Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Най-вероятно е режисирано. Двата прожектора насочени директно към действието са малко като подсказка. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Кой каквото да ми говори, "Ривиера"-та си е "Ривиера". Ядене, пиене, хубава атмосфера, приятен персонал, суперрррр :rolleyes:

И за да изпреваря Жоро (AssassiN), не, не говоря за тази на "Данаил Николаев", а за тази на "Зафир".

Link to comment
Share on other sites

Ей това ми минава през главата,понякога се чудя в каква изродия се превърна начина ни на живот.

Масово избиване на огромни комплекси, за съжаление.

Link to comment
Share on other sites

Отзад като че ли изнасят/прикриват някой. Тази кака да не някой спец. агент. Имаш ли идея от къде е цялото нещо и за какво става дума? Но отстрани като, че ли само гледат, та може и нещо режисирано да е.

Разбира се, че е режисирано :) Но това не пречи да е супер яко :D

Сигурно е някакво демонстративно шоу. Пичът съвсем любезно й подпира дупето и се завърта в подходящия момент ;)

Link to comment
Share on other sites

Кой каквото да ми говори, "Ривиера"-та си е "Ривиера". Ядене, пиене, хубава атмосфера, приятен персонал, суперрррр :rolleyes:

И за да изпреваря Жоро (AssassiN), не, не говоря за тази на "Данаил Николаев", а за тази на "Зафир".

 

Раднедву, в Кючука е много хубаво заведение. Кротко, спокойно, евтино, добра кухня, добър алкохол, приятна музика, големи ТВ-та.

Link to comment
Share on other sites

Аз си предпочитам Ривиерата. Снощи се наядохме като за световно и определено всичко беше приготвено екстра :rolleyes: Има ли възможност пак ще сме там.

Link to comment
Share on other sites

Объркал си нещо заведението. Рандевуто е скъпо, мега шумно, супер пълно, но просто готвят много вкусно.

 

По актуални цени по др. заведения + грамаж = евтино в Рандеву. Нито съм бил леш пиян, нито разсеян като ходих. Ся, може и точно каквото сме поръчвали да е било на нормали цени ама чак пък такова съвпадение. А за шумното специално ми направи впечатление, че като беше фул - мача на Шалке с Юнайтед 2рия - си чувах спокойно приказката с аверите без да се надвиквам с никого. Та, ок си е.

 

_____________________

 

Нз, какво бъркам > http://randevu.biznes.bg/sdid.php?f=350 ей това е.

Link to comment
Share on other sites

Най-готино е къде? В Даяна 4 :D

Ех тая тракийска Даяна тц тц!

Link to comment
Share on other sites

Раднедву, в Кючука е много хубаво заведение. Кротко, спокойно, евтино, добра кухня, добър алкохол, приятна музика, големи ТВ-та.

Hubavo e i tam, no kakto kazah : "Riviera"-ta si e drugo neshto. I vsichki ni poznavat, laf na korem. Ima edni novi bilkovi hapki ot sirene. Mmmmmm... Opitaite gi.

Stefcho, q se skrii s taq "Daqna".

Link to comment
Share on other sites

Нови, нови от 2 месеца? Биват. Оффф, 40 страници само му останаха до понеделник... още малко.

Link to comment
Share on other sites

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=90&pid=1495453387&st=0entry1495453387

 

 

 

 

Бързо, бързо! Вижте! Форум некро победителя за 2011 година!

Мдаа..., не просто некромансър, ами некромансър който е изпаднал в дълбок ритуален транс, та е пообЪркАл леко и темите...

Link to comment
Share on other sites

И сега целият форум е развълнуван и кипят страсти покрай обсъждането на този пост... невероятно, изумително!

Направо е фрапиращо как още не са го излъчили по БНТ... оставам изумен!

 

На втора мисъл това е по-вълнуващо от евро-визия... имах нещастието да я гледам наскоро.

Link to comment
Share on other sites

Мдаа. Тамън влизам във форума и гледам тема за качване на Мороуинд - и викам брех кво стана тука - то било от 2002 :)

Link to comment
Share on other sites

Когато здравият ви и бърз компютър (хипотетично), започне да се бави като 80 годишен старец (без да се обиждате), по-добре го изключете (преди сам да се изключи), освен ако не искате да купувате нови части.

 

Видеото ми изгоря, баси! :D

Сега съм на авариен режим с ATI Rage XL SVGA PCI 8MB, чудовище от миналото.

Link to comment
Share on other sites

Флаконите със сгъстен въздух правят конденз. Ужким въздух а имам чувството че пръскам с вода. Като се замисля се сещам и защо но никъде не е написано с големи букви че ако не внимаваш може сериозно да прецакаш нещо...

Link to comment
Share on other sites

Пак сте зачесали някоя от вечните теми - за заведенията...

-----

аз к'во да кажа... Враца, баце. Преяждане, спокойствие, релакс... Само да не валеше толко, че да по'апне дзверот врачански камънЯк...

Link to comment
Share on other sites

Пак сте зачесали някоя от вечните теми - за заведенията...

-----

аз к'во да кажа... Враца, баце. Преяждане, спокойствие, релакс... Само да не валеше толко, че да по'апне дзверот врачански камънЯк...

Враца е на края на света :lol:

Едит:Леко съм изпуснал нещо :)

Link to comment
Share on other sites

еВа, оня ден ходих до апартамента в квартал Гагарин... шшш, 70% от магазините там са дали фира. Криза, мриза... нз ама е оглозгано всичко, само най, най-оборотните са още съществуващи и то леко празни от към стока. А уж зимата мина, а?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...