Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Те и аватар го плюха пък на мен ми хареса... Пък разни прехвалени и дълбокомислени спечелили нам си колко оскари ми се струват пълна тъпотия...

 

Кой е плюл Аватар?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тия стероиди са ти промили мозъка. Арабийка.

 

да ми го каже някой друг да се обида ..... я серчни няма ли някви клипове в ютуба по въпроса , ма прегледай поне 4 за да си сигурен в достоверноста

Link to comment
Share on other sites

 

да ми го каже някой друг да се обида ..... я серчни няма ли някви клипове в ютуба по въпроса , ма прегледай поне 4 за да си сигурен в достоверноста

 

Ти се опитваш да докажеш твърдението ми или ...?

Link to comment
Share on other sites

Те и аватар го плюха пък на мен ми хареса... Пък разни прехвалени и дълбокомислени спечелили нам си колко оскари ми се струват пълна тъпотия...

 

Аз се чудя как някой може да гледа сини човечета с дълги Оши :D

Link to comment
Share on other sites

Бива ли един свестен Уеб браузър да няма!

 

1 НЯМА КАТО ЗА СВЕТА ДА ИМ ГО Т**А В УШИТЕ. Няма един дето да не ме е ядосвал за някоя глупост. Мога по 2 педи простотии да ви изпиша за всеки един и то от воле ей тъй без много да мисля :ph34r:

 

Аз се чудя как някой може да гледа сини човечета с дълги Оши :D

 

На голям екран е много красиво.

Link to comment
Share on other sites

1 НЯМА КАТО ЗА СВЕТА ДА ИМ ГО Т**А В УШИТЕ. Няма един дето да не ме е ядосвал за някоя глупост. Мога по 2 педи простотии да ви изпиша за всеки един и то от воле ей тъй без много да мисля :ph34r:

 

Бях с Chrome, издразни ме максимално и го махнах след сумати време.

Сега пробвам Opera, но има някои нещица, които супер ама супер много ме дразнят.

 

Примерно, като цъкна в прозореца за Reply на форума ми кара курсора в начална позиция, а не в края на реда където съм цъкнал.

Като натисна името на темата в списъка в раздела, не ме кара на последното мнение, а на някво друго там. И това става на избирателен принцип. В някои теми ме кара на последното мнение, но в тази ме кара на едно и също.

 

Има и още неща.

 

Firefox е тежък като скала.

Internet Explorer 9 пък от стандарт за браузър отиде в трета глуха и половината страници не се отварят правилно.

Safari беше ОК, но Apple както винаги трябваше вместо да го оправят, да го забатачат още повече. Браузваш си, браузваш си и докато си местиш мишката, браузъра ей така просто замръзва за 3-4 секунди и се оправя.

Link to comment
Share on other sites

Ти се опитваш да докажеш твърдението ми или ...?

 

В айфон темата казваш че не ме познаваш добре тука ми направи изследвания на мозъка директно пмрез форума и твойта не е лесна :)

Link to comment
Share on other sites

Чистача, Галка малка, Йозо и още сума народ, за които не се сещам в момента:

ДА СТЕ МИ ЖИВИ И ЗДРАВИ! И НАЙ-ВЕЧЕ ЖИВИ, ЗАЩОТО МНОГО ЗДРАВИ СИ ОТИДОХА!

Link to comment
Share on other sites

Едно голямо LIKE на горния пост! И естествено, благодарим :)

Link to comment
Share on other sites

Бях с Chrome, издразни ме максимално и го махнах след сумати време.

Сега пробвам Opera, но има някои нещица, които супер ама супер много ме дразнят.

 

Примерно, като цъкна в прозореца за Reply на форума ми кара курсора в начална позиция, а не в края на реда където съм цъкнал.

Като натисна името на темата в списъка в раздела, не ме кара на последното мнение, а на някво друго там. И това става на избирателен принцип. В някои теми ме кара на последното мнение, но в тази ме кара на едно и също.

 

Има и още неща.

 

Firefox е тежък като скала.

Internet Explorer 9 пък от стандарт за браузър отиде в трета глуха и половината страници не се отварят правилно.

Safari беше ОК, но Apple както винаги трябваше вместо да го оправят, да го забатачат още повече. Браузваш си, браузваш си и докато си местиш мишката, браузъра ей така просто замръзва за 3-4 секунди и се оправя.

Поиграй си с настройките на опера и си я направи user friendly. default-ната си е малко зле. Ако бисквитките са наред няма проблем. Иначе са наистина дребни неща. Какви по-сериозни бъгове имаше през годините... По едно време дори не можех работата да си върша с нея, но не я оставям :wub:

Link to comment
Share on other sites

Аз се чудя как някой може да гледа сини човечета с дълги Оши :D

 

На голям екран е много красиво.

 

Да не бъркаш LCD с LSD бе дедо? :P

__________________________________

 

Честито на всички именници!

Още... Алекс, армейче... ОНЛИ ЮЮЮЮЮЮ хахаха, чети! ;) И останалите военни да се чувстват леко поздравени!

Link to comment
Share on other sites

В айфон темата казваш че не ме познаваш добре тука ми направи изследвания на мозъка директно пмрез форума и твойта не е лесна :)

 

Изследвания на мозъка? Не. Наблюдение на поведение.

 

----------------------------

 

Честит имен ден на всички празнуващи и от мен.

 

Мислех, че времето ще е гадно и вместо да ида извън града за уикенда, реших да си седя в къщи. Пък то - слънце 2 дни. :(

Link to comment
Share on other sites

Само да вметна!

http://bgvesti.com/index.php?option=com_content&view=article&id=52581:66-&catid=51:2008-09-17-19-36-54&Itemid=104

 

Така, че - не, няма да черпя и не, не празнувам днес! Иначе винаги съм бил отворен към идеята да подпийна в компанията на отбрано общество...

Link to comment
Share on other sites

ЧИД на всички знайни и незнайни именици! Да сте живи и здрави!

 

Времето е прекрасно и мисля да го инвестирам в едно спускане от Здравец!

 

------------

П.П. Именик не се ли пишеше с едно 'н'? Щото спелчека на хромирания упорито твърди, че е с две :Х

Link to comment
Share on other sites

С 1 Н е.

 

Нали?! Знаех си, че не се побърквам. Просто като дублет са въвели с 2 "н", защото хората са достатъчно неграмотни, че да се сетят да сверят "имен" с "именен", както трябва да е, за да има 2 "н" на именници. Много ме дразни. Аз винаги с 1 "н" си го пиша. Пък ако ще Уикипедия по главата да ме удари.

Според мен именик си е човек, който празнува Имен Ден, а именник е примерно "Именник на българските ханове".

 

Utorrent си е супер яка програмка.

 

Мерсим за пожеланията :) Пък аз си имам 2 имени дни, хората по един нямат...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...