Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Айде, почна се. Наште с/и ваште... ся ша дойде Гадо и ще ви раздаде гащеризоните на всички :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Напълно безпредметно е да се разправяме. Консумацията на наркотици отдавна няма нищо общо с това кой къде е и каква музика слуша. Смешно е да се твърдят подобни работи. Доказано е обаче, че който иска да си прекара партито/концерта/вечерта така, че поне да я помни, не трябва да е безпаметно пиян и/или зверски дрогиран. И повечето хора с малко ум в главата, които отгоре на това идват отдалеч и си плащат за определени събития, се съобразяват с тези факти. Което не означава, че липсват малоумници разбира се. Чест се случва някои да ги изнасят и преди да почне шоуто.

Link to comment
Share on other sites

+1

 

__________________

 

Абе не може ли да си имаме до мнението на човек каунтър/брояч за + и - :) ? Злобил ще стане най-обичания юзър за всички времена, особено ако може и старите коменти да му оценим :) - в негова чест най-якия емотикон > :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз винаги се връщам на самоход след като съм ходил най-културно да се издрайфам... след това си продължавам да пия.

 

Ти няма ли да речеш кога ще ходиш най-накрая на Д. Николаев или дали въобще ще ходиш?

 

И хидравликата на гробника още ли така насечено работи?

Link to comment
Share on other sites

Абе к'вото и да си говорим, пет часа прав и музиката постоянно "тъпси, тъпси, тъпси, тъпси"... Ангеле, сигурен ли си, че през тялото ти не минават и други неща, дето дигат :lol:

Link to comment
Share on other sites

Освен да се опитаме да въведем бутон Like като във Фейса laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Абе к'вото и да си говорим, пет часа прав и музиката постоянно "тъпси, тъпси, тъпси, тъпси"... Ангеле, сигурен ли си, че през тялото ти не минават и други неща, дето дигат :lol:

 

Пеше, какви са тия първолашки подмятания? Точно па от тебе не очаквам такива схеми. Какво значи" тъпси тъпси" ??? Това ли ти е представата на тебе? Ако е това, то си на нивото на Стефчо и мнението му за метъла и няма какво да коментираме.

Link to comment
Share on other sites

Видене, от бързината да постнеш правиш доооооста правописни грешки. А често и смислови. Вземи си поука и се самообеси ритуално с кабела на безжичната мишка.

Link to comment
Share on other sites

За нова клавиатура съм - редовно редактирам постове, което все повече ме дразни angry1.gif

 

:D

 

Труден избор ти предстои. :)

 

Бих ти предложил моя нов Alienware,но взе да ми харесва. Само ме дразни, че не нацелвам левия CTRL от време на време, но ще свикна.

 

В темата за продажбите се предлага, дори по-евтино отколкото аз съм го взел. Тоя намалил цените...

Link to comment
Share on other sites

Видях ги, но аз съм планирал комплект на Logitech с мишка евентуално. Все още не е сигурно. Иначе с тая Чикони на 4 години вече почвам да си късам нервите - прескача ми кликове и други разправии. Явно е за смяна. Ще го мисля по-нататък, че сега колкото работи има за купуване...

Link to comment
Share on other sites

Eeeeeeeeeeee, ФОРУМУ се върна. Айде че изгризахме клавиатурите.

 

До къде води абстиненцията... а аз бях стигнал до кабела на мишката даже...

Link to comment
Share on other sites

 

Вдигнете волумето на мах, сложете слушалки, притиснете ги до ушите си и се пригответе да бъдете изнасилени!

Link to comment
Share on other sites

Като видя дата от сорта 4/5/11 и се изприщвам в търсене на подобни дати в същия формат, където да видя кое число е >12 та да се светна в конкретния случай кое е месеца.

Не е ли време да се направи световен стандарт за изписването ВЕДНЪЖ ЗАВИНАГИ деа!

Link to comment
Share on other sites

Eeeeeeeeeeee, ФОРУМУ се върна. Айде че изгризахме клавиатурите.

Кво гризане, кви пет лева. Аз вчера открих лек срещу спина и помогнах на няколко държави в преход - сега са водещи лидери. И това само от еднодневен булфорумен срив. Представете си какво мога да направя за седмица :rolleyes:

 

 

Вдигнете волумето на мах, сложете слушалки, приситнете ги до ушите си и се пригответе да бъдете изнасилени!

