Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Майтапът е пълен. Да се изръсят толкова пари - явно много са го закъсали откъм пазари в някои специфични области. :lol:

Това ми напомня на сделката на Гугъл за Гизмо5, само дето те платиха 30 милиона преди 2 годни срещу сегашните 7 милиарда http://techcrunch.com/2009/11/09/exclusive-google-has-acquired-gizmo5/

Резултата е ясен - предстои нова битка в IP телефонията gtalk vs skype(msn messenger).

 

 

Сега като се замисля за цената на Скайп, човек може да си купи The George H W Bush air carrier:

 

Aircraft-Carrier.jpg

и да го напълни догоре със самолети.

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм знаел колко струва един такъв конструктор. Но 8 000 000 000? Наистина?

Този е 6 и нещо, но като сложиш 20-тина самолета и някоя друга глезотия, ще е стигнеш тази цифра доста лесно :)

Link to comment
Share on other sites

И после Чефо ще викне Драгна Миркович и Лепа Брена да му пеят на палубата при доставката на возилото. И Че го боядиса чИрвено :D

Link to comment
Share on other sites

Валя, спря, валя, спря, валя спря, сега май пак ще вали. Да се решава т'ва време вече. И следва поредица от гневни емотиконки, за да унагледят и придадат завършеност на моето недоволство :). :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

:angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Свиркай си и хич да н'ти пука! От времето е.

Link to comment
Share on other sites

И после Чефо ще викне Драгна Миркович и Лепа Брена да му пеят на палубата при доставката на возилото. И Че го боядиса чИрвено :D

ще е много гот :D

Link to comment
Share on other sites

В 22 bullets с Жан Рено, в 26-тата минута, майка пее на детето си "Зайченцето бяло" на Български език!?

Link to comment
Share on other sites

Може би съм го споменавал и друг път, но нека пак да го кажа: "Човек, каквото сам си направи, друг не може." Тук говорим за в лошия смисъл на нещата.... :cry

Т'ва , че гъз глава затрива не е много вярно.Ако питате мен, глава гъз затрива...., че и повече...Да са еба в тъпака, да са еба.......... :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Пак се почна с малоумното крещене от 1 до 12... angry1.gif

 

В този ред ма мисли може ли някой да ми обясни какво правят абитурентки по обед в заведения на тумби да се снимат? Нали снимките трябва да са от вечерта или аз нещо не разбирам.

Link to comment
Share on other sites

В този ред ма мисли може ли някой да ми обясни какво правят абитурентки по обед в заведения на тумби да се снимат? Нали снимките трябва да са от вечерта или аз нещо не разбирам.

 

Снимат се до дървета и по градинки за албумите на класа.

Link to comment
Share on other sites

В този ред ма мисли може ли някой да ми обясни какво правят абитурентки по обед в заведения на тумби да се снимат? Нали снимките трябва да са от вечерта или аз нещо не разбирам.

 

 

Поркат! Подгряват за вечерта.

Link to comment
Share on other sites

magdanoz4o, не е честно. Пусна мухата на фЙеновете и сега ще има масови истерии, самоубийства и флашове, заради твоята мистерия!!!

Хахах, едва ли имам фенове из форОмАт, че да се стига чак до там.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе от близоо да не си спират сървърите при буря? Толкова ли са бедни горките? :laughing:

 

За кафеджиите.

Ееееее с кафееее! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Забрави да го пуснеш в темата за готЯни клипове, в темата за вицовете и в темата за нестандартните въпроси... Тоя клип не знам колко десетки пъти е бил пускан тук вече...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...