Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

УИКЕНДА ДОЙДЕЕЕЕЕЕЕЕ!

И освен това аз съм доволен какво успях да натворя днес :)

 

 

За момент ми се стори, че прочетох "натоваря" и щях да задам нЕкои въпроси laughing.gif

 

200 лв за гражданска отговорност :sick

 

Споко, Клементина, моята гони 300. Има хора плащат около 1000. Ти си в най-евтината категория beer.gif

Link to comment
Share on other sites

За момент ми се стори, че прочетох "натоваря" и щях да задам нЕкои въпроси laughing.gif

 

 

 

Споко, Клементина, моята гони 300. Има хора плащат около 1000. Ти си в най-евтината категория beer.gif

 

Моята е малко по-малко...ама като знам колко платих лани и сега ме хваща яд да им ......майката :D

Link to comment
Share on other sites

Така и така сте започнали с поздравите. Ето и един от мен. Специално за gado.

Мххъм..., Ванка, я да те питам тебе (като един изтъкнат Член на форумната управа) дали има такава опция, да се игнорва модератор от форума? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Мххъм..., Ванка, я да те питам тебе (като един изтъкнат Член на форумната управа) дали има такава опция, да се игнорва модератор от форума? :rolleyes:

Няма.

Link to comment
Share on other sites

http://listen.groove...el/3eQEqJ?src=5

 

Айде поздрав за RaptoR и vinyl_master, щото са пичове.

 

 

Добро, добро music.gif

 

И моята е толкова, и сега като се сетя, че трябва да я правя и ми става лошо. :sick

А миналата година беше някъде 130-150 лв. ...

 

Всяка година скачат. Аз понеже си имам човек за застраховките бях предупреден и ги направих предварително преди увеличението.

Link to comment
Share on other sites

За момент ми се стори, че прочетох "натоваря" и щях да задам нЕкои въпроси laughing.gif

 

Примерно дали съм се натоварил с Баница, Кебапчета или Пържоли ли? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Я да предупредя всички бизнес абонати на М-тел аз. Миналия месец ги засякохме съвсем случайно, че таксуват разговорите в бизнес група като разговори М-тел-М-тел. "Грешното таксуване", както го определи диспечерката се получава от 1-ви януари насам, поне така ми се струва. Прегледайте си сметките и най-вече разговорите ви с други бизнес абонати. Ако установите, че имате проблем и са ви ги таксували като М-тел-М-тел разговори, веднага *88, див скандал и си изисквате подробна проверка и преразглеждане на сметката за два или колкото прецените месеца назад.

Link to comment
Share on other sites

От август до сега? Очаквай да получиш главозамайващи сметки, за три месеа наведнъж и погледни дали не са ти таксували безплатните по дебелата тарифа

Link to comment
Share on other sites

От август до сега? Очаквай да получиш главозамайващи сметки, за три месеа наведнъж и погледни дали не са ти таксували безплатните по дебелата тарифа

Те януари месец се опитаха да дадат някаква фактура, но бяха объркали таксите и я върнахме за да я преразгледат. Все още няма никакъв отговор а времето си минава. Иначе фактурата беше добре като сума.

Link to comment
Share on other sites

Я да предупредя всички бизнес абонати на М-тел аз. Миналия месец ги засякохме съвсем случайно, че таксуват разговорите в бизнес група като разговори М-тел-М-тел. "Грешното таксуване", както го определи диспечерката се получава от 1-ви януари насам, поне така ми се струва. Прегледайте си сметките и най-вече разговорите ви с други бизнес абонати. Ако установите, че имате проблем и са ви ги таксували като М-тел-М-тел разговори, веднага *88, див скандал и си изисквате подробна проверка и преразглеждане на сметката за два или колкото прецените месеца назад.

 

То май не е само за бизнес абонати. Един познат така се жалваше, че са го таксували "Семейство и приятели", като разговор М-тел Мт-тел и беше получил дива сметка. След скандал се оправиха нещата ама явно сега си търсят канарчета.

 

Аз на Мтел говоря единствено в Лооп. Към другите си звъня от Глобул и без това ми дава достатъчно безплатни минути.