Въй, туй не е лошо. На моменти ми напомня на саундтрака на Portal

Link to comment
Share on other sites

Кво гризане, кви пет лева. Аз вчера открих лек срещу спина и помогнах на няколко държави в преход - сега са водещи лидери. И това само от еднодневен булфорумен срив. Представете си какво мога да направя за седмица :rolleyes:

Да, ама ако не се беше появил форума, никой нямаше да знае/разбере за тези ти успехи :bgrin: .

Link to comment
Share on other sites

Хванаха жена зад волана с почти 5 промила алкохол

 

31-годишната жена е била спряна за проверка вчера следобяд на автомагистрала "Тракия", съобщи "Дарик". Тя карала от Нови Хан към Враня и се е движила с лек автомобил „Тойота Ярис". Съставен й е акт, но подлежи и на наказателна отговорност, тъй като е шофирала с над 1,3 промила алкохол. Въпреки рекордното количество алкохол, с което е карала, ако жената не е причинила катастрофа с пострадали и това е първото й провинение, тя най-вероятно ще се размине с глоба, пробация или условна присъда.

 

Тая много държелива бе! :beer:

Link to comment
Share on other sites

Раздвоен съм нещо уж музиката нямала значение при употреба на дрога пък вие ми говорите как в чалгата се друса повече......последно кво искате да кажете? То така или иначе е излишно да коментираме че след като хауса влезна в пауър консумацията на екстази и амфети скочи двойно. И айде моля не подскачайте веднага като се спомене хаус и дрога в едно изречение , и на децата е ясно че тия тъпотии дет си ги изсмуквате от пръстите за енергийните напитки са някви митове и легенди освен ако хаусърите нямате няква дарба да пиете по 1345 редбула на вечер естествено та да има някво разумно обяснение защо толкова много танците ви приличат на индианска молитва за дъжд...... аре беги и ние сме виждали хаус парти и тъпи прически.........

 

 

Пак обръщате чалга с/у хаус ако искате да я почваме тая тема и без тва нямам работа цял ден .... дайте да обсъдим как в чалгите е пълно с тъпаци а в хауса е пълно само със спокойни зомбита вишисти...... ебати смеха

 

 

Иначе скорпито е прав хауса наистина е точно това "туптис" "туптис" "пляк" ако някой ме запише как хъркам след пиянска вечер и го миксира най вероятно ще оглави световните хаус чартове .......

Link to comment
Share on other sites

 

 

Тая много държелива бе! :beer:

Мдаа, и един мармот, нали.. :rolleyes: . 5 промила и кара... Дарик са 'забравили' някоя част от числото. Съвсем случайно, то нали от това не им зависи рейтинга..

Спомнете си "Кит".

Link to comment
Share on other sites

Раздвоен съм нещо уж музиката нямала значение при употреба на дрога пък вие ми говорите как в чалгата се друса повече......последно кво искате да кажете? То така или иначе е излишно да коментираме че след като хауса влезна в пауър консумацията на екстази и амфети скочи двойно. И айде моля не подскачайте веднага като се спомене хаус и дрога в едно изречение , и на децата е ясно че тия тъпотии дет си ги изсмуквате от пръстите за енергийните напитки са някви митове и легенди освен ако хаусърите нямате няква дарба да пиете по 1345 редбула на вечер естествено та да има някво разумно обяснение защо толкова много танците ви приличат на индианска молитва за дъжд...... аре беги и ние сме виждали хаус парти и тъпи прически.........

 

Пак обръщате чалга с/у хаус ако искате да я почваме тая тема и без тва нямам работа цял ден .... дайте да обсъдим как в чалгите е пълно с тъпаци а в хауса е пълно само със спокойни зомбита вишисти...... ебати смеха

 

Васе, аз знам че главата ти е корава и няма кой да те убеди в каквото и да било. Говорим именно, че няма кантар на тая работа и че няма какво да правим сравнения и нищо срещу нищо няма смисъл да обръщаме. А ти че си нямаш понятие от партита и наричаш електронната музика хаус е друга тема, която показва, че нищо не знаеш по тоя въпрос. За това не ги разправяй на нас, които ходим на тия партита. Или и ние сме дроги? И нашите приятели, с които ходим са дроги? Айде у лево с тия глупости и фантастики отпреди повече от 10 години. Пий едно уиски и си помисли как са 50 лева за резачката laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...