоследък и сервитьорите имам подозрение че поне 2ма са с меки китки но като цяло е приятно.

 

Преди няколко дни си припомних Рахат Тепе точно най-отгоре на стария град - продължава да е измежду най-приятните местенца на които може да се отиде в Пловдив ако времето е хубаво. Аааа и лятната градина на К2 също

Link to comment
Share on other sites

Аааа и лятната градина на К2 също

Ей бравос, щом и това още е живо. И там ходех лятото в градината доста често. Предполагам все още е на "Цариброд". :punk

Link to comment
Share on other sites

Заявка за съпорт на анти-вирусен софтуер.

 

In addition to the two previous Support Tckts, I now noticed a GREEN PADLOCK item at the botm right corner of my screen, it is identified as (Num Lk on), and I cannot open it or identify what Number is locked??
Link to comment
Share on other sites

Заявка за съпорт на анти-вирусен софтуер.

Предполагам, че ти го задаваш този въпрос. Заключен е номер 1. Защото ти вече не си номер 1 в моето сърце! :cry

Трябва да се цитират мненията за да останат в историята.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да се цитират мненията за да останат в историята.

 

Аз изобщо не мога да видя връзката на Иван на мнението с моя пост...

Link to comment
Share on other sites

Аз изобщо не мога да видя връзката на Иван на мнението с моя пост...

Ти затова не си вече номер 1 в неговото сърце ;).

Link to comment
Share on other sites

Абе знам, че е грозно човек сам да говори за себе си ама суперкрема късо с една сметана Милрам 14гр айришкрийм = огразъм за вкусовите рецептори. ЕВАЛА НА МЕН. :D

Link to comment
Share on other sites

Минават ми следните мисли :

1. Каква яка супа сготвих, ммм, признах се (колкото и нескромно да звучи) :rolleyes:;

 

2. Тази вечер ще легна преди 1 ч. (стискайте палци);

 

3. Набор(к)е, ти завърна ли се вече или пак ще изчезнеш като старите пари (за second.life.syndrome);

 

4. Видене, Честита ти жена, т.е. Рожденичка! Да ти е жива и здрава, много да я слушаш, да сте много щастливи заедно тримцата сладури! И нека Дарина бъде водена от девиза : "Бия те, 'щото те обичам!" :laughing:

(пък ако вземе и да ни приеме поканата за приятелство във ФБ, цена няма да има)... :tongue

 

Хайде, лека вечер от мен :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=4RZEWv3hv7k&feature=related

Прибыла в Одессу банда из Амура

В банде были урки шулера

Банда занималась тёмными делами

И за ней следила

ГУБЧЕКА

Речь держала баба звали её Муркой

Хитрая и смелая была

Даже злые урки и те боялись Мурки

Воровскую жизнь она вела

 

Мурка ты мой Мурёночек

Мурка ты мой котёночек...

 

http://www.youtube.com/watch?v=xVDRlac8opE&NR=1

 

Малиии..., кво ш съ направа.....

Link to comment
Share on other sites

И нека Дарина бъде водена от девиза : "Бия те, 'щото те обичам!" :laughing:

 

Поне 5 пъти се опитах да разбера какво имаш предвид и не разбирам... честно... по-тъп девиз и оправдание по принцип трудно може да има обаче като пожелание..... та ако може да хвърлиш малко светлина

Link to comment
Share on other sites

Поне 5 пъти се опитах да разбера какво имаш предвид и не разбирам... честно... по-тъп девиз и оправдание по принцип трудно може да има обаче като пожелание..... та ако може да хвърлиш малко светлина

 

Тебе като не те кефи, не значи, че и при другите трябва да е така.

Има такава приказка просто "Бия те, защото те обичам". Та и аз и пожелавам на Дарина, ако Виден не слуша, да го бие, под оправданието, че го обича. Това беше в шиииииииирокия кръг на шегата, в който очевидно не щеш да влезеш (или поради някаква друга причина, за която не ми пука).

Link to comment
Share on other sites

Ония ден видях чичо :D Гадо на светофара на чЕфте баня...ама бързах за гнусната работа и трябваше да се лети :D

Шъ ти са "изчичкам" на гроба... под съпроводът на Slayer... :allien

 

Тебе като не те кефи, не значи, че и при другите трябва да е така.

Има такава приказка просто "Бия те, защото те обичам". Та и аз и пожелавам на Дарина, ако Виден не слуша, да го бие, под оправданието, че го обича. Това беше в шиииииииирокия кръг на шегата, в който очевидно не щеш да влезеш (или поради някаква друга причина, за която не ми пука).

Що ? Ти като му идеш на "гости", на Джозо и той, така за добър ден, вземе, че ти хвърли един кьотек, та да ти покаже колко те обича ли?

Адашке, ти да не би да си се вапцала пак в руси нюанси?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...