Link to comment
Share on other sites

Нали правиха ъпгрейд. Градска легенда е че някой от администраторите са го изгонили и той е разказал играта на billing системата. Колко е вярно не знам но е напълно възможно :)

Link to comment
Share on other sites

Голяма скука ме е налегнала и ми хрумна да направя сметка какви неща съм поръчвал през интернет и по специално то ebay. Без 1-2 неща всичко останало е чрез ebay. Равносметката за последните 40 дена е 2300 лева... Една част от нещата не са за мен, но все пак.... Като се замисля колко пари щеше да излезе всичко ако го бях купувал от разни магазини в България... Един фотоапарат поръчах и излезе 500 лева по - евтино. Въздушен филтър за едната кола го взех със 120 лева по - евтино. Поне създавам работа на българските пощи.

 

Няма търпение малко да се затопли времето и да отида да се "накисна" някъде. Без значение от мястото. Важното е да се изолирам и да се наслаждавам на спокойствието под водата. Нямам проблеми в момента. Просто ми липсва усещането да си на място на което малко хора могат да отидат и всичко е недокоснато от човешка ръка и е в ественият си вид. Животът тече с различна скорост на такива места.

 

Поздрав с доста песни на Oliver Shanti.

Link to comment
Share on other sites

На мен пък едни некадърници ми блокираха 500лв в картата... сега ще трябва да се разправям с тях... а банката тук твърдят че от тяхна страна всичко е ок, онези ми отговарят че им била отказана транзакцията... некадърна работа.

Link to comment
Share on other sites

На мен пък едни некадърници ми блокираха 500лв в картата... сега ще трябва да се разправям с тях... а банката тук твърдят че от тяхна страна всичко е ок, онези ми отговарят че им била отказана транзакцията... некадърна работа.

Коя е банката? Само да не е Райфайзен. Колкото и бързо да се махнеш от тях, все ще е късно.

Link to comment
Share on other sites

Не е но като блокира някой нещо и после анулира транзакцията чакам по 45 дни защото са некадърни нашите (при това 2 различни банки - по същия начин се държат и 2те) и за анулиране не са и чували. Едните даже ме караха да им бил пратил факс търговеца. Голям майтап.

Link to comment
Share on other sites

Това с факсовете е култово. Най - интересното е, че от време на време получаваме по някой в офиса. Напоследък обаче може да се каже, че изчезнаха изцяло.

А повечето наши банки колко са зле не е истина. Старая се да имам минимални контакти с тях. Когато бях към Райфайзен не мога да ти опиша колко нерви похабих. Бях се замислил да се прехвърля някъде извън страната, но честно казано ме мързи. Някой ден от скука може и това да направя. Засега нямам абсолютно никакви проблеми с Уникредит и нямам голям стимул за такова действие. Вече 2 години са без грешка и нито веднъж не ми се е наложило да отида до банката. Когато пък се наложи, мога само да ги хваля за обслужването. Много добре са им организирани офисите и не ме карат да се упълномощавам когато тегля от собствената си сметка. При Райфайзен го имаше този момент. За да изтегля от сметката си задължително попълвам бележка. Най - отдолу има поле за лице което да бъде упълномощено да получи парите. Не искаха да ми приемат бележките ако не попълня полето. Получаваше се така, че упълномощавах себе си... Това е само един пример от всичките им глупости.

Link to comment
Share on other sites

http://listen.grooveshark.com/s/Citadel/3eQEqJ?src=5

 

Айде поздрав за RaptoR и vinyl_master, щото са пичове.

 

Добро е наистина, мерси :)

 

Я да предупредя всички бизнес абонати на М-тел аз. Миналия месец ги засякохме съвсем случайно, че таксуват разговорите в бизнес група като разговори М-тел-М-тел. "Грешното таксуване", както го определи диспечерката се получава от 1-ви януари насам, поне така ми се струва. Прегледайте си сметките и най-вече разговорите ви с други бизнес абонати. Ако установите, че имате проблем и са ви ги таксували като М-тел-М-тел разговори, веднага *88, див скандал и си изисквате подробна проверка и преразглеждане на сметката за два или колкото прецените месеца назад.

 

Малко зорлийско, обаче направих от сайта им да разглеждам супер подробно всяка една фактура, да гледам всикчи остъпки за всички номера който са ти във VPN'на, доста е удобно и можеш да гледаш много навътре..

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...